PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları (2023)

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları (2023)

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları (2023) ülkemizde çok fazla özel içeriğe sahip olmasa hakkında tüm güncel içeriği sizler için üretmeye devam ediyoruz. Çok ilgi almayan bazı konularla ilgili böylesine rehber niteliği taşıyacak bilgileri bulmakta zor olabiliyor. Bu sebeplerden dolayı sizlere en iyi içeriği en hızlı şekilde sunmak adına güncelliyor ve detaylandırmaya devam ediyoruz.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları hakkında bilmeniz gereken her ayrıntıya bu haberimizde yer veriyoruz. Ne işe yarar ve tam olarak nedir? gibi soruları’da cevaplıyoruz. 2018 yılında mobil versiyonu yayınlanan hayatta kalma oyununun üzerinde oldukça titiz çalışılıyor. Oyun bir hayatta kalma oyununa göre çok fazla detaylı olmasa’da oyunda yer alan özellikler ve mekanik oldukça detaylı hazırlanmış. Yani bir silah yapmak yerine onu buluyoruz, veya bir yiyecek için hayvan öldürmek yerine konserveler buluyoruz. Günümüzde hayatta kalma oyunlarında genellikle bunlar için oyuncuların uğraşmaları gerekiyor. Fakat bu hayatta kalma oyununun mantığı daha farklı.

Bir uçağa bindirilen 100 kişi hayatta kalma mücadelesi için hazırlanır. Uçak bir adanın üzerinden geçerken oyuncular kendilerine en uygun yeri tespit ederek uçaktan o bölgeye doğru bir atlayış gerçekleştirirler. Oyuncular bölgeye indikleri zaman yapmaları gereken ilk şey onları hayatta tutacak ekipmanlar bulmak. Silah, mermi, koruyucu kıyafetler, ilaç ve yiyecek, içecek gibi şeyler.

Oyunda 15’den fazla silah bulunuyor, aynı zamanda bu silahlara uygun bazı parçalar’da bulunuyor. Hayatta kalabilmek için ekipmanları olabildiğince iyi tutmanız gerekmekte. Çünkü karşılaşacağınız rakiplerden yeteneğiniz daha’da iyi olsa ekipmanlar sizi öldürtebilir. Silahınıza olan hakimiyetinizi güçlendirmeyi deneyin.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları ile ilgili bilgileri çoğu oyuncu tam bilmiyor veya eksik biliyor. Oyunda size nasıl büyük avantajları olabileceğini bu yazımız’da öğreneceksiniz. Başlarda zor gibi gelse’de zamanla alışıp eskisinden daha çok daha avantajlı bir özelliği kullanmaya şimdi’den başlayın.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Nedir?

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları, oyundaki karakterinizin nişangahını telefonu hareket ettirerek hedefe doğrultmaya yardımcı olan bir özelliktir.

Yani oyunu oynarken ani bir durumda düşmanla karşılaştınız, o anda parmağınız ile ekrana dokunup hareket etmek yerine cihazınızı küçük hareketler ile hedefe sabitleyebilirsiniz. Buda sizin reflekslerini geliştirecek ve olası tehlikeli durumlarda rakiplere karşı büyük avantaj elde etmenizi sağlayacak.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları, bir düşman ile çatışma halindeyken tam nokta atışı yapmadığınız durumlarda hareket eden rakip ile nişangahı dengelemeyi sağlar. Bu sayede küçük hareketlerde bulunan rakibe ateş ederken tek bir sabit noktaya ateş etmemiş olursunuz.

Ekrana dokunarak nişangahı düşmana sabitlemek tam nokta atışları için tercih edilmiyor. Profesyonel oyuncular genellikle çatışma durumlarında düşmanın küçük hareketlerinin’de önemli olduğunu düşünerek Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları özelliğini kullanırlar.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Ayarları

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları, başlarda daima açık olarak tercih edilmemesi gereken bir özellik olduğu düşünülüyor. Bunun için öncelikle Oyunda ayarlara girip Genel sekmesine gelin. Orada Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları yazısının altında 3 farklı seçenek bulacaksınız.

Oyuna başladığınız zaman bu ayar Kapalı olarak geliyor. Oyuncunun isteği üzerine ayarlar’dan özelliği kendilerine göre aktif edebilirler. Dürbün Aç, seçeneğini işaretlerseniz oyunda yalnızca silahınız ile dürbünü açtığınız zaman Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları özelliği devreye girecektir. Daima açık dediğiniz durumlarda karakteriniz ile nişan aldığınız veya almadığınız her an özellik aktif olur.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hassasiyet Ayarları (2023) Özel

Eğer bu özelliği daha önce farklı oyunlarda kullanmadıysanız ilk olarak dürbün aç seçeneğiyle özelliği kullanmanızı öneriyoruz. Çünkü karakteriniz ile yakın çatışmalarda Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları ile hareketleri ön göremeyeceğiniz için ölme ihtimaliniz artabilir. Bunun için sizlere PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Ayarları olarak hem hassasiyet hemde tavsiyeler vereceğiz.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Hassasiyeti

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Hassasiyeti, olarak oyunda düzenleyebileceğiniz ayarlar bulunmaktadır. Aşağıda verdiğimiz görselde’ki gibi verileri değiştirerek en ideal kontrolü sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda oyunu oynadıkça size en uygun şekilde ayarları düzenlemeye devam edeceksiniz. Fakat başlangıç olarak aşağıdaki ayarları öneriyoruz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Hassasiyet Ayarları (Mobil) 2023

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Hassasiyet Ayarları
 • 3. Şahıs Dürbünsüz: %200
 • 1. Şahıs Dürbünsüz: %200
 • Lazer & Holografik Nişangah, Nişan Yardımcıları: %300
 • 2x Dürbün: %200
 • 3x Dürbün: %220
 • 4x ACOG Dürbün, VSS Vintorez: %65
 • 6x Dürbün: %40
 • 8x Dürbün: %30

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Kapatma

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Kapatma için aşağıda verdiğimiz adımları izleyebilirsiniz. Bu sayede özelliği devre dışı bırakıp kapatmış olacaksınız.

 • Oyuna girin,
 • Ayarları açın,
 • Genele gelin,
 • Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları yazısının altında’ki seçeneği “Kapalı” olarak işaretleyin.

Yukarıdaki basit adımları uygulayarak PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Kapatma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Ekleme

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Ekleme, cihazınızda bu özellik yer almıyorsa mümkün olmayacak bir eylemdir. Oyundaki bu Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları özelliğini kullanabilmeniz için oyunu oynadığınız akıllı cihazınızda’da özelliğin bulunması gerekiyor. Eğer cihazınızda bu özellik yoksa herhangi bir şekilde ekleme işlemi gerçekleştiremezsiniz.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Hataları

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Hataları başlığı altında oyuncuların yaşadıkları sıkıntıları ve çözüm yöntemlerinden bahsedeceğiz. Eğer sizinde yaşadığınız bir sorun veya hata varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Yerli kaynaklar’da olmayan detayları sizler için araştırıyor ve buluyoruz.

Türkiye’de en detaylı ve derin PUBG Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları rehberini hazırlamak için uğraştık. Katkısı olacağını düşündüğünüz konuyla ilgili noktalarda bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede oyunu oynayan ve konu hakkında bilgisi olmayanlar için en doğru, kaliteli içeriği sunmuş oluruz.

Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Ters Döndü

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Ters Döndü sorunu çoğu oyuncunun karşılaştığı bir durum değil. Bu sorun ile karşılaşıyorsanız oto döndürme özelliğini kapatmayı deneyebilirsiniz. Fakat bu bir çözüm olmazsa cihazınızda’ki ayarları kontrol etmeyi deneyin. Bu sorun genellikle oyundan kaynaklanmamaktadır. Kullandığınız cihazın ayarlarından kaynaklanabilir.

Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Çalışmıyor

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Çalışmıyor sorunuyla karşılaşıyorsanız ilk olarak oyundaki ayarları kontrol etmeniz gerekmektedir. Bazen gelen güncellemeler sonrasında bazı ayarlar sıfırlanabiliyor. Bunun için oyunda ayarlara ve genele gelip Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları özelliğinin açık olduğundan emin olun. Eğer oyunda Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları özelliğiniz açıksa ve çalışmıyor sorunuyla karşılaşıyorsanız cihazınızı kontrol edin.

Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Bozuldu

PUBG Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Bozuldu tarzında hata alanlar aşağıda yorum olarak yaşadıkları sorunu yazabilirler. Eğer yaşadığınız sorunun cevabını burada bulamadıysanız yorum olarak bizlere bildirin. Sizler için en kısa sürede çözüm yolunu bulup paylaşır.

Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Kayması

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları Kayması ile ilgili sorun yaşayanlar yukarıda verdiğimiz hassasiyet ayarlarını uygulayabilirler. Genellikle hassasiyetin fazla orantısız olmasından dolayı yaptığınız küçük hareketler nişangah kaymalarına yol açabilir.

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları

PUBG Mobile Jiroskopsuz Hassasiyet Ayarları ile ilgili detaylar aktarılmaya devam edecek. Rehber yazımız genişleyerek konuyla ilgili her soruyu ve bilgiyi barındırıyor. Sizde sormak istediğiniz soruları, fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

40
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.