PUBG Mobile Lite BC Hilesi

PUBG Mobile Lite BC Hilesi

PUBG Mobile Lite BC Hilesi arayanlar için 2020 yılında araştırmalarımızın sonuçlarını yayınlıyoruz. Çok önemli bilgileri burada bulacaksınız. Geç olmadan okuyun. PUBG Mobile Lite oyuncuları oyun içerisinde daha iyi ve gösterişli bir hesaba sahip olmak için para yatırmak yerine BC Hilesi gibi illegal yollara başvuruyorlar.

Bizde sizler için konuyla ilgili derinlemesine bir rehber yazısı hazırladık. Bu yazımızda hem sizlere bedava BC dağıtacağız hemde hileler hakkında çok önemli uyarılar’da bulunacağız. Çok geç kalmadan bu yazıdaki uyarılarımızı okursanız büyük bir güvenlik tehlikesinden kurtulabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi adı altında kurulan yerli ve yabancı tüm İnternet siteleri incelenmiştir. İnceleme sonucunda dünya üzerinde her gün binlerce oyuncunun dolandırıldığı tespit edildi. Sizde bu dolandırılan oyunculardan bir tanesi olmak istemiyorsanız aşağıdaki bilgileri okuyun. Yazımıza eklemek istediğiniz bilgileri yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi 2020

PUBG Mobile Lite oyununu Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefon ve tablet sahipleri kullanıyor, aynı zamanda çeşitli Emülatör uygulamaları ile Bilgisayar üzerinden’de oynayabiliyoruz.

PUBG Mobile oyununun daha az gereksinim isteyen sürümü olan Lite içerisinde bir çok farklılıkta bulunmaktadır. Oyun içerisindeki özel kostüm ve eşyalara sahip olmanızı sağlayan para biriminin ismi “BC”.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi 2020
PUBG Mobile Lite BC Hilesi 2020

Konuyla ilgili merak edilen soruları cevaplıyor ve bilmeniz gereken terimleri sizlere açıklıyoruz. Fakat önceliklePUBG Mobile Lite BC Hilesi iddiaları ile 2020 yılında her yerde görülen bu dolandırıcıların hangi yöntemler kullandıklarını sizlere anlatacağız.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Generatör

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Generatör adını verdikleri tarayıcı üzerinden çalışan sistemleri kullanan bir çok İnternet sitesi mevcut. Bu sitelerin içerisine giriş yaptıktan sonra sizden oyunda kullandığınız ID yani Kullanıcı Adınızı girmenizi istiyor. Sonrasında hesabınıza geçmesini istediğiniz BC miktarını giriyor ve bir süre işlemin bitmesini bekliyorsunuz.

Sitede PUBG Mobile Lite kullanıcı adınızı girmeniz ve çeşitli işlemlerin olması tamamen yalan. Sadece kullanıcıları gerçek bir şeye inandırmak amacıyla yüklenen işlevsiz görsel şeylerdir. İşin dolandırıcılık kısmı bu olaydan sonra başlıyor.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Generatör
PUBG Mobile Lite BC Hilesi Generatör

Yaptığınız, PUBG Mobile Lite BC Hilesi çalışması ve hesabınıza paranın yatması için sizden bazı şeyler yapmanızı istiyor. Bu istedikleri, cihazınıza çeşitli uygulamalar indirmek, video izlemek, başka sitelere gidip reklamlara tıklamak veya telefonunuza gelecek mesajı onaylamak gibi.

Telefon numaranızı yazın ve son mesajı onaylayın diyenler çok büyük risk taşımaktadır. Telefon numaranızda onayladığınız işlem sizi bir sisteme dahil eder. Bu sistem sizden yüksek miktarlarda parayı otomatik olarak hesabınızdan çekecek veya sizi borçlu çıkaracaktır. Kesinlikle telefon numaranızı girmeyin ve gelen mesajları onaylamayın.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Bedava

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Bedava adı altında oyuncuların ilgisini çekecek başlıklar ve kampanyalar ile tuzaklarına çekme çabaları. Oyunda herhangi bir para hilesi bulunmuyor ve bulunduğunu iddia edenlerde çalışmayan sahte sistemleri sunuyorlar.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Bedava
PUBG Mobile Lite BC Hilesi Bedava

Oyuncuları başta kandırıp sonrasında dolandırıyorlar. PUBG Mobile Lite BC Hilesi Bedava gibi yalanlarla sizden telefon numarası isteyen veya dosya yüklemenizi isteyen hiç kimseye güvenmeyin.

PUBG Mobile Lite Hakkında Diğer Önemli Bilgiler

PUBG Mobile Lite ile ilgili bilmeniz gereken diğer önemli bilgileri bu başlık altında sizlere aktaracağız. Oyun ile ilgili bu tarz aramalar yapan oyuncuların merak ettikleri veya eksik bildikleri konular hakkında onları doğru bilgilendirmek istiyoruz. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Lite Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu hayatta kalma oyunlarının dünyada popüler olmasını sağlayan öncü bir yapım olduğunu herkes biliyor. PC Gibi platformlarda yakaladıkları üstün başarılar sonrasında her ne kadar oyunu mobil versiyona taşımak istemeseler’de mobil oyuncuların büyük ilgilerini anlayarak oraya’da uyarladılar. PUBG Mobile çıktığı günden kısa bir süre sonra milyonlarca oyuncuya ulaşın çok büyük rekorlara imzalar attı.

PUBG Mobile oynamak isteyen düşük donanımlı telefon kullanıcılarını düşünerek PUBG Mobile Lite versiyonunu çıkardılar. Kısa süre içerisinde Lite versiyonu’da milyonlarca oyuncuya ulaştı. Artık oyunu sorunsuz oynayabilmek için çok iyi telefonlara ihtiyaç duymuyoruz, düşük bütçeli bir cihazla PUBG Mobile Lite versiyonunu rahatlıkla oynayabiliyoruz.

PUBG Mobile Lite BC Fiyatları

 • 96 BC: 6,36 TL
 • 320 BC: 19,20 TL
 • 976 BC: 58,56 TL
 • 2736 BC: 153,60 TL
 • 5216 BC: 316,80 TL
 • 10720 BC: 567,60 TL

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Nedir?

PUBG Mobile Lite BC Hilesi, oyun içerisinde gerçek para yatırılarak satın alınan kostüm gibi eşyaları herhangi bir para yatırmadan illegal yöntemlerle alınmasını sağlar.

Günümüzde PUBG Mobile Lite oyununda çalışan BC Hilesi bulunmamaktadır. Böyle bir hile olduğu iddia edenler dolandırıcılık amacıyla oyuncuları kandırmaya çalışanlardır.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi İndir

PUBG Mobile Lite BC Hilesi İndir bir diğer büyük tuzağın en başında geliyor. Artık bu tür sistemlere oyuncuların inanmamasından dolayı onları ikna edebilecekleri ve bu yalana inandıra bilecekleri reklam kampanyaları’da düzenliyorlar. PUBG Mobile Lite BC Hilesi adını verdikleri çeşitli siteler kurarak içerisine oyuncuların indirmesini istedikleri dosyaları koyuyorlar.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi İndir
PUBG Mobile Lite BC Hilesi İndir

Günümüzün popüler sosyal medya hesaplarında oluşturdukları sahte hesaplar aracılığıyla bu hilelerin çalıştığını iddia ettikleri videolar ve fotoğraflar yayınlanıyor. Bunları izleyen ve gören PUBG Mobile Lite oyuncuları’da hilenin çalıştığını düşünerek siteye girip tuzağa düşüyorlar.

En fazla çalışmaz mantığıyla indirdikleri dosyaların içerisindeki zararlı yazılımlar ile çok büyük bir tuzağın pençesine farkında olmadan düşüyorsunuz. PUBG Mobile Lite BC Hilesi İndir adı altındaki herhangi bir sisteme güvenmeyin ve inanmayın. Güvenliğiniz için tüm bu illegal yöntemlerden uzak durun.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi APK

PUBG Mobile Lite BC Hilesi APK dosyalarını İndir başlığında paylaşan yabancı sitelerin sayıları’da son zamanlarda çok artmaya başladı. Android cihazlara özel tasarlanan APK dosyalarının PUBG Mobile Lite BC Hilesi yaptıklarını iddia ediyorlar. Fakat tüm bunlar’da birer yalandan ibaret. Oyunun gerçek dosyaları üzerinde oynamalar yaparak herhangi bir para hilesi yapamazsınız.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi APK
PUBG Mobile Lite BC Hilesi APK

Tüm bu tür iddiaların sebebi’de yine dolandırıcılık için. Kandırdıkları ve tuzağa düşürdükleri oyuncuların PUBG Mobile Lite BC Hilesi APK dosyalarını cihazlarına indirmeleri zararlı yazılımların aktif olması için yeterli oluyor. Başta banka hesap bilgileriniz dahil olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınması söz konusu. Herhangi bir Hile dosyasını cihazlarınıza kesinlikle yüklemeyin ve kullanmayın.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Telefon Numarasız

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Telefon Numarasız sistemlerini oyuncular çok fazla arıyorlar. Daha önce bu tür konularda yazdığımız uyarı yazılarını okuyanlar artık dolandırıcıların tuzağına düşmüyor.

Fakat yinede oyuna para yatırmadan çeşitli hileler oyunda oyunda BC kazanmak isteyenler telefon numarasız BC Hilesi şeklinde aramalar yapıyorlar. Sizden telefon numarası istemeyen İnternet siteleri’de var, fakat bunların’da dolandırıcılık yöntemi farklı. Hiç bir şekilde hile ile oyunda içerisinde BC sahibi olamazsınız.

PUBG Mobile Lite BC Hilesi Telefon Numarasız
PUBG Mobile Lite BC Hilesi Telefon Numarasız

PUBG Mobile Lite BC Hilesi hakkında 2020 yılındaki içeriğimizi güncellemeye devam edeceğiz. Konuyla ilgili görüşlerinizi yorum olarak bizlere iletin.

16
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Zeynepmankan dedi ki:

  İse yarıyor

 2. AKJAGUL dedi ki:

  Bakalym bc geliuomu