Sea of Thieves Nasıl İndirilir? (BEDAVA)

 Sea of Thieves Nasıl İndirilir? (BEDAVA)
Okunuyor Sea of Thieves Nasıl İndirilir? (BEDAVA)

Sea of Thieves Nasıl İndirilir? sorusunun cevabını tüm detaylarıyla açıklıyoruz. Aynı zamanda 2020 yılında oyunu bedava olarak nasıl indireceğinizi anlatıyoruz. Aynı zamanda oyunu sadece görmek ve duymakla yetinmek istemeyen oyuncular için oyun hakkında bilgiler paylaşıyoruz. Sormak istediğiniz soruları aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.

Sea of Thieves Nedir?

Sea of Thieves, denizlerde geçen ve bir birinden farklı maceralara gireceğiniz bir korsancılık oyunudur. Çevrim içi oyuncularla oynanan oyunda bir gemi ve çevrim içi mürettebatlar ile maceraya başlıyorsunuz. Bu maceranız’da yine karşınıza gerçek oyuncular çıkacak ve hayatta kalmak için kıyasıya bir mücadele vereceksiniz.

Sea of Thieves Nedir?
Sea of Thieves Nedir?

Her oyuncunun bir görevi ve tüm oyuncuların çok iyi bir stratejiye ihtiyacı var. Sea of Thieves oynamak için gerçekten korsan gibi düşünmeli ve davranmanız gerekiyor. Aksi taktirde geminiz denizin dibini boylarken sizde öbür dünyada zebaniler ile odun taşıyor olursunuz.

Oyunda gerçekçi grafikler ve efektler ile sizi korsanların dünyasına sokmuyor. Fakat yarattıkları bu korsan evreninde eğlenceli ve kendisini sevdiren bir tarza sahip. Sea of Thieves Nedir? sorusunun cevabını gerçekten çok merak ediyorsanız bu oyunu oynayıp sorunuzun cevabını sizin bulmanızı istiyoruz.

Sea of Thieves Nasıl İndirilir?

Sea of Thieves indirmek için öncelikle cihazınızın bu oyun için uygun olup olmadığını test etmeniz gerekiyor. Aşağıda verdiğimiz sistem gereksinimleri ile öncelikle cihazınızı karşılaştırın ve kontrol edin. Eğer sistem gereksinimleri ile bilgisayarınız uyum sağlıyorsa Sea of Thieves Nasıl İndirilir? sorusunun cevabını öğrenebilirsiniz.

Sea of Thieves Nasıl İndirilir?
Sea of Thieves Nasıl İndirilir?

Steam üzerinden Sea of Thieves isimli oyun 61 TL fiyatına satılmaktadır. Buradan oyunu satın alarak yükleyebilirsiniz. Böylelikle hiç bir sorun yaşamadan oyun deneyimine devam edin. Torrent indir gibi bağlantılar ile oyunu yüklemeye çalışmanızı önermiyoruz. Bu şekilde hem çevrim içi oynayamazsınız hemde zararlı yazılımlar ile bilgisayarınızı virüs bulaştırabilirsiniz.

Sea of Thieves Nasıl İndirilir?
Sea of Thieves Nasıl İndirilir?

Sea of Thieves Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Q9450 2.6GHz veya AMD Phenom II X6 3.3 GHz
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 650 or AMD Radeon 7750
  • DirectX: Sürüm 11
  • Boş Alan: 50 GB

Sea of Thieves Bedava İndir

Sea of Thieves Bedava İndir ile 2020 yılında oyunu oynamak isteyen oyuncular için bir çekiliş düzenliyoruz. Aşağıdaki katılım şartlarını yerine getiren herkes çekilişe dahil olacaktır. Her hafta düzenli olarak yapacağımız çekilişlerde yüzlerce kişiye Bedava Sea of Thieves oyununu dağıtacağız.

Sea of Thieves Bedava İndir
Sea of Thieves Bedava İndir

Sea of Thieves Bedava İndirmek için Çekilişe Katıl

  1. Yorum Yazın,
  2. Yorum Yazarken İsim ve Mail Adres Bilgilerini Doğru Girin,
  3. Yazıyı Paylaşın

Yukarıdaki 3 katılım şartını yerine getiren oyuncular Sea of Thieves Bedava çekilişine katılmaya hak kazanmış olacaklar.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın