Fnaf 1 apk Nedir? Nasıl Oynanır?

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Mobil kullanıcıların son zamanlarda en çok ilgi gösterdiği android uygulama Fnaf 1 ( FİVE NİGHTS AT FREDDYS ) oyunudur. Fnaf 1 ‘in bukadar ilgi görmesinin başlıca nedeni Five Nights at Freddy’s oyununu Scott Cawthon tarafından yapıldığı ve son zamanlarda korku ve gerilim oyunlarına olan büyük ilgidir. Fnaf 1 Son zamanlarda oynayabileceğiniz en iyi aile dostu korku oyunu diyebiliriz.
Oyuna başlarken oyundaki karakteriniz küçük Gregory dir. Gregory gece saatlerinde kapana kısılmıştır ve bir şekilde buradan kurtulması gerekiyordur.

images 2022 02 05T131356.753
Fnaf 1 apk

Bu macerada önünüze çıkabilecek bütün tehtitlere hazırlıklı olmalı ve mantıklı düşünmelisiniz. Oyunda bir yerde sabit ve uzun süre saklanmamanızı öneririz. Çünkü Fnaf 1 FİVE NİGHTS AT FREDDYS yapımcıları bunu düşünerek sizlere en iyi gerilimi yaşatıyor. Saklandığınız en iyi yerde bile bir anda güvenlik görevlisine yakalanabilir siniz. Güvenlik görevlileri sizi kameradan bulduğu şeklinde mantık yuruturseniz kamera kayıtlarını izleyerek sizde onları görebilirsiniz.
Oyundaki metaryel leri devirip dikkatleri farklı yerlere çekebilirsiniz. Buda sizin kacmaniza daha çok imkan verecektir. Oyunda mümkün olduğunca akıllı ve dikkatli davranıp oyuna uyum sağlamalısınız. Bu şekilde ürkütücü ve eğlenceli düşmanlarınızan kurtulabilirsiniz.

20
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.