Slap Kings Hilesi 2020

Slap Kings Hilesi 2020

Slap Kings Hilesi olarak 2020 yılında paylaşılan tüm yabancı kaynaklı dosyaları derinlemesine inceledik. Bununla birlikte oyun hakkında çok önemli bilgilere ulaştık, okurlarımızın bizden istedikleri her soruya cevap veriyoruz.

Slap Kings, oyununda tokat kralları ile büyük mücadelelere gireceğimiz ve bize çok da yabancı olmayan bir oyun. Bu oyunu veya bu oyuna benzer bir oyunu daha önce oynamadık fakat atalarımızdan gelen Osmanlı tokadı olarak bildiğimiz o meşhur tokattan dolayı oyun bize yabancı gelmiyor. Oyunlarda çok hile kullanmayı seven bir toplum değiliz fakat günümüzde bu popüler mobil oyunların çoğunda çeşitli hile dosyaları aracılığıyla yükselmeye çalışanların sayısında ciddi artışlar tespit ettik.

Bizi bilen ve takip eden okurlarımız uzun süredir popüler olan Slap Kings oyununda oyuncuların kullanmaya çalıştıkları Hile programlarını ve dosyalarını incelememizi istediler. Bizde piyasaya yayılan ve herkesi tehdit edecek konuma gelen tüm bu dosyaları inceleyerek sizlere açıklamamız gereken çok önemli sonuçlara eriştik.

Slap Kings Hilesi ile ilgili sizlere vereceğimiz tavsiye ve önerileri merak edenler aşağıda güncel olarak verdiğimiz tüm uyarıları dikkatlice okumalarını istiyoruz.

Slap Kings Hileleri

Slap Kings Hileleri
Slap Kings Hileleri

Slap Kings Hileleri adı altında piyasada paylaşılan çok farklı dosyalar bulunuyor ve her biri farklı bir tehdit unsuru sayarak ayrı ayrı araştırdık. Sizlere kısa ve öz bir tavsiyede bulunmak gerekilirse Slap Kings Hilesi kullanmamanızı öneriyoruz.

Oyun içerisinde para hilesi olarak bilinen ve karakterinizin gücünü arttırmanızı sağlayan önemli bir unsurun ücretsiz olarak 2020 yılında hilesini dağıttığını söyleyen yabancı kaynaklar bundan çok sinsi bir çıkar elde ediyorlar. Aynı zamanda tokat gücünü arttırma ve bunun gibi daha bir çok çeşitli hile adı altında hem yalan hemde yanlış dosyalar paylaşılmakta.

Daha önce paylaştığımız Slap Kings APK ve Hile İncelemesi yazımızda oyundaki diğer dolandırıcılık yöntemlerinden bahsetmiş ve sizlere bu konuda önemli bilgileri sunmuştuk. Okurlarımız bu konuyu tekrar araştırmamızı istediler ve bizde hileleri daha detaylı bir şekilde araştırdık.

Slap Kings Para Hilesi

Slap Kings Para Hilesi genellikle oyuncuların en çok tercih ettiği ve aradığı hilelerin başında geliyor. Bunun sebebi oyunda para ile gücünüzü arttırarak daha güçlü tokatlar atmayı sağlamak. Böylelikle daha hızlı bir şekilde seviye atlıyor ve ilerliyorlar.

Slap Kings Para Hilesi yaparak oynamanın herhangi bir zevki bulunmuyor, karşınıza çıkan her rakibi tek tokatla yenmek oyunun oyunculara sunduğu rekabet ve zevk ortamını ortadan kaldırıyor. Zaten bir oyundan zevk alamayacaksanız oynamanın’da bir anlamı yok. Slap Kings Hilesi kullanmamanızı oyun zevkiniz bittiği için sırf bu yüzden bile önerebiliriz.

Slap Kings Para Hilesi adı altında paylaşılan yabancı kaynaklardaki dosyaların içerisinde yerleştirilen zararlı yazılımlar sayesinde oyuncuların kişisel bilgileri tehlikeye giriyor. Yani hile adı altındaki bu dosyayı cihazınıza indirip kurduğunuz zaman arka planınızda zararlı yazılımlar çalışmaya başlar. Bu zararlı yazılım sayesinde programı yayan dolandırıcılar sizin banka hesap bilgileriniz dahil olmak üzere telefonunuzdaki tüm bilgileri ele geçirebilirler.

20
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.