PUBG Mobile Oda Kurma Hakkında Tüm Bilgiler [2020]

PUBG Mobile Oda Kurma Hakkında Tüm Bilgiler [2020]

PUBG Mobile Oda Kurma ile ilgili merak edilen ve bilinmesi gereken tüm bilgileri paylaştık. 2020 yılında oyuncuların en çok sordukları soruları cevaplamaya devam ediyoruz. PUBG Oda Kurma Nedir? genellikle oyuna yeni başlayan oyuncuların bilgi edinmesi için verilen ön bilgilerin içerisinde yer alıyor.

Gelen güncellemelerle PUBG Mobile Oda Kurma Kartı gibi bir eşyanın varlığı çoğu oyuncunun kafasını karıştırdı. Bu gibi kafa karışıklıklarını gidermek adına PUBG Oda Kurma Kartı Nasıl Kullanılır? sorusunu cevaplıyoruz. Ayrıca Ücretsiz olarak PUBG Oda Kurma işlemlerinin nasıl gerçekleştire bileceğinizi’de anlatacağız.

PUBG Mobile Oda Kurma

PUBG Mobile Oda Kurma ile ilgili bilinmesi gereken tüm bilgileri aşağıda göreceksiniz. Oyuncuların en çok sordukları sorular ve kesin olarak bilmeniz gereken önemli bilgilerin derlemesini hazırladık.

PUBG Mobile Oda Kurma
PUBG Mobile Oda Kurma

Geniş bir rehber niteliğinde oluşturduğumuz yazımızda cevabını bulamadığınız sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. 2020 yılında en son güncelleme ile değiştirilen PUBG Mobile Oda Kurma özelliğine ait bilgileri içermektedir.

PUBG Mobile Oda Kurma ve Bot Atma

PUBG Mobile Oda Kurma ile kurulan odalarınıza Bot Atma sayesinde rakip veya takım arkadaşları atayabilirsiniz. Bunun için öncelikle odayı kurun ve ayarlardan rakibe veya size geçecek botları belirleyin. Botların zorluk seviyelerini’de ayarlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Oda Kurma Bot Atma
PUBG Mobile Oda Kurma Bot Atma

PUBG Mobile Oda Kurma Hakkı

PUBG Mobile Oda Kurma Hakkı oyunculara özelliğin geliştirdiği zaman hediye olarak verilmiştir. Eğer bu özellik gelmeden önce oyunu oynuyor ve özellik geldikten sonra böyle bir hediye almadıysanız hediyelerinizi tekrar kontrol edin. PUBG Oda Kurma Hakkı diye bir şey bulunmuyor fakat satılan Oda Kurma Kartı sizde bulunuyorsa bununla özel odalar kurabilirsiniz.

PUBG Mobile Oda Kurma Hakkı
PUBG Mobile Oda Kurma Hakkı

PUBG Mobile Oda Kurma Videolu Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=BdSjfmAUhP0
PUBG Mobile Oda Kurma

PUBG Mobile Oda Kurma Ücretsiz

PUBG Mobile Oda Kurma Ücretsiz olarak yapılmamaktadır fakat 2020 yılında’da yapabileceğiniz bazı teknikler bulunuyor. Aşağıda paylaştığımız videoyu izleyerek nasıl PUBG Mobile Oda Kurma Ücretsiz işlemini yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=sCLHF1yrpvc
PUBG Oda Kurma Ücretsiz

PUBG Mobile Mobile Oda Kurma Ambar

PUBG Mobile Mobile Oda Kurma Ambar ile ilgili bir çok soru sorulmuş. En iyi anlayabileceğinizi düşündüğümüz bir video bulduk. Yazıyla uzun uzun anlatmak yerine sizlere verdiğimiz videoyu izleyerek bunu kolaylıkla yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=BdSjfmAUhP0
PUBG Mobile Oda Kurma Ambar

PUBG Mobile Oda Kurma Nedir?

PUBG Oda Kurma, oyunun genel yapısında arkadaşlarınız ile kurduğunuz tek takımlı odalardan farklıdır. Hem kendi takımınızı hemde rakip takımı özel olarak bu kurduğunuz odalar ile belirleyebilirsiniz. Böylelikle turnuva misali maçlar düzenleyebilir veya kendinizin belirlediği düşmanlarla maçlara giriş sağlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Oda Kurma Nedir?
PUBG Mobile Oda Kurma Nedir?

PUBG Mobile Oda Kurma için oyun içerisinde satılan özel karta ihtiyacınız olacak. PUBG Oda Kurma Kartı olarak adlandırılan bu kart sayesinde odaları rahatlıkla kurun.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Oda Kurma (2020 Anlatım)

PUBG Mobile Oda Kurma Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Oda Kurma Nasıl Yapılır? ile ilgili bilgileri sizlere yukarıda detaylıca anlattık. Fakat tüm bu anlatılanları anlamadıysanız 2020 yılında paylaşılan ve işinize yarayacağını düşündüğümüz videoyu aşağıda sizlere sunduk.

https://www.youtube.com/watch?v=lX7I2FHZ7bg
PUBG Oda Kurma Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı, oyun içi para birimiyle satılan ve özel odalar kurarak hem takım hemde rakip takımı belirlemenizi sağlar. Satın aldıktan sonra envanter’de Oda Kurma Kartı belirecektir.

Üzerine tıkladıktan sonra odanızın ismini, şifresini, gireceğiniz harita, oyun süresi ve kimleri odaya almak istediğiniz gibi ayrıntıları düzenleyebiliyorsunuz.

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı
PUBG Mobile Oda Kurma Kartı

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı Nedir?

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı, oyunculara kendi istekleri doğrultusunda özel odalar kurabilmelerini sağlayan bir eşyadır. Oyun için para yatırılarak satın alınabilen Oda Kurma Kartı sayesinde tüm özelliklerini sizin seçebildiğiniz özel odalar kurabilirsiniz.

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı Nedir?
PUBG Mobile Oda Kurma Kartı Nedir?

PUBG Mobile Oda Kartı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Oda Kartı, çeşitli etkinlikler ile ücretsiz olarak dağıtılabiliyor. Fakat böyle bir etkinlik yoksa mağaza üzerinden satın almanız gerekmektedir. Herhangi bir hile veya çekiliş ile oda kartı sahibi olamazsınız.

PUBG Mobile Oda Kartı Nasıl Alınır?
PUBG Mobile Oda Kartı Nasıl Alınır?

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı Hilesi

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı Hilesi, 2020 yılında çoğu oyuncunun varlığına inandığı bir hile türüdür. Bu hile sayesinde PUBG Mobile oyununda Oda Kurma Kartı olmadan ücretsiz bir şekilde odalar kura bileceğinizi iddia ediyor. Fakat tüm bu vaatler yalandan ibaret.

PUBG Mobile Oda Kurma Kartı Hilesi
PUBG Mobile Oda Kurma Kartı Hilesi

Oyuncuları PUBG Mobile Oda Kurma Kartı Hilesi varlığına inandırmak için hazırlanan sayfalara kesinlikle güvenmeyin. Hileyi yapabilmek için cihazlarınıza yükleyeceğiniz dosyaların içerisinde zararlı yazılımlar bulunur. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olacaktır. Bundan dolayı herhangi bir illegal unsuru önermiyor ve tavsiye etmiyoruz.

PUBG Mobile Sınırsız Oda Kartı

PUBG Mobile Sınırsız Oda Kartı adı altında İnternet siteleri üzerinden hile yapıldığına dair bir çok iddia dolaşıyor. Fakat bunlar tamamen dolandırıcılık amacıyla kurulan sitelerdir. Herhangi bir APK dosyası veya İnternet sitesi üzerinden PUBG Mobile Sınırsız Oda Kartı kazanamazsınız. Bu gibi yalanlara itibar etmeyin.

PUBG Mobile Sınırsız Oda Kartı
PUBG Mobile Sınırsız Oda Kartı

PUBG Mobile Oda Kartı ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Detaylar eklenmeye devam edilecek.

82
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.