Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu isimli sorun ile karşılaşan oyuncular için 2020 yılında güncel çözüm yöntemini en açık haliyle burada anlatıyoruz. Riot Games tarafından yapılan ilk FPS oyunu olmasına rağmen daha önce geliştirdiği oyunlarla ortak özellikler taşıması oyunun başarısını arttıracak gibi görünüyor. Şuanda kapalı beta aşamasında olan Valorant isimli oyuna ilgi büyük. Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu gibi çeşitli sorunlarda görülüyor fakat beta aşamasında olan bir oyunda hataların gözükmesi gayet normal.

Resmi siteleri üzerinden her ne kadar her hata koduyla ilgili bir açıklama yapsalar’da oyuncuların son zamanda karşılaştıkları bu problem ile ilgili bir açıklamaları henüz yok. Platforma Bağlanırken Hata Oluştu şeklinde alınan hataları çözmek adına araştırmalar yaptık.

Hatayı alanlar için resmi kaynaklarda bir çözüm yöntemi paylaşmadığı için hatayı ortadan kaldıracak yöntemi deneme ve yanılma ile bulmaya çalıştık. Yerli ve yabancı kaynaklarda bu tarz bir yöntemin olmaması oyuncuların sorunu çözmelerine engel oluyor.

İlginizi Çekebilir: Valorant İndir

İlginizi Çekebilir: Valorant Hata Kodu 1

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu Çözümü

Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu sorunu ile karşılaşanlar için deneme ve yanılma ile bulduğumuz çözüm yöntemini aşağıda sunuyoruz. Eksiksiz ve doğru bir şekilde uygulamanız çok önemli. Aksi halde hata çözülmeyecektir. Eğer hala Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu sorunuyla karşılaşıyorsanız yorum olarak bize bildirin.

 • Oyunu tamamen kapatın,
 • Bilgisayarım > “Hizmetler” kısmına giriş yapın,
 • Hizmetler kısmında açılan sayfadan “vgc” bulun,
 • vgc sağ tıklayın ve başlat yazısına tıklayın,
 • Bilgisayarı yeniden başlatın,
 • Oyuna giriş yapın
Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu
Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu

Yukarıdaki 6 adımı eksiksiz ve doğru şekilde uyguladığınız zaman hata tamamen ortadan kalkacaktır. Eğer bu çözüm yöntemini uygularken farklı hatalar aldıysanız yorum olarak bizlere bildirin. Valorant Platforma Bağlanırken Hata Oluştu ile ilgili yeni çözüm yöntemleri aramaya devam ediyoruz.

23
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. yavuz dedi ki:

  hizmetlere girdiğimde vgcyi bulup başlata tıkladım ama bana hata verdi 2 gündür uğraşıyorum hiç bi şekilde düzelmedi kafayı yemek üzereyim

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Hataların şuanda çözülmesi gerekiyor, tekrar kontrol etmenizi rica ediyoruz