e
sv

Tower Run APK İncelemesi

1335 Okunma — 10 Haziran 2020 12:56
Tower Run APK
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tower Run APK hakkında araştırma yapan oyuncular için yerli ve yabancı kaynaklarda paylaşılan dosyaları inceledik. Android cihazlarda oynamanızı sağlayan bu dosyalar görüldüğü kadar masum olmayabilir. Google Play Store üzerinden 5 milyondan fazla indirilen oyunun toplamda 15 milyondan fazla indirmesi bulunuyor. Böyle popüler bir oyunda hile yapmak isteyenler’de haliyle fazla oluyor.

Tower Run gibi oyuncuları hırslandıran oyunlarda genellikle APK sürümleri üzerinden hile yapmak istiyorlar. Fakat oyunculara bu konuda ciddi uyarılar’da bulunacağız. Yaptığımız araştırmalarda edindiğimiz sonuçlar herkesi şaşırtabilir.

Tower Run APK

Tower Run APK versiyonları paylaşan yabancı kaynakları incelediğimiz zaman oyunculara hile vaadiyle kandıranların olduğunu gördük. Oyuncular daha hızlı oyunda ilerlemek, farklı karakterler alabilmek, reklamı görmemek ve böylelikle oyun zevkini arttırabilmek için hileli versiyonları tercih ediyorlar. Fakat oyunculara sunulan bu hileli APK dosyalarında Tower Run yerine zararlı yazılımlar onları bekliyor.

Tower Run APK
Tower Run APK

Yukarıda verdiğimiz bağlantı ile oyunun en güncel ve son sürümünü indirerek cihazlarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Yabancı kaynakların sunduğu APK dosyalarına İndir butonuna tıkladıktan sonra yüklediğiniz dosyalar oldukça zararlı olabiliyor.

İlginizi Çekebilir: Tower Run Nasıl Oynanır?

İçerisindeki zararlı yazılımlar sayesinde banka hesap bilgileriniz başta olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınma aşamasına geçiyor. Bu sayede cihazınızda bulunan tüm önemli bilgiler kötü niyetli insanların eline geçebilir. Tower Run APK tarzındaki illegal dosyaları önermiyoruz. Oyunu uygulama mağazası üzerinden yüklemenizi öneriyoruz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Tower Run APK İncelemesi