PUBG Mobile İndirme Sayısı Kaçtır? [2020]

 PUBG Mobile İndirme Sayısı Kaçtır? [2020]
Okunuyor PUBG Mobile İndirme Sayısı Kaçtır? [2020]

PUBG Mobile İndirme Sayısı hakkında 2020 yılına ait en güncel ve en son sayıyı sizinle paylaşıyoruz. Play Store ve İOS haricinde Bilgisayar dahil olmak üzere tüm indirilme sayısını öğreneceksiniz. Milyonlarca oyuncusu bulunan popüler hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile İndirme Sayısı Kaçtır? sorusu çok fazla sorulmaya başlandı. Dünya genelinde ve Türkiye’deki verilerini sizlerle paylaşıyoruz.

100 oyuncu bir uçağa bindirilir ve son hayatta kalan olabilmek için mücadele edecekleri adanın üzerinden bindikleri uçağa bir rota çizilir. Uçak adanın bir ucundan uçmaya başlar ve adanın son ucuna kadar oyuncular gözlerine kestirdikleri bir yere paraşütle iniş yapmak zorundadır.

Paraşütle iniş yaptığınız bölgede rakip oyuncularında olduğunu düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Oyundaki amacınızın sona kalan oyuncu olmak olduğunu düşününce ilk ölenlerden olmak istemiyorsanız bu düşünceyi aklınızdan çıkartmayın.

PUBG Mobile İndirilme Sayısı hakkındaki güncel bilgi sürekli olarak aşağıdan güncellenecek. Bu veriler yalnızca Google Play Store ve İOS uygulama mağazalarındaki sayılar toplanarak elde edilmemiştir. Oyunun bulunduğu tüm uygulama mağazaları ve İnternet sitesi üzerinden APK olarak indirilen sayılar dahil edilmiş resmi verilerdir.

PUBG Mobile bu güne kadar toplam 340 Milyon defa farklı cihazlar tarafından indirilmiştir.

PUBG Mobile İndirilme Sayısı
PUBG Mobile İndirilme Sayısı

Google Play Store üzerinden 125 Milyon oyuncu tarafından PUBG Mobile indirilmiştir.

İlginizi Çekebilir: PUBG Kaç Kişi Oynuyor?

PUBG Mobile İndirme Sayısı hakkındaki bilgiler güncellenmeye devam edilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın