PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi

 PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi
Okunuyor PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi

PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi ile oyunda rakipleriniz tarafından bulunamayan gizli bir savaşçı olabilirsiniz. 2019 Güncel PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi nasıl yapılır onu anlatalım.

Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan en popüler hayatta kalma oyunu PUBG Mobile son günlerde oyun içerisinde göremediğimiz oyuncular tarafından istilaya uğradı. Görünmezlik hilesi diyebileceğimiz bu hile ile oyundaki hiç bir rakibiniz sizi göremeyecek ve öldüremeyecek. Fakat bu tür hileler yüzünden oyundan daha hızlı bir şekilde sınırsız uzaklaştıracak ağır cezalar ile karşılaşabilirsiniz.

Oyunda hilenin son zamanlarda artması benim gibi hile kullanmayan oyuncuları bir hayli sinirlendiği gibi oyun içerisinde gülebileceğimiz bir çok farklı anlarda yaşatmıyor değil. PUBG Mobile oyununda daha hızlı yüksele bilmek için bu tür çeşitli hilelere başvuran oyuncuların bunları nasıl yaptıklarını önceki konularımızda anlatmıştık.

PUBG Mobile Hile 2019 yazımız içerisinde her türlü güncel veriyi bulabilirsiniz.

PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi
PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi

PUBG Mobile Görünmezlik Hilesi ile oyun içerisinde kazanmaktan çok diğer oyuncuları trolleyerek eğlenebilirsiniz. Tabi’ki bu tür şeyler sizi eğlendirirken rakiplerinizi kızdıracak ve onların oyun zevki ve emeğini çalacaktır. Hile kullanmak hırsızlık ile aynı kefeye konulabilir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın