PUBG Mobile Hesap Silme (2022)

 PUBG Mobile Hesap Silme (2022)
Okunuyor PUBG Mobile Hesap Silme (2022)

PUBG Mobile Hesap Silme adımlarının nasıl gerçekleşeceğini bilmeyen oyun severler için 2022 yılı için tüm detaylarıyla anlattık. Bu sayede silmek istediğiniz hesabınızı anında en hızlı şekilde tamamen kaldırabileceksiniz. Eğer kullanmadığınız veya artık kullanmak istemediğiniz hesaplarını silmek isteyen çok fazla oyuncu bulunmaktadır. Özellikle oyunu bırakanlar ve bir daha başlamak istemeyenler veya kayıt olunan önemli bilgilerle yeniden kayıt olup, yeni hesap açmak isteyenler hesap silme ile ilgili araştırmalar yapıyorlar.

PUBG Mobile Hesap Silme işlemi hakkında nasıl yapılır? sorusunu soranlar için 2022 yılına özel anlatıyoruz. Verdiğimiz link ile kolaylıkla hesapları silin. Yaptığı her güncelleme ile oyuncu kitlesini arttırmayı başaran PUBG Mobile son dönemlerde oyuncu kaybı’da yaşamaya başladı.

Bu tarz popüler oyunlar ve hatta son dönemde geliştirilen bir çok mobil uygulamada kayıt olmak çok kolayken hesapları silmek çok zor oluyor. Bunun başlıca sebepleri arasında oyunu silmeye karar veren oyuncuları ilerleyen zamanlarda tekrar oyuna başlatmanın daha kolay olmasından dolayı verileri elde tutmak. Günümüzde bu tarz verilerin önemi çok büyük. Bundan dolayı hiç bir oyun firması bu verileri kaybetmek istemiyor. Tüm dünyanın adını ezberlediği PUBG Mobile oyununu artık oynamamaya karar verdiyseniz hesap silme işleminin nasıl olduğunu aşağıda öğreneceksiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Hesap Silme

PUBG Mobile Hesap Silme 2022 yılında geçerli olan tek ve en doğru yöntemi anlatılmaktadır. Aynı zamanda bu işlemler sırasında işinizi kolaylaştıracak linki yine aşağıda bulacaksınız. Konuyla ilgili oyuncuların çok sık sordukları soruları’da cevaplıyoruz.

PUBG Mobile Hesap Silme
PUBG Mobile Hesap Silme

PUBG Mobile Hesap Silme 2022

Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak PUBG Mobile Hesap Silme isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Oyun arayüzünden ayarlara girin,
  2. Sol alt tarafta bulunan çıkış yap yazısının sağ tarafında kalan “Destek” yazısına tıklayın,
  3. Karşınıza çıkan mavi, beyaz sayfanın sağ üst tarafında bulunan sohbet ikonuna tıklayın,
  4. Karşınıza çıkan mesajlaşma yerine “Hesabımı Kalıcı Olarak Kapatmak, Silmek İstiyorum.” yazıp gönderebilirsiniz.
PUBG Mobile Hesap Silme
PUBG Mobile Hesap Silme

Yukarıdaki 4 adımı eksiksiz uyguladıktan sonra hesabınız ortalama 7 gün içerisinde kalıcı olarak kapatılacaktır. Sizden isteyecekleri doğrulamaları yerine getirdikten sonra hesabınız ile erişiminiz kesilecek. Bu şekilde kapatılan hesaplar tekrar açılmamaktadır. PUBG Mobile Hesap Silmek isteyip istemediğinizden emin olduktan sonra yapın.

PUBG Mobile Hesap Silme Linki

PUBG Mobile Hesap Silme Linki
PUBG Mobile Hesap Silme Linki

PUBG Mobile Hesap Silme Linki ile ilgili geçtiğimiz yıl oluşturduğumuz içeriğimizi 2022 yılında tekrar güncelleme getirdik. En doğru ve yenilenen bilgilere yukarıdan ulaşabilirsiniz. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları, konu hakkındaki fikirlerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın