Trendyol Link Kaydetme

Trendyol Link Kaydetme

Trendyol Link Kaydetme. Trendyol Link Kaydetme Kampanyası. Trendyol Link Kaydetme Nasıl Yapılır. Trendyol ülkemizdeki en büyük online alıveriş sitelerinden birisidir. Bu gibi uygulamalar bazen insanlara indirim kuponu dağıtıp kendilerinin reklamını yapacak ortak payda’nın düşünüldüğü kampanyalar gerçekleştirir. Bugün bu kampanyalardan birisine bakacağız. Trendyol Link Kaydetme. Trendyol Link Kaydetme Kampanyası. Trendyol Link Kaydetme Nasıl Yapılır.

Trendyol Link Kaydetme Kampanyası

Trendyol Link Kaydetme Kampanyası Nedir? Sorusu artık durmadan büyüyen ve merak konusu haline gelen bir konuya dönüştü. Trendyol link kaydetme diye isimlendirilen kampanya aslında oldukça kolay.

Trendyol Link Kaydetme Kampanyası
Trendyol Link Kaydetme Kampanyası

Sizler sizlerin sevdiği ürünler için tek bir hesapta en fazla 3 adet koleksiyon yapabiliyorsunuz. İnsanlar eğer sizin bu koleksiyonlarınızı takip ederse ve takip sayısı koleksiyon başına 100 kişiye ulaşırsa her koleksiyon için 50 türk lirası trendyol içinde harcanabilen indirim kuponu kazanıyorsunuz.

Trendyol Link Kaydetme Nasıl Yapılır?

Bazı arkadaşlar bunun hızlı yapılması için bazı yöntemler geliştirdi. İnsanların birbirlerine kendi oluşturdukları koleksiyonların linklerini attıkları WhatsApp ve Telegram grupları var. Ek olarak bazı forum siteleri de aynı görevi yapıyor. Bu sayede insanlar her hesaptan 3 adet 50 tl’den 150 tl’lik indirim kuponu kazanıyor.  Bu kuponları sadece trendyol da kullanabileceğinizi unutmayınız.

Ek Bilgi

Bazı kuponlar her ürün grubu için aktif değildir. Kuponların hangi ürün gruplarında aktif olduğunu görebilmek isterseniz ayarlar kısmına gidip oradan indirim kuponlarına tıklayarak görebilirsiniz. 

5
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.