e
sv

Valorant Mikrofon Sorunu (2022)

906 Okunma — 02 Nisan 2022 17:00
Valorant Mikrofon Sorunu (2022)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant Mikrofon Sorunu alanlar için çözümü ne bu hatanın neden kaynaklandığı gibi tüm detayları bulabileceğiniz geniş bir rehber içeriği hazırladık. Riot Games tarafından geliştirilen FPS türündeki bilgisayar oyunu rakip oyunlara göre çok daha farklı bir temaya sahip. Böylesine bir oyunda çeşitli hatalar görmek normal karşılanmalı. Valorant Mikrofon Sorunu ile ilgili içeriğimiz güncellenmeye devam edecek.

Böyle bir oyunun geliştirildiği haberleri gelince tüm oyun sevenler bir anda ilgisini toplamayı başardı. League of Legends gibi efsaneleşmiş kusursuzlukta bir oyunun yapımcılarından gelecek oyun gözü kapalı başlanır düşüncesi zaten uzun süredir vardı. Valorant ismindeki silahlı oyunda karakterlerin özel güçleri olacağı söylenince yine LoL dünyasından karakterler mi olacak diye düşünmeye başladı herkes. Fakat kısa süre sonra Riot Games oyunla ilgili video ve görseller paylaşılınca ilgili bekleyiş heyecana dönüştü.

Oyun kapalı beta olarak çıktığı zaman reklam stratejisini çok iyi yaptılar. Twitch gibi canlı yayın platformlarındaki büyük yayıncılara oyunu oynatıp izleyicilere kapalı beta’da oynamaları için anahtar vaat edildi. Bu’da daha oyun çıkmadan yüz binlerce insanın oyunu izlemesini sağladı. Oyun henüz beta aşamasında olduğundan dolayı bu tarzda çeşitli hata kodları görmek doğal karşılanıyor. Oyunla ilgili bilmeyenler için kısa bilgi vermek istedik. Valorant Mikrofon Sorunu sorununa ait detaylar başlıyor.

Valorant Mikrofon Sorunu

Valorant Mikrofon Sorunu olarak oyuncuların karşısına çıkan bu hata gelen güncellemeler sonrasında düzeltilmeye çalışıldı. Fakat hala bu hata mesajını alan oyuncular olduğunu görüyoruz. Bunlar için bir kaç farklı çözüm yolu araştırdık. Önce hatayı tanıyalım ve neden olduğunu anlamaya çalışalım.

Valorant Hata Kodu 29
Valorant Mikrofon Sorunu

Oyun henüz kapalı beta’da olduğu için böyle hatalar görmek normal. Zaten kapalı beta aşamasının amacı tam olarak bu. Oyuncular varken gelen güncellemelerle ne tür hatalar gözükebiliyor bunların şimdiden canlı görmek ve kapatmak. Valorant Mikrofon Sorunu ciddiye alınacak ve büyütülecek bir sorun değil. Gelecek güncellemelerle zaten bu hata tamamen kalkmış olacak.

İlginizi Çekebilir: Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Çözümü

Valorant Mikrofon Sorunu Nedir ve Neden Olur?

Valorant Mikrofon Sorunu Nedir? ve Neden Olur? gibi sorular sorarak hatanın çözümünü bulabilmek için önce bu hatayı tanımamız ve anlamamız gerekiyor.

Valorant Hata Kodu 29 Nedir ve Neden Olur?
Valorant Mikrofon Sorunu Nedir ve Neden Olur?

Platforma bağlanırken hata oluştu. Lütfen oyun istemcisini yeniden başlat. Mikrofon Sorunu

Yukarıdaki gibi bir hatayla karşılaşılmasından sonra oyunun geliştiricileri hemen hatayı çözmek için çalışmalara başladı. Oyuna yapılan küçük güncellemeler veya sunucudan kaynaklı sorunlardan dolayı böyle bir hatanın meydana gelindiği düşünülüyor. Konuyla ilgili Riot Games herhangi bir açıklama yapmadı. Valorant Mikrofon Sorunu sorunun görünmesinden kısa süre sonra düzelmiş gibi olsa’da sonrasında hatayı almaya devam oyuncuların sayısı fazla.

Valorant Mikrofon Sorunu Çözümü

Valorant Mikrofon Sorunu alan oyuncular için bir kaç farklı çözüm yolu önereceğiz. Bu çözüm yöntemlerini hatayı alan oyuncuların nasıl kurtulduğunu sorduğumuz zaman öğrendik. Oyunun yetkilileri konuyla ilgili bir bilgiyi şuan için paylaşamayacaklarını söyledikleri için resmi yöntemler sunamıyoruz.

Valorant Hata Kodu 29 Çözümü
Valorant Mikrofon Sorunu Çözümü
 • Oyunun güncel olduğundan emin olun,
 • Arka planda gereksiz uygulamaları kapatın,
 • Arka planda çalışan virüs programını devre dışı bırakın,
 • İnterneti yani modemi resetleyin,
 • Bilgisayarınızı yeniden başlatın,
 • Oyunu görev yöneticisi olarak çalıştırmayı deneyin,

Yukarıdaki maddelerin her birisi farklı bir öneridir. Genellikle hatayı alan kullanıcılar yukarıdaki maddelerden en az 1 tanesi ile sorunu çözdüklerini söylediler. Bu durumda yaşanan hatanın sunuculardan kaynaklandığı düşüncesi kuvvetleniyor. Valorant Mikrofon Sorunu almaya devam ediyorsanız aşağıdan bize yorum olarak bildirebilirsiniz.


etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.
okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

Valorant Mikrofon Sorunu (2022)