e
sv

PUBG Mobile Config Sekmeme Dosyası İndir (2022)

2819 Okunma — 02 Ocak 2022 17:00
PUBG Mobile Config Sekmeme Dosyası İndir (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Sekmeme Config Dosyalarını indirmek isteyen oyuncularımız için 2022 yılına ait son sürüm dosyalarını sizlerle paylaştık. Aynı zamanda bu dosyaları indirip nasıl oyunda çalıştırabileceğinizle ilgili bilgilere de yer verilmiştir. Sormak istediğiniz her türlü soruyu sorabilirsiniz. Konuyla ilgili güncel bilgiler de eklenmeye devam edilecektir.

PUBG Mobile Config Sekmeme Dosyası ile oyun içerisinde hedefleri tam 12’den vurabileceksiniz. İndir seçeneği sayesinde oyunun son sürüm dosyalarına ait güncel ayarları içermektedir. Konu hakkında detaylı bilgileri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Milyonlarca oyuncusu bulunan dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyununda girdiğiniz maçlarda sona kalan oyuncu olmak istiyorsanız bu ayarlar standart haline geldi. Profesyonel oyuncuların kullandığı bu ayarlar ile sizin yaptığınız ayarlar arasında çok fark. Bunun sebepleri ve nedenlerini de sizlere açıklayacağız.

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir ile sizlere sunulan dosyayı yükleyerek ayarları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde manuel yapabileceğiniz ve yapamayacağınız bir çok ayar bulunmaktadır. Tüm bunları uygularken eksik veya yanlış yapmak büyük kayıplar yaşatabilir. Bunun için sizlere burada verilen sekmeme ve fps yükseltme özellikleri bulunan config dosyalarını indirerek PUBG Mobile dosyalarına atmanız yeterli olacaktır. Bunu nasıl yapacağınızı aşağıda anlatıyoruz.

PUBG Mobile Sekmeme Config İndir
PUBG Mobile Sekmeme Config İndir

PUBG Mobile oyununda Config dosyasını düzenleyerek silahınızın sekmemesini istiyorsanız dosyaların yerini değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle cihazınıza cihazınızdaki tüm dosyaları görebileceğiniz bir uygulama yükleyin. Ardından indirdiğiniz PUBG Mobile Config dosyasını kopyalayın. Android, Data, com.tencent isimli dosyaya girin. Files dosyasının içerisindeki configi buradan değiştirebilirsiniz. Oyuna girdiğiniz zaman ayarlar otomatik yapılmış olacaktır.

PUBG Mobile Config Nedir?

PUBG Mobile Config, oyun içi ayarlarınızın kaydolduğu dosyadır. Oyun dosyalarının içerisinde oyun içi düzenlediğiniz ayarları içermektedir. Bu sayede oyuna giriş yaptığınız zaman Config dosyasındaki ayarlarınız PUBG Mobile oyununda otomatik olarak yapılmış olacaktır. Oyun içerisindeki ayarları değiştirip kaydettiğiniz zaman config dosyanız da güncellenecektir. Profesyonel PUBG Mobile oyuncularının oyun ayarlarını bire bir uygulamak için onlara ait config dosyalarını indirebilirsiniz. Bu sayede ayarlarda bir bir uğraşmak yerine dosyayı değiştirerek bütün ayarları eksiksiz kullanma fırsatınız bulunmaktadır.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Config Sekmeme Dosyası İndir (2022)