PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? Gerçek Yüzü

 PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? Gerçek Yüzü
Okunuyor PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? Gerçek Yüzü

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? merak edenler için 2020 yılı içerisinde tüm türleri ve dosyaları sizlere açıklıyoruz. Bu yazımızda Android Telefon ve PC gibi cihazlar’da hile kullanmaya çalışan oyuncuların başvurdukları yöntemleri anlatacağız. Aynı zamanda bu hile yalanının gerçek yüzünü’de sizlere gösterecek ve önemli uyarılarda bulunacağız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler.

Tüm dünyanın severek oynadığı PUBG oyununun mobil versiyonu PUBG Mobile oyununu günlük 10 milyondan fazla kullanıcı oynuyor. Hal böyle olunca bunu fırsata çevirmek isteyen dolandırıcılar’da hile adı altında oyunculara sahte içerikler sunuyorlar. Fakat bu sahte içeriklerin oluşturdukları tehlikeler çok büyük. PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? sorusunu soranlar için neden yapılmaz? sorusunu cevaplıyoruz.

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?, bu soruyu merak ediyorsanız sizin güvenliğiniz ve iyiliğiniz için bu soruya cevap vermiyoruz. Fakat sizlere neden yapılmaz? sorusunun cevabını vereceğiz. Gelin öğrenin ve hile yapmadığınız için mutlu olun. Çünkü oyunda hile kullanan oyuncular sonradan çok pişman oluyorlar.

Genellikle hile kullanmadan önce nasıl bir hile kullanmak istediklerine karar veriyor oyuncular. UC Hilesi adı altında para kazanmaya çalışanlar, Wallhack ile duvarların arkasından düşmanları avlayanlar gibi bir çok hile çeşidi bulunuyor. Daha önce tüm bu hileler ile ilgili uyarı yazıları oluşturmuş ve binlerce oyuncunun güvenliğini sağlamıştık. Fakat son günlerde artan hile merakı ve hileleri teşvik eden siteler sayesinde hile kullanımında ciddi artışlar söz konusu.

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır?

Biz ekibimiz ile hiç bir hileyi ve illegal yazılımları oyunculara önermiyor ve tavsiye etmiyoruz. Aksine PUBG Mobile Hile kullanımının azalması için sürekli oyuncuları bu konular’da bilgilendiriyor ve legal bir oyuna davet ediyoruz. Bunun öncelikli sebebi oyuncuların güvenliğini sağlamak adına.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hilesi Nasıl Yapılır? 2020

PUBG Mobile Hile Türleri Nelerdir?

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? sorusundan sonra oyuncular, öğrendikleri çeşitli hileleri araştırmaya başlıyorlar. Bizde sizlere hile adı altında geliştirilen bu dolandırıcılı furyasının gerçek yüzünü ve amacını bu başlık altında sırayla anlatacağız. Sizde bu dolandırıcıların bir kurbanı olmamak adına yazımızı dikkatli okuyabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hile 2020

PUBG Mobile WallHack Hilesi

PUBG Mobile WallHack Hilesi, oyun içerisinde duvarların arkasından görebilmenizi ve rakipleri kolaylıkla öldürmenizi sağlayan bir hile türüdür. Bu hileyi kullanan oyuncular çok kısa sürede tespit edilip oyundan uzaklaştırılıyorlar. Aynı zamanda böyle hileler kullanmak mevcut oyun becerinizi ve bilgilerinizin’de yok olmasını sağlar.

WallHack Hilesi adı altında 2020 yılında oyunculara sunulan hile dosyalarını daha önce inceleme fırsatımız oldu. PUBG Mobile oyununda hile kullananları hedef alan kötü niyetli insanlar tarafından sunulduğunu görüyoruz. Özellikle yurt dışı kaynaklardan yayılan hilelerin içerisinde bulunan zararlı yazılımlar tüm kişisel bilgilerin çalınmasını hedefliyor.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile WallHack Hilesi 2020

Yani PUBG Mobile WallHack Hilesi kullanmak için cihazınıza yükleyeceğiniz bir dosyanın içerisindeki zararlı yazılımlar banka hesap bilgileriniz gibi tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Tüm hile ve türlerinden uzak durmanızı bir kere daha öneriyoruz.

PUBG Mobile UC Hilesi

PUBG Mobile UC Hilesi, hiç çalışmayan ve oyuncuları sürekli kandırmayı başaran basit bir yalan hile türüdür. Oyun içerisinde UC para birimi ile alınabilecek şeyleri çeşitli hileler ile ücretsiz almaya çalışan çok fazla oyuncu bulunuyor.

Özellikle günümüzde İnternet sitesi kurarak oradan oyuncuların kullanıcı isimlerini yazmalarını isteyip uc hilesi yaptıklarını iddia eden çok fazla site var. Bu sitelerin amacı hile yapmak isteyen oyuncular üzerinden kendi gerçek sitelerine insan çekmek ve popülerlik kazanmak. Sundukları hilelerin hiç birisi çalışmamaktadır. Oyuncular PUBG Mobile UC Hilesi vaadiyle kandırılıp bir oyunun parçası oluyorlar.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile UC Hilesi 2020

Aynı zamanda yabancı kaynaklardan’da UC Hilesi olduğunu iddia eden çeşitli APK dosyaları paylaşılıyor. Bu dosyalar’da tamamen yalan üzerine kurulu. Bunların amacı’da onları yükleyen cihazları ele geçirmek. Yani banka hesap bilgileri başta olmak üzere tüm kişisel bilgileri çalmak. Her türlü illegal dosyadan ve türevlerinden uzak durun.

PUBG Mobile

PUBG Mobile Hile Nasıl Yapılır? sorusunu merak edenler için hilelerin gerçek yüzlerini anlatmak istedik. Detaylı bilgiler vermeye devam edeceğiz. Destek olmak için yazımızı paylaşabilirsiniz. Aynı zamanda sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Legal ve temiz oyunlar dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın