Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Çözümü

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Bir çok kullanıcı Gerekli bir programı kuramadık. Lütfen tekrar dene, bilgisayarını yeniden başlat veya Valorant desteği üstünden bize ulaş. Hatası ile karşılaşmakta.

Bu hatanın çözümü için kullanıcılar farklı yöntemler deniyor. Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık hatası ile karşılaşan kullanıcıların bir kısmı, hatanın çözümünü bilgisayarı yeniden başlatarak çözerken , birçok kullanıcı yeniden baslatmak ile bir çözüme ulaşamadı. Sizde sorunu bilgisayarınızı kurulum sonrası yeniden başlatarak çözemediyseniz gelin beraber farklı çözümleri deneyelim.

Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası Çözümü

  • Bu hatanın çözümü için Valorant’ı sorunsuz bir şekilde kurun ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.
  • Oyunu birkere çalıştırın ve giriş yapmayı deneyin.
  • Valorant’ın masaüstünde bulunan simgesine sağ tıklayın ve üst kısımda bulunan uyumluluk butonuna tıklayın.
  • Bu programın programın çalışacağı uyumluluk modu: kutucuğunu onaylayıp , seçenekler içerisinden Windows 8 i seçip tamam butonuna tıklayın ve oyuna girmeyi deneyin.
  • Eğer hagla oyuna giriş yapamiyorsanız, Windows 8 yerine farklı seçenekleride sırayla deneyin.

Valorant Gerekli Bir Programı Kuramadık Hatası bu sayede giderilmiş olacaktır. Eğer bu şekilde sorun çözülmüyor ise , kullandığınız işletim sisteminizi konu altına yorum olarak yazarsanız, yardımcı olabiliriz. İyi oyunlar.

34
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. efe dedi ki:

    merhaba ben valoranta drop düşürdüm fakat oyunda gerekli programı kuramadık hatası alıyorum bende windows 8 yok windows 7 var sadece ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz