LPT Coin Yorum – LPT Coin Nedir? Video Madenciliği

 LPT Coin Yorum – LPT Coin Nedir? Video Madenciliği
Okunuyor LPT Coin Yorum – LPT Coin Nedir? Video Madenciliği

Livepeer yani lpt coin, merkezsiz biçimde çalışan ve ilk video akış protokolüne sahip olan livepeer (lpt Coin) 2017 yılında kurulmuştur. Livepeer (LPT) ‘in amacı, mevcut ve gelecekteki yayıncı firmaların düşük bütçeler ile merkezi yayın çözümlerini sağlayıp, blockchain alt yapısı ile performansı yüksek şekilde hizmet vermeyi planlamaktadır. Günümüzde gelişen video ve canlı yayın platformlarının kullandığı altyapıları, Livepeer (lpt) gelişen teknolojinin dünya üzerinde olan olumsuz etkilerini merkeziyetsiz teknoloji ile önlemeyi ve ekosisteme olumlu bir katkı vermeyi planlamaktadır. Livepeer(lpt coin) video içerik üreticisi kullanıcıların videolarını kendi platformunda depolayıp, kullanıcıların paylaşılan videoları düzenleyip, sisteme eklemesine olanak sağlıyor.

Livepeer(lpt coin) aynı zamanda kullanıcıların videoların kodlama şeklini değiştirip, Kullanmakta oldukları sunucular veya bilgisayarların CPU sunu kullanarak video madenciliği yapmalarına ve bu sayede kazanç elde etmelerine imkan vermektedir.

images 2021 10 19T044757.320
LPT Coin

LPT Coin Nereden Satın Alınır?

Lpt coini şimdilik birkaç coin market dışında farklı platformlarda bulamıyorsunuz. Gate io, Poloniex, OKEx, Sushiswap LPT coin satın alabileceğiniz en büyük borsalar arasındadır. Bu platformlardan lpt coin edinebilirsiniz.

LPT Coin Yorum

Livepeer(lpt coin) açık kaynaklı alt yapıya sahip bir platformdur. LPT Coin ‘in açık kaynak olmasının nedeni ise GitHUB platformunda bulunan kaynak kodlarının kullanıcılar tarafından geliştirilerek Livepeer(lpt coin) platformuna istediği gibi katkı saglamasıdır.

Tabiki Livepeer platformunun arkasında bir tüzel kuruluş bulunmaktadır. Doug Petkanics ve Eric Tang, Livepeer Inc şirketinin kurulmasında yer alan isimlerdir.
Livepeer(lpt coin) blockchain teknolojisini kullanarak canlı yayın sektöründe bir devrim yapmayı planlamaktadır. Biraz öncede belirttiğimiz gibi merkeziyetsiz yani çoklu şekilde ağ üzerinde çalışan platform video ve canlı yayınlarda düşük maliyetler ile daha yüksek kalitelerde videolar yüklenmesine olanak tanıyor. Buda gelişen teknolojide daha yüksek çözünürlükte kameralar ve cihazlar kullanılmasına olanak tanıyor. Yani buna geleceğin teknolojisi diyebiliriz. Ücretlendirme şekli ise kullanıcılarını memnun edecek seviyede. Kullandıkça ödeme sistemi ile altyapısını kullanacak platformları zorlamayacak ve kolay tercih edilecek gibi görünüyor. Bu gelişen şirketin sunduğu Livepeer(lpt coin) ‘i alıp almama nız konusunda size tavsiye veremeyiz. Bilgidiniz üzere ülkemizde yatırım tavsiyeleri yasaktır. Livepeer(lpt coin) alıp almamanız sizin tercihinizdir. Biz sadece platform ve altyapısı  hakkında sizleri bilgilendiriyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın