e
sv

PUBG Mobile Hurma Nedir? Ne İşe Yarar?

1390 Okunma — 25 Mayıs 2020 12:51
PUBG Mobile Hurma Nedir? Ne İşe Yarar?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Hurma Nedir? ve Ne işe Yarar? sorularını yanıtlıyoruz. Oyunda pek bilinmeyen takas etkinliği hakkında çok önemli bilgileri sizlere aktarıyoruz. Ramazan ayında oyuna eklenen bu hurma etkinliği bitmeye yaklaştı. Bu etkinlik hakkında hala bilgi sahibi olmayanlar ve ödüllerden yararlanmayan oyuncular için haberimizi oluşturduk. PUBG Mobile hurma ne işe yarar? sorusunu soranlar haberimizde yanıt bulacaklar.

Ramazan ayı etkinliği olarak tüm Müslüman oyuncuların ağırlıklı olduğu sunucularda bu etkinlikleri görebilirsiniz. Böyle devasa bir oyunun oyuncularının dini, etnik ve özel günlerinde onları yalnız bırakmaması’da ayrı bir başarı sırrı. Herkes oynadığı oyunun güncel olmasını ister, PUBG Mobile oyuncularının’da bu konuda hiç bir sıkıntıları olduğunu sanmıyoruz. Geliştiriciler tam zamanında ve en etkili şekilde görevlerini başarıyla yerine getiriyorlar.

PUBG Mobile Hurma, hakkında sormak istediğiniz sorularınızı ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Burada sık sorulan soruları yanıtlamaya çalıştık. Fakat kafanızda yanıtlanmamış bir soru işareti varsa bizlere sorun.

PUBG Mobile Hurma Nedir?

PUBG Mobile Hurma, oyuna ramazan ayında eklenen bir etkinliktir. Bu etkinliğe Türk ve Müslüman ülkelerin sunucularında katılabilirsiniz. Tabi’ki her sunucu’da etkinliğin düzeni farklı olarak geliyor.

PUBG Mobile Hurma Nedir?
PUBG Mobile Hurma Nedir?

Türkiye sunucusunda hurma isimli etkinliğin başlangıç ve bitiş sürüleri’de diğer sunuculara göre farklıdır. Yerli kaynaklarda bununla ilgili yeterli bilgi olmadığı için haberi biz paylaşmak istedik.

PUBG Mobile Hurma Ne İşe Yarıyor?

PUBG Mobile Hurma, günlük görevler sekmesinde oyunculara bazı görevler verir ve oyuncuların bu görevleri yerine getirmesi sonucunda onlara hurma verilir. Bu hurmaları biriktiren oyuncular çeşitli ödüllerle takas edebilirler.

PUBG Mobile oyununa giriş yaptıktan sonra oyunun ana ekranında sağ aşağı tarafta bulunan hediye kutusuna (Etkinlik) tıklayarak gerekli yere ulaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Hurma Etkinliği Görevleri:

 • Giriş Yap: 1 Hurma
 • Toplam 20 Dakika Hayatta Kal: 1 Hurma
 • 1 Düşman Öldür: 1 Hurma
 • 3 Düşman Öldür: 3 Hurma
 • Toplam 60 Dakika Hayatta Kal: 3 Hurma

Buradan görev yaparak karşılığında alacağınız hurmaları “Hurma Takası Etkinliği” ile çeşitli ödüllere dönüştürebilirsiniz.

PUBG Mobile Hurma Etkinliği Ne Zaman Bitecek? Tarihi

PUBG Mobile Hurma Etkinliği Bitiş Tarihi hakkında oyuncular yanılıyorlar. Ramazan ayı bittiğini sananlar topladıkları hurmaları henüz ödüle dönüştürmemiş veya hurma ödüllerini henüz toplamamış durumdalar.

PUBG Mobile Hurma Etkinliği 28 Mayıs 2020 tarihinde bitiyor. Henüz görevleri yapmadıysanız veya ödülleri almadıysanız elinizi çabuk tutabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Ece Seçkin Pubg Adı ve Redeem

PUBG Mobile Hurma hakkında sormak istediğiniz tüm soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda etkinlik hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi’de bekliyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Hurma Nedir? Ne İşe Yarar?