PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi (Raporlama)

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi (Raporlama)

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi sayesinde hile kullanan oyuncuları raporlama yoluyla şikayet edebilirsiniz. Tüm hileciler bu sayede hızlı ban yiyebilir. 2020 yılında PUBG Mobile oyunundaki hile kullanımının artması yüzünden tüm legal oyunculara Türkiye sunucusu üzerinden hile bildirimi nasıl yapılacağını öğretmeye çalışıyoruz.

Bu sayede tüm hilecilerin kökünü kazıyarak daha eşit bir oyun ortamını birlikte sağlayabiliriz. Tek yapmanız gereken PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi ile gücünüzü keşfedin. Konuyla ilgili merak edilebilecek tüm soruları cevaplıyor ve detaylıca anlatıyoruz. Gelişmeleri güncel olarak aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi üzerinden bu güne kadar 50 binden fazla oyuncu ceza aldı. Sistem aktif olarak çalışmaya devam ediyor. Çoğu PUBG Mobile oyuncuları hile bildirimi ile raporlama yaptıkları oyuncuların ceza alabileceklerini düşünmüyorlar.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi
PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi

Fakat eğer raporlamada bulunduğunuz oyuncu gerçekten hile veya illegal bir şey kullanıyorsa tespit edilip cezalandırılıyor. Eğer şikayet ettiğiniz oyuncular hile kullanmıyor ve siz bunu çok sık tekrarlıyorsanız size’de bir ceza yaptırımı uygulanacaktır.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi kullanacağınız oyuncuların hile kullandığından emin olun. Sevmediğiniz veya sinirlendiğiniz oyunculara iftira atarak raporlama işlemi yaparsanız bu tespit edildiği taktirde size yaptırım uygulanır. Eğer raporlama yaptığınız oyuncu gerçekten hile kullanıyorsa gereken cezayı hızlıca alır.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi Nedir?

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi
PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi, oyun içerisinde hile veya illegal program tarzındaki rekabet ortamını bozacak hareketlerde bulunan oyuncuların ceza almasını sağlar. Maç sırasında rakip bir oyuncunun olağan dışı hareketleri ve yapamayacağı şeyleri yapabildiğini gördüğünüz zaman maç sonunda raporlama üzerinden Türkiye sunucusu için Hile Bildirimi yapabilirsiniz. Bu sayede hile bildirimi yapılan oyuncular incelenerek hile kullanıldığı tespit edildiği taktirde ceza alırlar.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi Yapmak Benim Ne İşime Yarar?

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi ile ilgili çok fazla kafa karışıklıkları bulunuyor. Çoğu oyuncu hilecilerin şikayet etsek ne olacak ki? gibi ilginç sorular yönelttiklerini görüyoruz. Bu oyunda hile kullanan oyuncular olduğunu biliyoruz ve bazen maçlarda denk’de geliyoruz.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi Yapmak
PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi Yapmak

Buna rağmen hala oyunu bırakmıyorsanız bu hile kullananların sonunu getirmek için birlikte uğraşmak en mantıklısı olacaktır. Olayın özeti, Hile bildirimi sayesinde hep birlikte hilesiz ve eşit bir oyun deneyimi yaşayabilir ve tekrar o eski zevkli ortama dönebiliriz.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi Nasıl Yapılır?

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi, girdiğiniz bir maçta denk gelen illegal oyuncuları tespit edip maç sonucunda raporlama işlemiyle ceza alması için şikayet etmenizi sağlar. Eğer raporlama yaparak şikayet ettiğiniz oyuncular gerçekten hile kullanıyorlarsa ceza alırlar. Fakat hile kullandıklarının kesinleşmesi için aşağıdaki örnek formu dikkatli okuyun.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi Nasıl Yapılır?
PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi Nasıl Yapılır?

Hile Kullanan Oyuncuyu Raporlama Formu:

  • Hilecinin Olduğu Maçın Tarihi: 29.08.2020
  • Hile Kullanan Oyuncunun İsmi: Hile Kullanan Oyuncunun İsmini yazın.
  • Kural İhlal Tipi (Hedef Alma Botu, Hız Hilesi, vb.): Oyunda normal oyunculardan daha hızlı yürüyor ve nesnelerin içerisinden geçebiliyor. Ayrıca öldükten sonra izlediğimde duvar arkasından rakip oyuncuları izlediğini’de gördüm.
  • Detayları Ekleyin (Ekran Görüntüleri, Videolar, vb.): Hile kullanan oyuncunun hile kullandığını kanıtlayacak video veya fotoğraflar çekerek buradan gönderebilirsiniz.

Yukarıda verilen maddeler PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi için geçerlidir. Her maddede raporlama yaparken hileci oyuncu için nasıl bir adım uygulamanızı anlatıyor. Eğer raporlama sistemini eksiksiz ve doğru yaparsanız şikayet ettiğiniz hileci hemen cezalandırılır.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi Sonucunu Nasıl Öğrenirim?

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi yaptınız ve raporlama yaptığınız hilecinin ceza alıp almadığını öğrenmek istiyorsunuz. Bunun nasıl olduğunu bilmeyenler için kısaca bahsedeceğiz.

Eğer girdiğiniz maçta bir hileci vardı ve maç sonucunda onu hile bildirimi üzerinden raporlama uyguladınız. Sonrasında bildiriminiz incelenip oyun içerisindeki posta veya oyuna kayıt olduğunuz mail adresine mesaj iletilecektir. Hem oyun içerisindeki hemde gerçek maillerinizi kontrol edebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz oyuncu ceza almasa dahi bunun için bir bildirim alacaksınız.

PUBG Mobile Hile Raporlama

PUBG Mobile Hile Raporlama
PUBG Mobile Hile Raporlama

PUBG Mobile Hile Raporlama ile ilgili daha önce oluşturduğumuz haberimizde işlemlerin nasıl yapıldığını detaylarıyla anlatmıştık. Bu konuda daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu
PUBG Mobile Hile Bildirme Formu

PUBG Mobile Hile Bildirme Formu başlığıyla oluşturduğumuz haberin içerisinde Türkiye sunucunda ki hile kullanan oyuncuları nasıl şikayet edebileceğinizi anlattık. Aynı zamanda oyun dışında bir oyuncuyu raporlama için nasıl adımlar izlemeniz gerektiğini’de buradan öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile Türkiye Hile Bildirimi ve raporlama ile ilgili bilgileri günceler olarak yenilemeye devam edeceğiz. Tüm merak edilen soruları cevaplıyoruz. Eğer aklınıza takılan bir sorunuz varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

10
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.