Among Us “Matchmaker is Full” Hatası Çözümü

Among Us “Matchmaker is Full” Hatası Çözümü

Among Us Matchmaker is Full Hatası alanlar için güncel çözüm yöntemini paylaşıyoruz. Bu sayede sorundan tamamen kurtulabilir ve sorunsuz oynayabilirsiniz. Mobil platformlarda ve Steam üzerinden Bilgisayarda oynanabilen Among us oyununa gelen güncellemelerin ardı arkası kesilmiyor. Oyun geliştirildiği gibi Among Us Matchmaker is Full gibi çeşitli sorunları da beraberinde getirebiliyor. Oyuncuların bizden istedikleri hataya ait çözüm yöntemini araştırdık.

Aynı zamanda konuyla ilgili oyuncuların işlerine yarayacak bilgileri sunduğumuz gibi yine konuyla ilgili sık sorulan soruları cevapladık. Among Us Matchmaker is Full Fix sayesinde hatalarınıza veda edeceksiniz. Çözüm yöntemi deneme ve yanılma yöntemleriyle bulunmuştur. Oyunun geliştiricileri veya teknik destek ekibi tarafından Among Us “Matchmaker is Full” Hatasıyla ilgili bir açıklama yapılmadığı için bizde çözümü kendimiz bulduk.

İlginizi Çekebilir: Among Us Netflix Filmi İzle

Among Us Matchmaker is Full

Among Us Matchmaker is Full
Among Us Matchmaker is Full

Among Us Matchmaker is Full hatasını dilimize çevirdiğimiz zaman Çöpçatan Dolu gibi ülkemizde pekte anlam ifade etmeyen bir hal alıyor. Fakat Among Us evrenini düşünürsek hatanın sebebini aslında adından da anlayabiliyoruz.

Among Us Matchmaker is Full Hatası, oyun sunucularının dolu olduğu anlamına gelen bir hatadır. Oyunu Türkiye, Avrupa veya Amerika sunucularında dahi oynayan oyuncular bu hatayla karşılaşabilirler. Oyun her ne kadar dünya genelinde popüler olsa da yeni popülerleşen bir oyun olduğundan dolayı sunucuları bunları kaldırabilecek kadar büyük olmuyor.

İlginizi Çekebilir: Among Us Türkçe Yama İndir (Steam, PC, Mobil)

Among Us Matchmaker is Full Hatası Çözümü

Among Us Matchmaker is Full Hatası için önerebileceğimiz bazı çözüm yöntemleri bulunuyor tabi ki. Her hatada olduğu gibi öncelikle bunun içinde bir hatanın nedenini anlamamız gerekti. Sunucuların doluluğundan kaynaklı olduğunu anladığımı için buna yönelik çözüm yöntemleri denemeye başladık ve bir kaç yöntem bulduk.

Among Us Matchmaker is Full Hatası Çözümü
Among Us Matchmaker is Full Hatası Çözümü

2020 yılında karşılaşılmaya başlanan bu hatayı geçtiğimiz 2 ay öncesinde göremezdiniz. Çünkü oyunun sunucuları oyunu oynayan oyunculara göre ayarlanmıştı. Fakat bir anda Among Us oyununun tüm dünyada popüler olması beraberinde milyonlarca oyuncuyu da getirdi. Bu yüzden dolayı eski sunucular büyütülmeye çalışılsa da talebi karşılayabilecek raddeye gelemedi. Sizin için sorunu ortadan kaldıracak önerilerimiz bulunuyor. Among Us Matchmaker is Full Hatası Çözümü;

  1. Farklı sunucularda oyuna giriş yapmayı deneyin,
  2. Biraz bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyin,
  3. Arka arkaya giriş yapmayı deneyin.

Yukarıda verdiğimiz 3 farklı çözüm yönteminin nasıl gerçekleşeceğini aşağıda daha detaylı bir şekilde anlatmaya çalıştık. Eğer Among Us Matchmaker is Full Hatasıyla ilgili bir çözüm yöntemi bulduysanız bize bildirebilirsiniz. Bu sayede diğer oyuncularda bu yöntemlerden faydalanarak oyuna giriş yapabilirler.

İlginizi Çekebilir: Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

1- Farklı sunucularda oyuna giriş yapmayı deneyin

Among Us Matchmaker is Full Hatası sunucuların yoğunluğundan kaynaklandığı için giriş yaptığınız sunucunuzu değiştirebilirsiniz. Avrupa, Asya veya Amerika gibi farklı bölgelerin sunucuları da ayrı oluyor. Bu sayede girmeye çalıştığınız sunucudaki yoğunluk başka sunucularda olmayacağı için rahatlıkla giriş sağlayabilirsiniz.

2- Biraz bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı deneyin

Sunucudaki yoğunluk sürekli devam etmeyecektir. Bunun için bir süre bekleyip sonra tekrar giriş yapmayı denerseniz daha rahat bir şekilde oyuna giriş yapabilirsiniz.

3- Arka arkaya giriş yapmayı deneyin

Among Us Matchmaker is Full Hatası sürekli devam eden bir sorun değildir. Sunucularda oluşan boşlukları doldurabilirsiniz. Oyundan sıkılan, bağlantı problemi yaşayan bir çok oyuncu olacaktır. Arka arkaya giriş yapmayı deneyerek bu boşlukları kendiniz doldurabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Among Us Katil (İmposter) Olma Hilesi

Among Us Matchmaker is Full Fix

Among Us Matchmaker is Full Fix adında yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan dosyalardan uzak durmanızı öneriyoruz. Hatayı ortadan kaldırdığı iddia edilen bu dosyalar aslında birer üçkağıtçılık yöntemi. Oyunu oynayan milyonlarca oyuncunun varlığı bilen dolandırıcılar bunların üzerinden haksız kazanç elde etmeye çalışıyorlar.

Among Us Matchmaker is Full Fix adında oluşturulan sayfalar ve İnternet siteleri oyunculara dosyalar sunuyor. Bu dosyaların içerisinde bulunan zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir.

Among Us Matchmaker is Full Hatasıyla ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

48
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.