PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları (2021)

 PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları (2021)

PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları Sayesinde 2021 yılındaki tüm hediyelerden bedava yararlanabilirsiniz. Farklı kostüm ve UC gibi hediye kodlarını kaçırmayın. 2021 yılına girdiğimiz andan itibaren oyuncular PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları için aramalara başladılar bile. Özellikle yurt dışı kaynaklı sitelerin paylaştığı tüm kodları derledik. Hem Türkiye hem de oyununun hediye dağıttığı diğer ülkelerdeki kodları sizlere sunacağız. Bu sayede bütün PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları elinizde bulunacak ve her hediyenin sahibi olabileceksiniz.

Geçtiğimiz yıllarda da yıl başı sonrasında oyunculara çeşitli hediye kodları dağıtılmıştı. Yalnızca Türkiye de dağıtılan kodları kullananlar diğer hediyelerden yararlanamamışlardı. Bu yıl sizlere sunduğumuz tüm kodları kullanarak dağıtılan bütün hediyelerden ücretsiz yararlanabileceksiniz. Tek yapmanız gereken sizlere verdiğimiz PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları listesindeki kodları teker teker denemek. Ocak ayı içerisinde gelecek yeni güncellemelerle bu kodlar kullanılamaz hale gelecek. Elinizi hızlı tutarak bedava yararlanabilirsiniz.

PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları

PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları aşağıda güncel olarak listelenecektir. Tüm kodları denemenizi öneriyoruz. Alabildiğiniz kadar hediyeleri alarak hepsinden yararlanın. Etkinlik bittikten sonra hiç bir koddan ve hediyeden yararlanamazsınız. PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları içerisinde kazanacağınız bedava hediyelerin önemi çok büyük. Bir çok eşya mağazada satılmayan özel eşyalardır.

PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları
PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları

Bu etkinliklerde kazanılan eşyalar sayesinde hem özel görünümlere kavuşacak hem de hesabınızın değerini arttıracaksınız. Tek yapmanız gereken oyun içerisinde PUBG Mobile Yeni Yıl Kodları olarak verdiğimiz şifreleri tanımlamak. Sonrasında bir birinden farklı onlarca hediyenin sahibi olabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın