Evde Kal 20 Gb Hediye

 Evde Kal 20 Gb Hediye
Okunuyor Evde Kal 20 Gb Hediye

Corona dönemini birçok GSM kullanıcısı evinde geçiriyor. Bu zorlu dönemde GSM sirketleride kullanıcılar için hediye ve kampanyalar sunuyor. Kullanıcılar evinde geçirdiği süre içerisinde e okul veya YouTube , sosyal medya , oyun gibi mobil aktiviteler ile zaman geçiriyor. Bu durum internet tüketimini fazlası ile arttırmakta. Bu zorlu süreçte maddi yönden de sıkıntı yaşayan milyonlarca kişi mevcut. İşte tamda burda hediye İnternet paketleri kullanıcıların yardımına yetişiyor. Evde Kal etiketi ile kullanıcıların zorunlu veya ihtiyaç dışında dışarıda vakit geçirmelerini istemeyen birçok firma ve kuruluş sürekli kullanıcıları evde kalması için uyarıyor. Bu hem ailesi hemde toplum için önemli bir durum. Bu duruma dikkat çeken gsm firmalarindan biri olan Türk Telekom Evde Kal 20 GB Hediye etiketi altında paketler düzenledi ve bu paketlere sahip olan kullanıcılarına, 20 GB Hediye İnternet kazanma fırsatı verdi. 20 GB Hediye kazanmanız için sadece aşşagidaki paketlerden birisini kullanmanız yeterli oluyor. Bu paketleri kullanmanız için bir şart bulunmuyor. İsteyen tüm kullanıcılar bu imkandan faydalanabilir.

Evde Kal 20 GB Paket Fiyatları

  • Türk Telekom Efsane Tarifesi 8 GB tarifesi için: 1000 DK + 1000 SMS: 29 TL
  • Türk Telekom Efsane Tarifesi 12 GB tarifesi için: 1000 DK + 1000 SMS: 35 TL
  • Türk Telekom Efsane Tarifesi 20 GB tarifesi için: 1000 DK + 1000 SMS: 45 TL

Yukarida bulunan paketlerden herhangi birini satinaldiginizda Evdekal 20 GB hediyesine ücretsiz sahip oluyorsunuz. Daha fazla ücretsiz hediye İnternet kampanyaları ve bedava internet için alt kısımdaki butona tıklayabilirsiniz.

20 Evde Kal 20 Gb Hediye kampanyası , Corona dönemi boyunca devam etmektedir. Hediye ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız veya 20 GB hediyenizi alamıyorsanız , konu altına yardım istediğiniz bölümü detaylı yazarsanız, sizlere hediye 20 GB ile ilgili seve seve yardımcı olabiliriz. Sağlıklı ve bol internetli günler dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın