PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu (2021)

PUBG Mobile oyundan atma sorunu yaşayan oyuncular için 2021 yılına özel çözüm yöntemleri ürettik. Herhangi bir hata veya sorunla karşılaşıp oyunun atmasının önüne geçebileceksiniz. Sorunsuz oyun deneyimi yaşamak için aşağıda anlattığımız çözümleri uygulamanız yeterli olacaktır. Bu sorun geçtiğimiz yıllarda da ara ara görülen can sıkıcı problemler arasında yer almaktadır. 2021 yılında gelen en son güncellemenin ardından son sürüm dosyaları yine oyuncuların “PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu” yaşamalarına sebep olmuştur. Oyunculardan gelen yoğun şikayetler üzerine araştırmalar gerçekleştirerek konuyu araştırdık.

PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu

PUBG Mobile oyununa girdiğiniz zaman veya oyundayken bir maça başladığınızda atma sorunu ile karşılaşıyorsanız bu durumun neden olduğunu araştırdık. Yine aynı zamanda daha önceki sürümlerde ve zamanlarda oyundan atma sorunu yaşayan oyunculara ulaşarak sorunu nasıl çözdüklerini öğrendik. Hem geçmiş hem de günümüzdeki aynı sorunun incelemelerini gerçekleştirerek sizlere en doğru bilgileri ve çözüm yöntemlerini aktarmaya çalıştık.

PUBG Mobile oyundan atma sorunu genellikle oyun sunucularından kaynaklanan problemlerden meydana gelmektedir. Bazı durumlarda kullanıcılardan kaynaklı olan oyundan atma sorunlarının da olduğu tespit edilmiştir. Bu durumu nasıl düzeltebileceğinizle ilgili güncel bilgileri aşağıda paylaştık.

Reklam Alanı
PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu
PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu

PUBG Mobile Oyundan Atma Sorunu Çözümü:

PUBG Mobile Oyundan atma sorunlarını görülmeye başladıktan sonra yaptığımız araştırmalarda edindiğimiz bilgiler sizlere aktarılmıştır. Bu sayede oyuna giriş yaparken, girdikten hemen sonra, maça girerken veya maça girdikten sonra oyundan atma sorunu görüldüğü zaman aşağıdaki adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Eğer aşağıda paylaşılan çözüm yöntemleri işinize yaramadıysa büyük olasılıkla sorun sunuculardan kaynaklı olabilir. Bir süre bekledikten sonra tekrar oyuna giriş yapmayı deneyin. Fakat beklemenize rağmen sorun devam ediyorsa bu durumu muhakkak bize bildirin.

PUBG Mobile Downloading Resources Sorunu

İnternette PUBG Mobile Downloading Resources sorunu ile ilgili güncel içerikler bulunmamaktadır. Geçtiğimiz yıl ve öncesinde açılan içeriklerde hatanın eski sebeplerine göre çözümler üretilmiş. Fakat 2021 yılında tekrarlanan ve görülmeye başlanan Downloading Resources isimli sorunun tekrar etmesinin sebebi bir başka neden. Bu yüzden eski çözüm yöntemleri bu sorunu çözmek için işe yaramamaktadır.

Öncelikle bu sorun İnternet bağlantısından kaynaklanma ihtimali yüksek bir sorundur. Bunun için İnternet bağlantınızı kontrol ediniz. Eğer İnternetinizde herhangi bir sorunla karşılaşmıyorsanız cihazınızı yeniden başlatın. PUBG Mobile oyununun çalışmasını sağlayan arka plan uygulamalarında görülen eksiklikler bu hatanın görülmesine sebep olabilir. Yeniden başlatmak yanlış çalışan veya çalışmayan arka plan uygulamalarını tekrar başlatacaktır. Eğer sorun hala düzelmediyse sunuculardan kaynaklı olabilir.

Reklam Alanı
PUBG Mobile Downloading Resources Sorunu
PUBG Mobile Downloading Resources Sorunu

PUBG Mobile Twitter Başarısız Giriş Hatası

PUBG Mobile Twitter Başarız Giriş Hatası aldığınız zaman yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız aşağıdaki güncel çözüm yöntemlerini deneyerek sorundan kurtulabilirsiniz. Eğer aşağıdaki çözümleri denemenize rağmen hala hata almaya devam ediyorsanız bize bildirin. Bazen PUBG Mobile sunucularından kaynaklı giriş hataları görülebilmektedir. Veyahut Twitter uygulamasında yaşanabilecek sorunlar PUBG Mobile hesabınıza bağlanmanıza engel olabilir. Bunları göz önüne alarak öncelikle her iki platformunda sunucu durumunu kontrol etmeniz gerekiyor. PUBG Mobile Twitter Başarısız Giriş Hatası için yani öncelikle PUBG Mobile ve Twitter uygulamasının sunucu durumlarını kontrol edin. Eğer bir tanesinde sorun varsa hesaba girmenize engel olan da bu olacaktır. Böyle bir durumda tek yapmanız gereken sunucuların düzelmesini beklemek.

PUBG Mobile Twitter Başarısız Giriş Hatası
PUBG Mobile Twitter Başarısız Giriş Hatası

Öncelikle PUBG Mobile oyununun güncel olup olmadığını kontrol edin fakat yine de sorun bundan kaynaklı olmayabilir. Twitter uygulaması eğer cihazlarınızda yüklüyse uygulamanın güncelliğini kontrol etmenizi rica ediyoruz. Eğer bekleyen güncellemeleriniz varsa uyumluluk sorunu çıkartabilir ve bu gibi giriş problemlerine yol açabilir. Bunlar haricinde uygulayacağınız çözüm yöntemleri hatayla ilgili olmayacaktır. Tek yapmanız gereken bir süre bekleyip tekrar giriş yapmak olacak. Aksi halde uygulayacağınız farklı çözümler sadece boşa vakit harcamanızı sağlar.

PUBG Mobile İstek Zaman Aşımına Uğradı Hatası

PUBG Mobile İstek Zaman Aşımına Uğradı Hatası geçtiğimiz yıllarda da oyuncuların gördüğü can sıkıcı bir hatadır. Hataya ait bu uyarı mesajı görüldükten sonra oyuna giriş yapılamıyor ve oyundan atıyor. Daha önceleri bu hatayı görenlerin uyguladıkları çözümler 2021 yılında tekrar görülen aynı hatada işe yaramayacaktır. Eskiden İstek Zaman Aşımına Uğradı hatasına sebep olan faktörler iyileştirilmiş durumdadır fakat yeni bazı aksaklıklar tekrar bu hatanın görüşmesini sağladı.

PUBG Mobile İstek Zaman Aşımına Uğradı Hatası
PUBG Mobile İstek Zaman Aşımına Uğradı Hatası

Bu durumda yapabileceğiniz bazı çözüm yöntemleri bulunmaktadır. PUBG Mobile resmi İnternet sitesi üzerinden bu çözüm yöntemlerini duyurmadı, bu yüzden bizde teknik destek ekibine konuyla ilgili bir mail hazırladık. Oraya geri dönüş sağladıklarında sizlere bildireceğiz. Aynı zamanda bu hatayı alan hesapları alarak deneme ve yanılma yöntemleri ile bazı çözümler denedik. İşe yarayan çözümleri sizlere aşağıda liste halinde sunuyoruz.

PUBG Downloading Resources Sorunu

PUBG Downloading Resources Sorunu için resmi teknik destek ekibine bir mail gönderdik. Henüz geri dönüş yapılmadı fakat sorunun sunuculardan kaynaklı olabileceğini düşünüyoruz. Resmi teknik destek ekibinin yolladığımız maile geri dönüşünü burada paylaşacağız. Bu sayede deneme ve yanılma ile bulduğumuz çözümler haricinde resmi çözüm yöntemleri de denemiş olabileceğiz.

PUBG Mobile Eski Sürüm Hatası

PUBG Mobile Eski Sürüm Hatası, oyuna yeni bir güncelleme geldiği zaman gerçekleşmediği taktirde karşılaşacağınız bir hatadır. Bunun için yapmanız gereken farklı bir hesapla oyuna giriş yapmayı denemek, daha sonrasında oyun içi güncellemeleri yapıp tekrar hatayı aldığınız hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Eski Sürüm hatası ile ilgili PUBG Mobile tarafından sunulan resmi bir çözüm bulunmamaktadır.

PUBG Mobile Eski ve Yeni Sürüm Hatası
PUBG Mobile Eski ve Yeni Sürüm Hatası

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hatası – 2021

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hatası, oyuna 2021 yılında gelen güncellemelerin ardından hesaplarına girmeye çalışan bazı oyuncuların karşılaştığı hata türüdür. Bu hata gerçekçi ve bazen yanılgı içerek sebeplerden meydana gelebilir. Eğer oyuna güncelleme geldiyse ve hesabınızla daha önce güncelleme yapılmış bir cihazdan oturum açtıysanız daha sonrasında güncelleme gelmeyen bir cihazdan aynı hesaba giriş yapamazsınız.

Eğer hesabınızı farklı cihazlarda kullanıyorsanız, hesabınıza birden fazla insan giriyorsa bu tip hatalar sıkça görülebilir. Tabi ki her hatanın olduğu gibi bununda bir çözümü var. Çözüm yöntemlerini uygulamadan kendiliğinden geçmesi oldukça zordur, bu yüzden aşağıda verilen yöntemleri uygulamanız süreci hızlandıracaktır. Daha sonrasında tekrar hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınız da PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı uyarısı almazsınız.

PUBG Mobile İndirme Hatası (2021)

PUBG Mobile de oyuncuların canını en çok sıkan hata türleri arasında indirme hatası bulunuyor. Bir güncelleme geldikten sonra oyuna girdiğinizde bir de harita veya ekstra oyun için indirmeler yapmanız gerekiyor, bunları indirmeye çalıştığınızda ise inmiyor veya indirme hatası veriyor. Normalde oyun içerisinde görülen hatalar kullanıcı kaynaklı olmadığı için basit yöntemlerle çözülebiliyordu. Ama böyle sorunların kaynağı oyuncu olduğu için çözümünü de yapmak size düşüyor. Tam da bu yüzden oyuncudan oyuncuya değişebilecek sebeplerden kaynaklanan indirme hatası için bir çözüm bulmak oldukça zor bir hale geliyor.

PUBG Mobile İndirme Hatası (2021)
PUBG Mobile İndirme Hatası (2021)

Oyun içerisinde harita indirme sırasında görülen hatalar veya herhangi bir şekilde oyun içi indirmelerle görülen hatalarla aynı çözümlere sahiptir. Bu çözümler birden fazla yöntemleri içermektedir. Her PUBG Mobile oyuncusu oyunda bu tarz bir hatayla karşılaştığında hatanın kaynağı aynı olmayabiliyor. Bu sebeple hatanın kaynağının tespit edilmesi ve daha sonrasında ona uygun çözümlerin uygulanması oldukça önemli. Bilmeyerek ya da istemeksizin yapılan yanlışlıklar dahi indirme hatalarının görülmesine sebep olabilmektedir.

PUBG Mobile Gizli Görevler Sayılmıyor Hatası

PUBG Mobile Gizli Görevler Nasıl Yapılır? isimli yazımızı okumanızı öneriyoruz. Bu yazımızda sizlere bilinmeyen bazı gizli görevleri nasıl yapabileceğinizi anlattık. Orada belki de yapmaya çalıştığınız görevi yanlış yaptığınızı anlayacak ve neden sayılmadığını fark edebileceksiniz. Öncelikle gizli görevleri yaparken oldukça dikkat etmeniz gerekiyor, çünkü bazı küçük hatalar dahi görevin sayılmamasını sağlamaktadır.

Örneğin bir gizli görevde 20 silah parçası bulmanızı istiyor, silah parçalarını topladıktan sonra bir alanda hepsini yere bırakıp daha sonra tekrar hepsini toplamanız gerekmektedir. Çoğu zaman bunu yapmayan oyuncularda görev sayılmaz. Bir diğer gizli görevden daha bahsedelim, Livik haritasında havada ölme görevi mesela; bu görevi yaparken tek başınıza maça girmeniz gerekiyor. Bunun gibi daha bir çok görevde bir çok ayrıntı bulunmaktadır. Eğer bir gizli görev yaparken onu en doğru şekilde uygulamazsanız başarım göreviniz sayılmayacaktır.

Eğer bir hata kodu ile karşılaşırsanız bize bildirin, sizler için görülen hata kodlarına ait güncel çözümleri hızlı bir şekilde bulabiliriz. Sormak istediğiniz sorularınızı da yorum olarak bekliyoruz.

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası Nedir?

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası
PUBG Mobile Harita İndirme Hatası

PUBG Mobile Harita İndirme Hatası, oyuna gelen güncellemeler eğer oyunda yer alan haritaları kapsıyorsa bu güncellemeler uygulama mağazası üzerinden değil, oyun içerisinden yapılmaktadır. Bu güncellemeleri yapmak isteyen oyuncular harita indir seçeneğini işaretledikleri zaman PUBG Mobile tarafından bir hata kodu ile karşılaşırlar.

Genellikle cihazınız veya oyundan kaynaklanabilecek sorunlardan dolayı bu tip hatalar gözükmektedir. Bizde aşağıda sizlerle sunduğumuz çözüm yöntemlerini anlatmadan önce sizde bu hatanın neden görüldüğünü anlamaya çalışacağız. Sonra da nedenini bulup, ona uygun bir çözüm uygulatacağız. harita indiricisi başlatılmadı hata kodu hatalarınızın tamamına özel çözümleri güncel şekilde bulabileceksiniz.

PUBG Mobile Parametre Hatası

PUBG Mobile oyununa giriş yaparken doğrulama sırasında parametre hatası ile karşılaşma ihtimaliniz yüksektir. Sizin gibi binlerce oyuncu da bu sorunla karşılaşıyor. Sizler için 2021 yılında bu problemden nasıl kurtulabileceğinizi anlatacağız. PUBG Mobile hesabınıza giriş yaparken e posta veya telefon doğrulaması yapıyorsanız bu güvenliğiniz için çok önemli olabilir fakat bu tür hatalarla da karşılaşma ihtimalinizi arttırıyor.

PUBG Mobile Parametre Hatası
PUBG Mobile Parametre Hatası

Bu hata kullanıcıdan kaynaklanmayan sebeplerden meydana gelmektedir. Yani oyuna giriş yaparken PUBG Mobile Parametre Hatası 2123 gibi bir uyarıyla karşılaşırsanız bir süre beklemenizi öneriyoruz. Genellikle doğrulama kodunu yollayacak olan sistemde oluşan arızalar bu hataya sebep olmaktadır. Bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyin. Eğer hala hatayla karşılaşmaya devam ediyorsanız bize bildirebilirsiniz.

PUBG Mobile Vietnam Sorunu

PUBG Mobile Vietnam Sorunu özellikle 2021 yılında gelen güncellemeler sonrasında oyuncuların sık karşılaştıkları hataların başında geliyor. Daha önce Bilgisayar veya mobil cihazlar üzerinden PUBG Mobile Vietnam versiyonuna giriş yapanlar tekrar Türkiye sunucularında maç atmak istedikleri zaman böyle bir sorunla karşılaşıyor.

Bizde sizler için 2021 yılı boyunca bu tür sorunlarla karşılaştığınız zaman nasıl ortadan kaldırabileceğinizi araştırdık. Yerli kaynaklar da bulunamayan bu soruna ait çözümler yurt dışı kaynakların sık paylaştığı konulardan bir tanesi. Yalnızca ülkemizdeki oyuncular değiş yurt dışındaki oyuncular da Vietnam gibi çeşitli PUBG Mobile sunucuların da maç atabilmek için uğraşıyorlar.

PUBG Mobile Sunucu Doğrulama Hatası Giriş Başarısız

PUBG Mobile Sunucu Doğrulama Hatası Giriş Başarısız, oyunu açmaya çalışan oyuncuların karşılaştığı bir sorundur. Bu mesajı gördükten sonra oyuna giriş sağlanamamaktadır. 2020 yılında gelen güncelleme sonrasında bir çok oyuncunun karşılaşmasıyla birlikte sorun büyümeye başladı.

PUBG Mobile Sunucu Doğrulama Hatası Giriş Başarısız için yapabileceğiniz çözüm yöntemlerini aşağıda anlatıyoruz. Hatanın devam etmesi halinde yorum olarak bize bildirebilirsiniz.

PUBG Mobile Livik Haritası Ekran Kararma Sorunu

PUBG Mobile Livik Haritası Ekran Kararma Sorunu ve Siyah Ekran Hatası gibi sıkıntılarla karşılaşıyorsanız bu durumdan kurtulmak için neler yapabileceğinizi anlattık. Çok yaygın olarak görülmeyen bir sorun olsa’da yinede bizlere bildirildiği için araştırmalara başladık.

PUBG Mobile Livik Haritası Ekran Kararma Sorunu
PUBG Mobile Livik Haritası Ekran Kararma Sorunu

Öncelikle PUBG Mobile teknik destek ekibine Livik Haritası Ekran Kararma Sorunu için yardım istedik. Fakat henüz yolladığımız destek talebine olumlu bir geri dönüş alamadık. Bizde deneme ve yanılma yöntemleri ile Siyah Ekran Sorununu çözmeye çalıştık.

PUBG Mobile Livik Haritası Siyah Ekran Hatası

PUBG Mobile Livik Haritası Siyah ve Kararan Ekran sorunu için aşağıda verdiğimiz çözüm yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Hatanız çözülmediyse ve hala devam ediyorsa yorum olarak bizlere bildirin.

  • Haritayı Tekrar Güncelleyin,
  • Oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin,
  • Oyunun dosyalarını onarın ve eksik veya hatalı dosyaları tekrar yükleyin,

PUBG Mobile “Veri Değişimi Bağlantın Koptu”

PUBG Mobile oyuncularının son zamanlarda gördüğü Veri Değişimi Bağlantın Koptu hatası ille ilgili oyunun müşteri hizmetlerine konuyla ilgili bir şikayet yazısı oluşturabilirsiniz. Yaşadığınız sıkıntıyı anlatarak kısa süre içerisinde kalıcı çözümler bulmanızı sağlayacaktır. Eğer oyundan ban yediyseniz bunu öğrenmenin bir diğer yöntemi olacaktır.

PUBG Mobile Veri Değişimi Bağlantın Koptu hatası ile ilgili şikayetinizi yukarıda link üzerinden Müşteri Hizmetlerine bir talep gönderebilirsiniz.

PUBG Mobile Lite Emulator Limit Hatası Çözümü

PUBG Mobile Lite Emulator Limit Hatası korkulacak ve uzun süre uğraşılacak bir sorun değildir. Tüm dünyayı etkisi altına alan bu oyun çılgınlığı ve sonrasında mobile uyarlanan sürümü yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada büyük ses getirdi. Kocasını terk edip oyunda tanıştığı insanlara kaçan kadınlar, oyun yüzünden bir birini öldürenler veya sinir krizi geçirenler. Lafın gelişi değil PUBG Mobile Lite gerçekten çılgınlık. Limit Hatası alan bağımlı oyuncular bilgisayarlarını kıracak veya sağa sola zarar verecek derecelere gelmemiştir umarım.

Ülkemizde her şeyi biraz fazla yaşamayı seviyoruz sanırım. Oyunu oynarken oyun olduğunu unuttuğumuz gibi karşımızdaki rakipleri’de gerçek düşmancasına küfür ve hakarete maruz bırakıyoruz. PUBG Mobile Lite Emulator Limit Hatası alan çoğu insan normal bir şekilde sebebini ve çözüm yollarını aradığı gibi, bir kısımda küfrede küfrede çözüm bulmaya çalışıyor.

Bize gelen mesajlarda bu hatanın çözümünü isteyen çok takipçimiz vardı ve bu durum yüzünden bize sinirlenenler’de oldu. Hata kesinlikle emulatör hatası ve çözüm yolu sadece beklemek. Veya emülatör uygulamanızı değiştirebilirsiniz. İyi günler.

7
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.