PUBG Mobile Coffin Kimdir? Detaylı Bilgiler

 PUBG Mobile Coffin Kimdir? Detaylı Bilgiler
Okunuyor PUBG Mobile Coffin Kimdir? Detaylı Bilgiler

PUBG Mobile Coffin Kimdir? gibi dünyanın en iyi oyuncusu hakkında detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz. Kullanıcı adı, ıd, resmi ve ayarları gibi detaylar. Herkes oyunu çok iyi oynayabilir, fakat bu adam oyunu yaşıyor. Şimdi el elden üstündür lafını unutmayarak, PUBG Mobile oyununu profesyonel olarak oynayan Coffin isimli oyuncu hakkında bilgiler vereceğiz.

Oyunda yeni taktikler ve teknikler öğrenebilmeniz için profesyonel oyuncuları izlemenizi tavsiye ediyoruz. Bunun için’de oyunda oldukça başarılı olan Coffin isimli oyuncuyu sizlere tanıtacağız.

PUBG Mobile Coffin Kimdir?

PUBG Mobile Coffin, oyunu profesyonel olarak oynayan bir oyuncudur. Gerçek kimliği hakkında çok detaylı bilgiler ne yazık’ki bulunmuyor. PUBG Mobile’de oyuncularıyla ilgili bilgileri gizli tuttuğu için kendisi kimliğini açıklamadığı taktirde bulmak zor olacaktır.

YouTube kanalına yüklediği videolar ile adını herkese duyurmayı başardı. Aynı zamanda oyunlarda ustaca aldığı öldürmeler ile girdiği maçlarda rakip oyunculara’da adını ezberletti. Kayserili olduğu söylenen Asım isimli Türk oyuncuyu tanımayanlar yabancı bir oyuncu sanıyor. Dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncusu olarak bilinse’de bunun net bir kanıtı bulunmamakta.

PUBG Mobile Coffin İsmi (Nick)

PUBG Mobile oyununu çok iyi oynayan Coffin oyundaki tam ismi (nick) aşağıda veriyoruz. Tabi’ki isim değişikliği olabilir ve farklı hesaplarla oyunu oynamaya devam edebilir:

Nick: SP・COFFIN

PUBG Mobile Coffin id

PUBG Mobile Coffin id ile oyunda arkadaş olarak eklemek isteyebilirsiniz. Fakat bu bilgiler oyuncu kendisi paylaşmadığı sürece gizli olarak tutulur. Bunun için sizde iyi bir oyuncu olup onun dikkatini çekebilirsiniz. Belki siz ona değil’de o size arkadaşlık isteği gönderir.

PUBG Mobile Coffin Yüzü

PUBG Mobile Coffin Yüzü çok merak ediliyor fakat oyuncu kendi kimliğini henüz açıklamadı. Fakat paylaştığı bir video’da hesabına koyduğu fotoğraf gözüküyor. Emin olmasak bile tek bildiğimiz fotoğrafı budur.

PUBG Mobile Coffin Yüzü
PUBG Mobile Coffin Yüzü

PUBG Mobile Coffin Ayarları

PUBG Mobile Coffin Ayarları yine paylaşılmamıştır. Paylaştığı videolarda yetenekleri ne kadar üst düzey olsa’da oyun ayarlarının’da bunda etkisi çok fazla. Tüm ayarlarını kendisine göre düzenlemesi onu oyunla bir bütün yapan en kritik nokta.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Jirskop Ayarları

PUBG Mobile Coffin isimli oyuncu hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları’da aynı zamanda yorum olarak sorabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın