PUBG Mobile Parmak Eldiven Nedir?

 PUBG Mobile Parmak Eldiven Nedir?
Okunuyor PUBG Mobile Parmak Eldiven Nedir?

PUBG Mobile Parmak Eldiven hakkında bilgi almak isteyenler için nedir? ne işe yarar? ve fiyatı gibi bilgileri veriyoruz. Aynı zamanda ürünü tanıtıyoruz. Oyunu oynarken profesyonel oyuncular gibi hata yapmadan oynamak istiyorsanız bu aksesuar işinize yarayabilir. PUBG Mobile Parmak Eldiven ile oyundaki performansınızı arttırabilirsiniz.

Çift Baş Parmak Eldiven olarak adlandırabileceğimiz ürünün yapısı oldukça basit. Baş parmağınıza geçireceğiniz özel kumaşlarla oyunu çok daha rahat oynayabiliyorsunuz. Bunun ne işe yaradığını bilmeyenler ve küçümseyenler için detayları anlatmaya devam edeceğiz. PUBG Mobile Parmak Eldiven hakkında sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazın.

PUBG Mobile Parmak Eldiven

PUBG Mobile Parmak Eldiven, iki elinizin baş parmaklarına geçireceğiniz özel bir kumaşla tasarlanan aksesuar. Bu aksesuarların amacı telefonlardaki dokunmatik ekranlarla oynanan oyunlarda hakimiyeti daha kolay sağlamak.

PUBG Mobile Parmak Eldiven
PUBG Mobile Parmak Eldiven

Oyunda karakterinizi kontrol ederken ve ekrana dokunurken hassasiyeti arttırmak için parmak eldiven işinize çok yarayacak. Eliniz zamanla terlemesi ile dokunmatik hassasiyetinin azalması, veya hassasiyetin yeteri kadar kolay anlaşılmadığı gibi durumlarda imdadınıza yetişiyor. Baş parmağınıza geçirdiğiniz eldivenler ile oyunu daha rahat oynayabilirsiniz.

Ekrandan eliniz kaymayacak, hassasiyet daha kolay geçecek ve böylelikle oyundaki performansınız artacak. Yurt dışında profesyonel mobil oyuncular bu tarz ekipmanları sürekli kullanıyorlar. Sizde oyunları iyi oynayabilmek için bu tarz yardımcı ekipmanlardan destek alabilirsiniz. PUBG Mobile Parmak Eldiven hile ilgili sormak istediğiniz soruları yorum olarak bizlere ilerin.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Altın Mirado Nerede?

PUBG Mobile Parmak Eldiven Fiyatı

PUBG Mobile Parmak Eldiven, ülkemizde çok satılan ve stok sayısı fazla olan bir ürün değil. Yurt dışı üzerinden ülkeye getirtilip satıldığı için maliyet biraz yükselebiliyor. Eğer vaktiniz varsa yurt dışı sitelerinden sipariş verebilir ve daha ucuza alabilirsiniz. Fakat bu biraz uzun sürebilir.

PUBG Mobile Parmak Eldiven ortalama 25 – 60 TL fiyat aralığında e-ticaret sitelerinde satılmaktadır.

Ürünleri incelediğimiz zaman 25 TL fiyatına satılan Parmak Eldiven ile 60 TL Fiyatına satılan parmak eldivenler aynı ürünler. Bundan dolayı ürünü almadan önce araştırmanızı ve fiyat karşılaştırması yapmanızı öneriyoruz.

PUBG Mobile Parmak Eldiven İncelemesi

PUBG Mobile Parmak Eldiven, eğer mobil platform’da çok fazla oyun oynuyorsanız deneyebilirsiniz. Çevrim içi dereceli oyunlarda hataya yer olmadığı için bu tarz ekipmanlar oldukça kullanışlı. Çıplak elle oynarken bir süre sonra ekranın terlemesi ile hassasiyet anlaşılmıyor ve buda bizi riske atıyor.

Fakat PUBG Mobile Parmak Eldiven ile parmaklarınızın terlemeyeceği için bu tarz riskler ile karşılaşmayacaksınız. Aynı zamanda ekrana dokunma hassasiyetiniz artacak. Buda sizi rakiplerden daha avantajlı hale getirebilir. Yerli ürünleri incelediğimiz zaman ürünlerin kalitesiz olduğunu görüyoruz. Buda sizi çok öne getirecek bir ekipman olmadığı anlamına geliyor. Yinede ürünleri kullanma fırsatı bulduysanız yorum olarak diğer oyunculara yardımcı olmak amacıyla deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

PUBG Mobile Parmak Eldiven Kullanıcı Yorumları

PUBG Mobile Parmak Eldiven almadan önce kullanıcı yorumları ile ürünler hakkındaki bilgileri bir’de ürünü kullananlardan öğrenmek isteyebilirsiniz.

K.Y: Ürün berbat daha ilk takmam da lastikleri koptu parasına göre aşırı kötü 5 liralık bir ürün bile değil. geldiği gün çöpe attım kimseye tavsiye etmiyorum almayın.

K.Y 2: ilgili satici guzel urun teşekkürler

K.Y 3: Başlıkta belirttiğim gibi ürün elime ulaşmadan otomatik tamamlanmış ürün yurtiçi kargo şubesinde bekletilmekte iletişime geçtiğimde bulunduğunuz adrese başka kargo olmadığı için tek bir paket olduğu için ne zaman gönderilir bilemem gelip şubeden alabilirsiniz dedi telefonla görüştüğüm şahıs.. imkanım olsa gidip alıcaktım ama bu saatten sonra zaten gidip almam ürünümün teslim tarihi 04.05.2020 olmasına rağmen bugün 06.05.2020 hâlâ boşu boşuna şubede bekletilmekte ben bu konuda mağdur oldum ürünüde kabul etmiyorum lanet olsun böyle kargo firmasına

K.Y 4: fiyat aşırı derece pahalı bu ürün için daha iyi kalite bişey bekledim artı maliyetinden çok çok fazla tavsiye etmiyorum kendim çorap kesip diktim çok güzel de oynanıyor 10liralik ürünü lütfen 30liraya satmayın

K.Y 5: pubg için kalın rahat hareket edemiyorsun alışmak gerekir birde değermi derseniz bu fiyata değmez en fazla 10 lira oda uzak yerden geliyor diye çok çok incesini ve ucuzunu bulursanız alın mağaza konusunda bir sorun yok hizmet güzel. ölçüleri anlamanız için cetvel ile resmi mevcut.

PUBG Mobile Parmak Eldiven ile ilgili sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda ürün hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi bekliyoruz.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for Gülşen Gülşen dedi ki:

    İşim gereği sürekli telefon da yazı yazıyorum bir yerden sonra işret parmagim uyuşuyor bu tarz bir eldiven işine yarar mi sadece ekranda terlemeyi önlemek içinde hiç almayayım, ben darbe den dolayı parmakta baskıyı azaltıcı bir performans bekliyorum, lütfen akıl verin

Bir Yorum Yapın