Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri, Kaç GB?

 Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri, Kaç GB?
Okunuyor Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri, Kaç GB?

Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri ile oyunu cihazlarınıza yükleyip oynayabilmeniz için gerekenleri açıklıyoruz. Kaç GB? sorusunu cevabını’da paylaştık. Tüm soruların cevaplarını ve güncel verileri bu haberimizde bulacaksınız. 2 Haziran 2020 tarihinde herkese açık bir şekilde paylaşılan Riot Games’in yeni gözde oyunu Valorant hakkında hala kafalar karışık.

Oyunun grafiklerini ve boyutunu gören oyuncular yüklemeden önce sistem gereksinimleri araştırması yapıyorlar. Ülkemizde oyuncuların genelinde orta sınıf donanıma sahip cihazların olmasından dolayı yeni oyunlardaki minimum sistem gereksinimleri oldukça önem arz ediyor. Kullandığınız cihaz ile karşılaştırma yapamadıysanız aşağıdan yorum olarak bizlere bilgisayar özelliklerinizi bildirebilirsiniz.

Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri

Yazı Başlıkları:

Valorant oyununu bilgisayara kurabilmeniz için gereken minimum sistem gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Intel i3-370M
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Intel HD 3000
  • Boş Alan: 3,6 GB
Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri
Valorant Minimum Sistem Gereksinimleri

Daha önce Valorant Sistem Gereksinimleri isimli haberimiz’de sizlere konu hakkında daha ayrıntılı bilgiler vermiştik. Dilerseniz haberimizi inceleyebilirsiniz.

Valorant Kaç GB?

Valorant Kaç GB?
Valorant Kaç GB?

Valorant oyunu bilgisayarınıza kurabilmeniz için gereken boş depolama alanı 3,6 GB olarak belirlenmiştir. Fakat gelecek güncellemeleri’de göz önüne alarak boş alanı arttırmanızı öneriyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın