Valorant Sistem Gereksinimleri (2020)

 Valorant Sistem Gereksinimleri (2020)
Okunuyor Valorant Sistem Gereksinimleri (2020)

Valorant Sistem Gereksinimleri hakkında bilgi almak isteyen oyuncular 2020 yılında Bilgisayarınıza kurmadan önce karşılaştırma yapmanız için hazırlanmıştır. Oyunu oynamak istediğiniz cihaza henüz oyunu indirip yüklemeden önce aşağıdaki sistem gereksinimleri ile karşılaştırma yaparak cihazınızın Valorant oyununu oynatıp oynatamayacağını öğrenin. Günümüz çoğu oyunu çoğu cihazlarda çalışmamaktadır, bu yüzden sizi gereksiz bir yükten böylelikle kurtarmış olacaktır.

Valorant, yakın bir tarihte kapalı beta olarak oyuncuların beğenisine sunulacak. Bunun için öncelikle bir Riot Games hesabı oluşturmanız sonrasında’da Twitch üzerinden kapalı beta kodu alarak katılmanız gerekiyor. Fakat en önemli nokta bu oyunu sadece Twitch üzerinden izlemekle’mi yetineceksiniz? yoksa cihazınızda bu oyunu oynayacak mısınız?. Bunun için kullandığınız bilgisayarın oyunu sorunsuz çalıştırması gerekiyor.

Valorant sistem gereksinimleri hakkında bir içerik üretmek istememizin sebebi kaynakların sınırlı ve yetersiz olmasından kaynaklı. Size en iyi ve doğru bilgileri vermek için sürekli araştırma içerisindeyiz.

Valorant Sistem Gereksinimleri

Valorant Sistem Gereksinimleri
Valorant Sistem Gereksinimleri

Valorant Sistem Gereksinimleri oyun tarafından tamamı eksiksiz bir şekilde açıklanmadı, fakat yapılan açıklamalar ve araştırmalar ile en doğru bilgiyi toplamaya çalıştık.

Valorant Sistem Gereksinimleri karşılaştırması yapamayanlar aşağıdan yorum olarak kullandıkları bilgisayarın özelliklerini yazabilirler. Bu sayede oyunu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağını kontrol edeceğiz ve hangi ayarlarda oynamanız gerektiğini söyleyeceğiz.

Valorant Sistem Gereksinimleri: Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Intel i3-370M
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Intel HD 3000

Valorant Sistem Gereksinimleri: Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Core i5-4460
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: GTX 1050 Ti

Valorant İndir konumuzda oyunun kapalı beta aşamasında nasıl yükleyip oynayabileceğiniz gibi tüm detayları anlattık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın