e
sv

PUBG Mobile Kademe Koruması Detayları

1874 Okunma — 02 Ekim 2019 09:11
PUBG Mobile Kademe Koruması Detayları
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile büyük güncellemesiyle birlikte gelen Kademe Koruması nedir, nasıl olur ve ne işe yarar. PUBG Kademe Koruması tüm detaylarıyla anlatıyoruz. Aslında bu koruma sisteminin hangi güncelleme ile geldiğini hatırlayabilirsiniz. Oyun büyük bir güncellemeyle birlikte FPS modu, silah kaplamaları, bıçak tarzı yakın dövüş silahlarıyla araçların lastiklerini patlatma ve karakterlerimizi özelleştirdiğimiz özellikler başta olmak üzere daha bir çok farklı yeni şeyler getirilmişti.

Bu büyük güncellemenin içerisinde pek de dikkat çekmeyen PUBG Mobile Kademe Koruması sistemi’de getirilmişti. Bu sistemin amacı oyuncuların kademelerini (kümelerini) korumasına bir alt kademeye düşmesini engelleyen bir işleve sahip.

PUBG Lite İndir yazımızda anlattıklarımız ile oyunu bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Oyunu böyle oynadığınız zaman sistem tarafından fark edilmeden oynayabilirsiniz, böylelikle rakiplerinizden çok daha iyi şartlarda hızlı kademeler yükselteceksiniz.

PUBG Mobile Kademe Koruması 7, sezonun başlangıcıyla aktif hale getirilmişti. Bu sistemin amacı erken oyunda hızlı ölenlerin olağan dışı puan kaybetmesinin önüne geçmek. Bu sistem aslında tüm oyuncuların kabul ettiği ve sevdiği bir sistemdir. Erken oyunda aksilikler yüzünden öldürüldüğümüz zamanlarda işimize oldukça fazla yarıyor.

PUBG Kademe Koruması süresi her oyuncuda farklılıklar gösterebilir. Kontrol edip maçlarınızda ona göre hazırlıklı olmanızda fayda var.


etiketlerETİKETLER
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Kademe Koruması Detayları