Tower Run Oyunu Oyna

Tower Run Oyunu Oyna ile Bilgisayar, Tablet ve Telefon cihazlarınız da indirmeden oyunu oynayabilirsiniz. Bunun için size verdiğimiz bağlantılar işinize yarayacak. Google Play Store ve İOS App Store üzerinde Arcade kategorisinde yayınlanan Tower Run isimli oyun 20 Milyondan fazla indirilmiş durumda.

Dünya üzerinde büyük bir oyuncu kitlesi bulunan bu oyun VOODOO tarafından geliştirilmiştir. Takipçilerimizin bizden istediği Tower Run Oyunu Oyna isteklerini geri çevirmedik ve nasıl oynayabileceğinizi anlattık. Bir birinden farklı, eğlenceli ve zorlu parkurlarıyla Tower Run Oyunu sizlerle.

Tower Run Oyunu

Tower Run Oyunu, Arcade türündeki en başarılı oyunlardan bir tanesidir. Oyunun geliştiricisi VOODOO oyun sektöründe daha öncede bu tarz popüler oyunları geliştirmişlerdi. Önceki oyunların verdiği tecrübe ile Tower Run oyununu kusursuz hazırladıkları çok belli oluyor.

Reklam Alanı
Tower Run Oyunu
Tower Run Oyunu

Mobil oyun sevenler özellikle Tower Run Oyunu içerisindeki eğlenceli yapıya hayran kaldıklarını biliyoruz. Parkurları geçmek için yolda bulduğunuz insanların omuzlarına çıkmak ve bu sayede bölümü geçmeye çalışmak oyunu eğlenceli hale getiriyor.

Tower Run oyununun bile geliştiricileri uygulama mağazasında 2, 3, cümle ile oyunu açıkladıkları halde biz yaz yaz bitiremiyoruz. Bunun sebebi oyun hakkında bilgisi olmayan oyuncuları bilgilendirmek ve tecrübelerini arttırmak.

Tower Run Oyunu Nasıl Oynanır?

Tower Run Nasıl Oynanır? sorusunu soranlar için oyunda ilerlemenizi sağlayacak stratejileri görsellerle açıklayacağız.

Reklam Alanı
Tower Run Nasıl Oynanır? 1
Tower Run Nasıl Oynanır? 1

Koşu pistinde bulunan kırmızı dairenin tam içerisine girdiğiniz zaman ekrana tıklayarak karakterinizi zıplamasını sağlayın. Bu sayede önünüzde bulunan insan veya insanların sırtına çıkabilirsiniz.

Tower Run Nasıl Oynanır? 2
Tower Run Nasıl Oynanır? 2

Yukarıdaki görselde olan dairelerin tam ortasında bulunan sarıya geldiğiniz zaman zıplama için basarsanız önünüzde bulunan kaç kişi varsa kimseyi düşürmeden üzerine çıkabilirsiniz. Fakat sarının dışındaki turuncu veya kırmızı kısımda iken zıplayınca önde bekleyen bir kaç kişiyi kaybedebilirsiniz. Level 4 ve Level 9 oyunda ilerlemeniz için oldukça önemli seviyeler. Bu seviyeler arasında oyunda yeni özellikleri’de keşfedecek ve öğreneceksiniz.

Tower Run Oyna

Tower Run Oyna için verdiğimiz bağlantıları kullanarak oyunu Bilgisayar veya Telefonunuz ile oynaya bilirsiniz. Düzenlenen oyun tarayıcı üzerinden de oynanmaktadır. Aynı zamanda oyunu Akıllı cihazlarınızda oynayabileceğiniz bağlantıyı da sizlerle paylaşacağız.

Eğer Tower Run Oyna seçeneğinde bir sorunla karşılaştıysanız bunu bize bildirin. Konuyla ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

Tower Run Oyunu Level de Bitiyor?

Tower Run Kaç Level de bittiği oyuncuların en merak ettiği konulardan bir tanesi. Bizi takip eden kullanıcılarımızdan bildiğimiz kadarıyla aramızda 5 bin seviyeyi geçmiş 100’den fazla oyuncu bulunuyor. Fakat iş en son levele geldiği zaman bir türlü sonunu göremiyoruz.

Tower Run Kaç Level de Bitiyor?
Tower Run Kaç Level de Bitiyor?

Tower Run gibi parkur oyunlarının geliştiricileri Level yani seviye sistemini oyuncuları oyun içerisinde daha fazla hırslanarak oturum sürelerini uzun tutmak amacıyla tasarlıyor. Yani bu tip oyunlarda bir devamlılık sağlamak için çeşitli grafiksel yenilikler, yeni karakter ve eşyalar getirecekleri gibi en önemlisi de yeni seviyeler eklemeleri gerekiyor.

3
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.