PUBG Mobile Kabile Modu Nedir? (Görevleri)

 PUBG Mobile Kabile Modu Nedir? (Görevleri)
Okunuyor PUBG Mobile Kabile Modu Nedir? (Görevleri)

PUBG Mobile Kabile Modu ile ilgili bilmeniz gereken tüm bilgileri veriyoruz. Aynı zamanda bu özel kabile moduna ait görevleri de buradan öğrenebileceksiniz. Yurt dışında yayınlanan güncelleme bilgilerini oyun sevenler takip ediyorlar. Çünkü orada yapılan güncellemeler kısa bir süre sonra Türkiye sunucusunda’da yapılıyor. Sanhok Mysterious Jungle isimli yeni modun Türkiye uyarlaması’da Kabile Modu olarak geleceğini düşünüyoruz.

Şuanda sosyal medya ve haber sitelerinde gündemde olan PUBG Mobile Putlara Tapma haberlerinin sebebi işte bu yeni gelen modun belirtileri. Oyuncular eski kabileler gibi elle yapılan çeşitli putlara tapıyorlar ve ödüller kazanıyorlar. Fakat bu yeni modda yalnızca putlara tapmak yok, hava balonları ile yükselebilecek ve çok farklı bir savaş stratejisini öğreneceksiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Putlara Tapma Nedir?

PUBG Mobile Kabile Modu ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Merak edilen soruları cevaplamaya devam ediyoruz. Aynı zamanda tüm gelişmeleri buradan sizlere aktaracağız.

PUBG Mobile Kabile Modu

Yazı Başlıkları:

PUBG Mobile Kabile Modu, adından’da anlaşılabileceği gibi oyuncuları eskilere götürecek. Tahmin edemeyeceğiniz ve günümüzde kullanılmayan bazı araç gereçleri özel hazırlanan bu güncelleme ile göreceksiniz. Tabi’ki PUBG Kabile Modu kalıcı olarak kalmayacak, oyuncuları eğlendirdikten ve ödüller dağıtıldıktan sonra kalkacak.

PUBG Mobile Kabile Modu Görevleri

PUBG Mobile Kabile Modu Görevleri henüz tam belli değil fakat modun içerisinde oyuna eklenecek bazı nesneleri ve özellikleri kullanma üzerine olacağını tahmin ediyoruz. Örneğin pubg kabile modu ile oyuna eklenecek olan puta tap gibi görevler olabilir.

PUBG Mobile Putlara Tapma
PUBG Mobile Putlara Tapma

Genellikle güncellemeler sonrasında gelen görevlerin çoğu oyuncuların yapılan özellikleri öğrenmesi ve deneyimlemesi için yeni gelenleri yapma üzerine oluyor. Kabile Modu Görevi olarak’da bu tarz görevler görebilirsiniz. Detaylar eklenmeye devam edilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın