PUBG Mobile Puta Tapma Kaldırıldı mı?

PUBG Mobile Puta Tapma Kaldırıldı mı? sorusu sosyal medya’da paylaşılan haberler ile çok sorulmaya başlandı. Tüm gelişmeleri en doğru şekilde öğreneceksiniz. Oyuna gelen bir güncelleme sonrasında sosyal medya sitelerinde oyunu oynayanlar, oynamayanlar, bilenler ve bilmeyenler konuşmaya başladılar. Oyuna eklenen puta tapma sistemine tepki çok fazla oldu. Bir süre sonra’da PUBG Mobile Puta Tapma Kaldırıldı haberleri yapılmaya başlandı. Peki gerçekten PUBG Mobile Puta Tapma Kaldırıldı mı?.

Twitter üzerinden “pubgoynamaoynattırma” etiketi ile on binlerce mesaj atılması herkesin dikkatini çekti. Bu gelişmeye tepki yalnızca sosyal medya hesaplarından değil, haberler ve resmi kurumlar tarafından’da yapıldı. PUBG Mobile oyununun geliştiricisi Tencent Games yapılan bu tepkilerin karşısında herhangi bir açıklama yapmadı. Fakat son gelişmeler ile kafalar biraz daha karıştı.

PUBG Mobile Puta Tapma Nedir?

PUBG Mobile Putlara Tapma, haritanın belirli bölgelerinde şansa görülen tahtadan figürlerin yanına giderek onlara tapınarak çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz.

Reklam Alanı
PUBG Mobile Putlara Tapma
PUBG Mobile Putlara Tapma

PUBG Mobile Puta Tapma Kaldırıldı mı?

PUBG Mobile Puta Tapma ile ilgili gelen tepkilerin karşısında sessiz kaldı. Oyuna eklenen bir etkinliğe ait puta tapma özelliği kaldırılmadı. Fakat etkinliğin bitmesiyle birlikte oyundan kaldırılacak. Kaldırılmasının sebebi tepkiler değil, etkinliğin sonra ermesi.

Reklam Alanı
2
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.