Tower Run Nasıl Oynanır?

Tower Run Nasıl Oynanır?

Tower Run Nasıl Oynanır? sorusunun cevabını merak edenler için level atlamanızı sağlayacak sırları açıkladık. Ayrıca sık sorulan soruların cevapları’da burada. Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı cihazların uygulama mağazalarında bir süredir en popüler oyunlar arasında yer alıyor.

VOODOO geliştirdiği Arcede türündeki oyunu olan Tower Run ile oyuncu hedeflerini hala yakalamaya çalışıyor. Bir kaç gündür en popüler oyunlar arasında yer alsa’da oyuncuların değerlendirmelerini arttırmak için hedefini daha’da büyütecek.

Tower Run Oynama Taktiği

Tower Run Nasıl Oynanır? sorusunu soranlar için oyunda ilerlemenizi sağlayacak stratejileri görsellerle açıklayacağız.

Tower Run Nasıl Oynanır? 1
Tower Run Nasıl Oynanır? 1

Koşu pistinde bulunan kırmızı dairenin tam içerisine girdiğiniz zaman ekrana tıklayarak karakterinizi zıplamasını sağlayın. Bu sayede önünüzde bulunan insan veya insanların sırtına çıkabilirsiniz.

Tower Run Nasıl Oynanır? 2
Tower Run Nasıl Oynanır? 2

İlginizi Çekebilir: Tower Run APK

Yukarıdaki görselde olan dairelerin tam ortasında bulunan sarıya geldiğiniz zaman zıplama için basarsanız önünüzde bulunan kaç kişi varsa kimseyi düşürmeden üzerine çıkabilirsiniz. Fakat sarının dışındaki turuncu veya kırmızı kısımda iken zıplayınca önde bekleyen bir kaç kişiyi kaybedebilirsiniz. Level 4 ve Level 9 oyunda ilerlemeniz için oldukça önemli seviyeler. Bu seviyeler arasında oyunda yeni özellikleri’de keşfedecek ve öğreneceksiniz.

Önemli olan çıkan dairelere hızınız ile hesaplayıp reflekslerini kullanmanız.

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.