PUBG Mobile Report Etme Sistemi (2021)

 PUBG Mobile Report Etme Sistemi (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Report Etme Sistemi (2021)

PUBG Mobile Report Etme Sistemi hakkında 2021 yılında merak ettiğiniz tüm sorular cevaplanıyor. Detaylı bilgilere buradan ulaşabilir ve cevap bulabilirsiniz. PUBG Mobile Report, oyuncularının sürekli olarak aklını kurcalayan soruları cevaplandırıyoruz. Report Etme işleminin ne işe yaradığını ve dikkat etmeniz gereken noktaları anlatıyoruz. Bu sayede bir oyuncuyu şikayet ederken uygulayacağınız bazı teknikler sayesinde onun hemen ceza almasını sağlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Report Etme Sistemi

PUBG Mobile Report Etme işlemleriyle ilgili daha önce oluşturduğumuz haberleri de inceleyebilirsiniz. Sizler tarafından sık sorulan soruları da oralar dan cevaplıyoruz. Eğer konuyla ilgili sormak istediğiniz bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz. En kısa sürede sorduğunuz sorular cevaplanacaktır.

PUBG Mobile Report Etme Sistemi
PUBG Mobile Report Etme Sistemi

PUBG Mobile Report Etme Sistemi sayesinde yapacağınız işlemi oyun içerisinde rahatsız olduğunuz oyuncuları ceza alabilmeleri için şikayet edebilirsiniz. PUBG Mobile oyunu içerisinde yer alan Report Etme özelliği her oyuncunun kullanabileceği bir özelliktir. Tabi ki report ettiğiniz oyuncular hemen ceza almayacaklardır. Sizin report sisteminde belirttiğiniz suçları yerine getirdiği tespit edildiği taktirde ceza verilecektir.

Rakip oyuncuları haksız yere report etmekten uzak durun. Eğer sürekli olarak haksız yere şikayetlerde bulunursanız ileride yapacağınız gerçek şikayetler de göz ardı edilebilir. Her oyuncunun report sistemini kullanırken bir puan sıralaması vardır. Bu sayede oyun yetkilileri oyuncuların report etme nedenleri ve doğruluklarına bakarak rakipleri daha hızlı cezalandırabiliyor.

Bir oyuncuyu report ederken aynı zamanda onun işlediği suçu kanıtlayabilirseniz oyuncu daha hızlı ceza alacaktır. Bunun için resim veya video gibi kanıtlar yeterli olur. PUBG Mobile Report Etme Sistemi ile ilgili bilgiler 2021 yılı boyunca güncellenmeye devam edilecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın