PUBG Mobile Tetik Tuşu Nasıl Yapılır? Yapımı

PUBG Mobile Tetik Tuşu Nasıl Yapılır? 2020 yılında oyuncuların oyunu daha iyi ve rahat oynayabilmeleri için kullanacakları konsol yapımı ile ilgili detaylı bilgileri sizinle paylaşacağız. PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı merak edenler çok fazla. Evde nasıl kolay ve etkili tetik tuşu yapabileceğinizi bilmiyorsanız ve bunu denemek istiyorsanız içerik tam size göre.

PUBG Mobile, Android ve İOS işletim sistemli akıllı cihazlarda oynanan hayatta kalma oyunu. Zaten oyunun yapısını ve mantığını bilmeyen yoktur, o yüzden oyunu anlatarak gereksiz laf kalabalığı yapmayacağız. Korona virüsü yüzünden evde olduğumuz bu günlerde vakit geçirmek için oyun oynuyoruz. Hem ücretsiz hemde oynarken kendisine bağlayan PUBG Mobile oyununu oynayan oyuncular çok fazla. Bu yüzden oyuncular için tektik tuşu yapımı gibi özel içerikler oluşturarak daha keyifli oyun deneyimi yaşatma amacındayız.

Oyuncular PUBG Mobile Tetik Tuşu almak istiyorlar fakat bu konsolları almak şuan için riskli gibi görünüyor. Korona virüsünden dolayı siparişte gelen tetik tuşu, içerisinde bulunduğu kabı, kutusu ve kuryeler ile bir çok şekilde virüsün size getirebilecek unsurlar bulunuyor. Bundan dolayı oyuncular bu ürünleri almak yerine kendileri evde PUBG Mobile Tektik Tuşu Nasıl Yapılır? gibi araştırmalar yapıyorlar.

Reklam Alanı

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Hile Kalkıyor! 2020

PUBG Mobile Tetik Tuşu Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Tektik Tuşu Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını ve yapılım aşamalarını resimli bir şekilde burada bulacaksınız. Aynı zamanda daha kolay anlayabilmeniz için bulduğumuz kaynak videosunu’da sizinle paylaşacağız.

PUBG Mobile Tetik Tuşu Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Tetik Tuşu Nasıl Yapılır?

Yaptığımız araştırmada hem yerli hemde yabancı kaynaklardan ilham aldık. Oyuncuların evde yapabilecekleri en kolay ve etkili yöntemi bulduk. Uzun bir süredir oyuncuların aradığı ve bulamadığı bu tarz içerikleri bizlere bildirdiğiniz için teşekkür ediyoruz. Bizde hiç bir takipçimizin isteğini geri çevirmeden hemen istedikleri içerikleri en kaliteli ve hızlı şekilde oluşturmaya çalışıyoruz.

Reklam Alanı

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı sırasında yaşadığınız sorunlar ve zorluklarla ilgili sorularınızı veya dertlerinizi aşağıdan yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz. Size burada yalnızca nasıl yapılır? sorusunun cevabını vermiyoruz, aynı zamanda tetik tuşu ile ilgili yapabileceğiniz her türlü tarifi veriyoruz.

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı ile ilgili bilgileri aşağıda liste halinde adım adım anlatıyoruz. Toplam 10 adımda en kolay ve en etkili PUBG Mobile Tetik Tuşu nasıl yapılır? öğreneceksiniz. Malzemeler ve yapım aşamasında gereken her şeyi evde rahatlıkla bulabileceğiniz için bunu seçtik. Fakat bir birinden farklı tetik tuşu yapımı ile ilgili içerikler oluşturmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı
PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı

Yukarıdaki görselde gördüğünüz gibi L1 ve R1 tetik tuşu yapımını anlatıyoruz. Bunu daha önce yapan ve kullanan çok sayıda oyuncu bulunuyor. Geri dönüşlerin hepsi çok güzel. Aynı zamanda yapımının’da kolay olmasından dolayı bunu yapmanızı tavsiye ediyoruz. PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı sırasında bulamadığınız eksik ürünlerin yerine koyabileceğiniz farklı ürünleri’de söyleyeceğiz.

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımında Kullanılacak Malzemeler:

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı için gereken malzemeler:

  • Tahta Dondurma Çubuğu (Bunun yerine geçebilecek farklı malzemeler)
  • Tahta Çubuk (Kürdan tarzında’ki tahta çubuklarda işinize yarayabilir.)
  • Alüminyum Folyo Kağıdı
  • Vida (Vida yerine farklı şeylerde önereceğiz.)
  • Yay (Mandallar’da bulunan yay işinize yarayacaktır.)
  • Bant

Yukarıdaki malzemeler arasında eksikler varsa yinede vazgeçmeyin yerine alternatif olarak koyabileceğiniz bir çok farklı malzeme önereceğiz. PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı hakkındaki sorularınızı’da yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı (Resimli Anlatım)

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı için gereken tarifi aşağıda veriyoruz. Toplam 10 adımda hızlı şekilde yapabileceğiniz tetik tuşunun sorunsuz çalışması için adımları eksiksiz uygulayın.

Adım 1

6 Adet Tahta dondurma çubuklarını 3,5 cm uzunluğunda eşit olarak kesin. Kesilen bu parçaları bir birlerinin üzerine yapıştırın.

Bu işlemi bir kere daha uygulamanız gerekiyor. Yani elinizde 2 adet olacak.

Adım 2

2 adet tahta dondurma çubuğunu yukarıda boyutlarda keserek ilk adımda yaptığımız parçaların yanına yapıştırmak için hazırlayın. Yukarıdaki görselde görünen şekilde kenarlara eşit ve düzgün şekilde yaptırmanız gerekiyor.

Adım 3

Tekrar aynı derecede eşit şekilde 2 adet tahta dondurma çubuğu kesmeniz gerekiyor. Sonrasında bu kestiğiniz çubukların arasına yukarıdaki gibi bir küçük ve ince boru koyarak yapıştırın.

Adım 4

2. adımda yapıştırdığınız tahta çubukların uçlarını karşılıklı eşit şekilde delin. Yukarıdaki görselde matkap kullanılıyor fakat bir çatal ucunu ısıtarak veya sivri bir şeyle’de delme işlemini yapabilirsiniz. Bunu yaparken dikkatli olun.

Adım 5

Delme işlemini yaptığınız yere adım 3’deki tasarlanan parça yerleştirin. Adım 4’deki deliklerden adım 3’de eklene borunun arasından geçecek bir çubuk yerleştirin. Sonrasında çift taraflı bantları fotoğraftaki gibi yerleştirin.

Adım 6

İlk adımda birleştirdiğimiz parçanın ucuna bir delik açmamız gerekiyor. Sonrasında ince bir teli vidanın etrafında dolaştırın ve vidayı buraya yerleştirin.

Adım 7

Vidaya sardığınız telin ucunu çift taraflı banda yapıştırın. Sonrasında bandın etrafını alüminyum folyo ile sarmanız gerekiyor.

Adım 8

Adım 5’de yerleştirdiğimiz malzemenin üzerine 2 delik açarak vidaları yerleştirin.

Adım 9

Yukarıdaki görselde’ki gibi yayı en içteki vidanın altında yerleştirin.

Adım 10

PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı Adım 10

Kullanmaya hazır, oyun ayarlarınızdan her iki tuşta kullanmak istediğiniz kısa yolları atayabilirsiniz. PUBG Mobile Tetik Tuşu Yapımı ile ilgili sormak istediğiniz her soruyu sorabilirsiniz.

19
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.