Trendyol Kaydet Kazan Nasıl Kullanılır?

 Trendyol Kaydet Kazan Nasıl Kullanılır?
Okunuyor Trendyol Kaydet Kazan Nasıl Kullanılır?

Trendyol Kaydet Kazan Nasıl Kullanılır? Trendyol Kaydet Kazan Nedir? Gün geçtikçe internet aracılığı ile para kazanma yöntemleri artıyor. Bu yöntemlerden biri ise trendyol aracılığı ile gerçekleşti. Yalnız söylemem lazım bu elde edeceğiniz kazancı sadece trendyol içinde harcayabiliyorsunuz. Bu trendyol içinde harcanabilen para nasıl kazanılıyor ve ne kadar kazanılıyor? Hep beraber bakalım.

Trendyol Kaydet Kazan Nedir?

Trendyol Kaydet Kazan Nedir?
Trendyol Kaydet Kazan Nedir?

Trendyol kaydet kazan dediğimiz süreç temelde çok basit. Sizler sevdiğiniz ürünler için bir tane hesapta en fazla 3 koleksiyon oluşturabiliyorsunuz. İnsanlar eğer sizin bu koleksiyonlarınızı takip ederse ve takip sayısı koleksiyon bası 100 kişiye ulaşırsa koleksiyon başına 50 türk lirası trendyol içi harcanabilen bakiye kazanıyorsunuz.

Ek bilgi bir kişi sizin hesabınızdaki 3 koleksiyonu birden kaydedebilir. Bir hesaptan en fazla 150 tl kazanılabilir. Bazı insanlar bu yüzden her 150 tl bakiye’ye ulaşıp harcadıktan sonra yeni bir trendyol hesabı açıyor.

Trendyol Kaydet Kazan Nasıl Kullanılır?

Yapmanız gereken öncelikle bir trendyol hesabı açmak. İsterseniz site’nin dışında mobil uygulamasını da indirebilirsiniz. Hesabı açtıktan sonra 3 koleksiyon oluşturun. Oluşturduğunuz koleksiyonlara sevdiğiniz ve insanların seveceğini düşündüğünüz ürünleri ekleyin.

Sonrasında koleksiyonların (URL) bağlantı linklerini kopyalayarak forumlarda birbirinin linklerini kaydeden insanlar ile paylaşabilirsiniz. Trendyol üyesi arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Trendyol Kaydet Kazan Param Yatmadı

Anlık araştırmalarımda parasının yatmadığı kimse göremedim ama eğer yatan kuponlarınızı kullanamıyorsanız bilmelisiniz ki o kupon o ürün grubu için geçerli değildir. Profil simgesine tıklayıp indirim kuponlarına girerek hangi kuponun hangi ürün grubu için geçerli olduğuna bakabilirsiniz.

Trendyol Kaydet Kazan Telegram Kanalları

Trendyol Kaydet Kazan Telegram Kanalları
Trendyol Kaydet Kazan Telegram Kanalları

Tabi ki insanlar her koleksiyon için 100 kişi bulmanın kolay yollarını üretti. Telegram aracılığı ile birbirlerinin koleksiyonlarını kaydederek bakiyelerine indirim kuponları ekleyebiliyorlar. Bunun aynısı bazı forumlar aracılığı ile de yapılıyor.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın