Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma (2021)

 Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma (2021)
Okunuyor Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma (2021)

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma işleminin nasıl yapılacağını bilmeyenlere anlatıyoruz. Mesaj ve bildirimlerden bu sayede kurtulabilirsiniz. WhatsApp uygulamasının Facebook reklamları için yaptığı politika değişikliği sonrası kullanıcıların boykotu ile farklı mesajlaşma uygulamalarına ilgi arttı. WhatsApp uygulamasına alternatif olarak görülen Telegram uygulamasına ilgi çok fazla. Yeni kullanıcı yoğunluğundan dolayı Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma işlemi herkesin işine yarayacaktır.

Telegram uygulamasını indirip kayıt olduktan sonra telefon rehberinizde kayıtlı herkese “Telegrama Katıldı Bildirimi” gidiyor. Bunu çok basit bir şekilde kapatabilirsiniz. Aşağıdaki adımlar 2021 yılında geçerli güncel yöntemdir. Yaşadığınız problem ve sorunları bildirebilirsiniz.

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma için adımları uygulayın. Eğer hala rehberinizde kayıtlı kişilere “Telegrama Katıldı Bildirimi” gidiyorsa bize bildirin.

Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma
Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma
  1. Telegram uygulamasına giriş yapın,
  2. Ayarlar kısmına gelin,
  3. Bildirimler ve Sesler yerine tıklayın,
  4. Kişi Telegram’a Katıldı yazısının yanındaki butonu kapalı hale getirin.

Telegram uygulamasına girdikten sonra ayarlara gelin, ayarların içerisinde bulunan bildirim ve sesler kısmına tıklayın, karşınıza Kişi Telegram’a Katıldı yazısı çıkacak oranın yanında bulunan butonu kapalı hale getirin. Böylelikle Telegrama Katıldı Bildirimi Kapatma işlemini uygulamış olacaksınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın