Valorant Silahı Sol Ele Alma Ayarları

 Valorant Silahı Sol Ele Alma Ayarları
Okunuyor Valorant Silahı Sol Ele Alma Ayarları

Valorant Silahı Sol Ele Alma ile ilgili oyuncular çok fazla soru soruyorlar. Bunun nasıl yapıldığını videolu bir şekilde anlattık ve açıkladık. Tüm detaylar yazımızda.  Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu, birinci şahıs nişancı video oyunudur.

Valorant, Beş kişilik iki takım birbirlerine karşı oynar, oyuncular benzersiz yeteneklere sahip “ajanlar” rolünü üstlenir ve yeteneklerini ve silahlarını satın almak için bir ekonomi sistemi kullanırlar. Silahlar klasik birinci şahıs nişancı oyunlarındaki gibi kullanılırken, yetenekler Q, E, C ve X tuşlarıyla kullanılmaktadır.

Valorant savaş oyununda konumuz ve çevre objelerin yapılarından dolayı daha avantajlı hale geçmek adına elinizdeki silahın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Genellikle CS:GO oyununda profesyonel oyuncuların çok sık kullandığı bir yöntem olan Silahı Sol Ele Alma, Valorant oyununda nasıl yapıldığını anlatıyoruz. Ayrıca konuyla ilgili oyuncuların ilgisini çekeceğini düşündüğümüz diğer soruları’da cevaplayacağız.

Valorant Silahı Sol Ele Alma

Yazı Başlıkları:

Valorant Silahı Sol Ele Alma, oyunun ayarları üzerinden düzenlenebilecek bir özellik olarak çok yakında eklenecek. Şuanda silahı sol ele alma gibi bir durum söz konusu değil. Yabancı forumlarda silah sol ele alınsa dahi sadece oyuncunun bakış açısını değiştirecek bir hamle olacağını söylüyor.

Valorant Silahı Sol Ele Alma
Valorant Silahı Sol Ele Alma

Büyük bir kesim’de silahın sol ele alınması stratejik hamleler için çok önemli olabileceğini savunuyor. Fakat her ne olursa olsun şuan için Valorant Silahı Sol Ele Alma mümkün değil. Herhangi bir kod veya ayar ile bunu gerçekleştiremiyoruz.

Valorant Silahı Sol Ele Alma Ne İşe Yarar?

Valorant Silahı Sol Ele Alma, stratejik bir hamle olarak görülebilir. Bir duvarın sol tarafına yapışarak pusmuş bir oyuncu silahı sağ eliyle tutunca rakip oyuncuların onu daha erken fark edebileceği bir durumda kalıyor. Aynı zamanda rakip oyuncuyu gördüğü zaman silahı ateşleme ve nişan alma gibi durumlarda az’da olsa bir dezavantajı oluyor.

Valorant

Oysaki duvarın solunda yapışık pusu kurmuşken silahın’da sol elde olması bu gibi olumsuz durumları ortadan kaldıracak ve oyuncuya çok büyük avantaj sağlayacaktır. Ayrıca kapı gibi yerlerden geçerken’de silahın hangi elde olduğunun önemi çok artabiliyor. Sağ elde olan silah ile kapıdan geçip sağa dönerken rakip oyuncular daha erken fark edebiliyor. Oyuncularda hem erken fark ediliyor hemde düşmana nişan almakta geç kalıyor.

Valorant Silahı Sol Ele Alma Ne İşe Yarar?
Valorant Silahı Sol Ele Alma Ne İşe Yarar?

Valorant Silah Nasıl Sol Ele Alınır?

Valorant Silah Sol Ele Alma yukarıda anlattığımız gibi şuanda mümkün değil. Herhangi bir resmi kaynak üzerinden’de böyle bir özelliğin geleceği yönünde açıklama yapılmadı.

Valorant Silah Nasıl Sol Ele Alınır?
Valorant Silah Nasıl Sol Ele Alınır?

İlginizi Çekebilir: Valorant Ne Kadar İnternet Yer?

Fakat benzeri yapımlara baktığımız zaman silahı sol ele alma gibi bir özelliğin muhakkak ekleneceğini düşünüyoruz. Konuyla ilgili tüm gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz. Valorant Silahı Sol Ele Alma ile ilgili güncel bilgileri açıklıyoruz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın