BİP İnternetsiz Mesajlaşma Nasıl Yapılır?

 BİP İnternetsiz Mesajlaşma Nasıl Yapılır?
Okunuyor BİP İnternetsiz Mesajlaşma Nasıl Yapılır?

BİP İnternetsiz Mesajlaşma özelliği herkesin duyduğu bir özellik olmasına rağmen nasıl yapılır? sorusu çok merak ediliyor. 2021 yılındaki soruları cevapladık. Telefon bulunmasıyla iletişim kolaylaştığı gibi teknolojinin ilerlemesi ve İnternet ile birlikte artık iletişim çok kolay olduğu gibi konforluda oldu. Konfordan kastımız kullanıcılar olarak bizlerin mesajlaşırken aynı zamanda konuyla ilgili ihtiyacımız olabilecek her şeyi uygulamaların özellikleri arasında bulabilmemizden kaynaklanıyor.

Son dönemlerde büyük yükselişte olan BİP uygulamasının kullanıcılara sunduğu İnternetsiz Mesajlaşma özelliği uygulamayı kategorisindeki diğer uygulamalardan ayıran en büyük özelliklerden bir tanesi. SMS Harici bir uygulama vasıtasıyla İnternetsiz olarak mesajlaşma fikri günümüzde hayal olarak görülüyor. Yerli mesajlaşma uygulamamız olan BİP bu hayali gerçekleştirerek kullanıcılarına çok büyük bir yenilik sundu. İnternetsiz bir şekilde dilediğiniz gibi arkadaşlarınızla canlı olarak mesajlaşabiliyorsunuz.

Aynı zamanda uygulamanın ara yüz tasarımının kullanışlı ve basit olması uygulamayı kullanmaya başlayan herkesin rahat etmesini sağlıyor. Bir mesajlaşma uygulamasında arayabileceğiniz tüm özellikleri sizlere sunan BİP kullanıcıların isteklerine göre gelişmeye devam ediyor. Kısa sürede milyonlarca yeni kullanıcının geçiş yapmasından sonra piyasa değeri de bir hayli yükseldi.

Bilmeyenler ve konuyla ilgisi olmayan okurlarımız için BİP İnternetsiz Mesajlaşma hakkında kısa bir özet geçmek istedik. Aşağıda bu özelliği nasıl kullanabileceğinizi ve kimlerin bu internetsiz mesajlaşma fırsatından yararlanabileceğinden bahsedeceğiz. Aynı zamanda sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. BİP İnternetsiz Mesajlaşma Nasıl Yapılır? gibi merak edilen sorularınızı 2021 yılı içerisinde cevaplamaya çalışacağız. Konuyla ilgili yaşadığınız sorunlar, karşılaştığınız hatalar veya merak ettiklerinizi bizlere iletirseniz hızlı bir şekilde ekibimizle size yardımcı olabiliriz.

BİP İnternetsiz Mesajlaşma

BİP İnternetsiz Mesajlaşma kullanıcıların en sevdikleri özelliklerin başında gelmektedir. SMS ile mesajlaşmanın İnternet gerektirmediğini herkes biliyor fakat bunu yaparken dahi bir paket almamız veya bunun için ücret ödememiz gerektiğini de biliyorsunuz. BİP isimli mesajlaşma uygulaması ise İOS ve Android işletim sistemli mobil akıllı cihazlar da İnternet olmadan bedava bir şekilde canlı mesajlaşmanın kapılarını aralıyor.

BİP İnternetsiz Mesajlaşma
BİP İnternetsiz Mesajlaşma

Bu hizmet sanki esas hizmetlerin bir reklamı gibi kesinlikle görülmemeli. BİP İnternetsiz Mesajlaşma işlemi sanki İnternetliymiş gibi hızlı ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. Böyle bir özelliği bilmeyen kullanıcılar ve diğer insanlar için bu özelliği sizlere tanıtmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda siz kullanıcıların merak edebilecekleri soruları yanıtlayarak kafanızdaki soru işaretlerini gidereceğiz.

BİP Nedir?

BİP, İOS ve Andorid işletim sistemlerine sahip mobil akıllı cihazlarda çalışan ücretsiz, canlı mesajlaşma uygulamasıdır. Turkcell tarafından geliştirilen BİP isimli mesajlaşma uygulaması diğer rakip uygulamalardan daha avantajlı fırsatlar ve özellikler sunmaktadır.

BİP Nedir?
BİP Nedir?

Kullanıcılarına bedava İnternet kazandırabilecek fırsatlar yarattığı gibi aynı zamanda çeşitli oyun odalarıyla kullanıcılar arası eğlenceyi ortamını da oluşturmuşlar. Bu içerikte yazdığımız İnternetsiz Mesajlaşma gibi daha bir çok kullanıcının yarına olacak özelliklere sahiptir.

BİP İnternetsiz Mesajlaşma Nasıl Yapılır?

BİP İnternetsiz Mesajlaşma için WiFi gibi İnternet ağlarınızın kapalı olması gerekmektedir. Telefonunuzdaki İnternet verisini açın. İnternet paketiniz olmasa dahi İnternet verinizi açmanız gerekmektedir. Sonrasında BİP uygulamasına girerek İnternetsiz Mesajlaşmak istediğiniz kullanıcıya uygulama üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Bu kadar basit bir sisteme sahiptir.

BİP İnternetsiz Mesajlaşma Nasıl Yapılır?
BİP İnternetsiz Mesajlaşma Nasıl Yapılır?
  • Telefonunuzdan İnternet Verisini Açın. (İnternetiniz Olmasa Dahi Geçerlidir.)
  • BİP uygulamasına giriş yapın.
  • Mesaj gönderin.

BİP Uygulamasındaki İnternetsiz Mesajlaşmadan Kimler Yararlanabilir?

BİP İnternetsiz Mesajlaşma herkesin yararlanabileceği bir özellik değildir. İster Android, isterseniz de İOS cihazınız olsun hiç fark etmez. BİP uygulamasını kullanıyor ve İnternetsiz Mesajlaşma fırsatından yararlanmak istiyorsanız hattınızın Turkcell olması gerekmektedir.

Eğer hattınız Turkcell ise BİP üzerinden bu uygulamayı kullanan Turkcell hattına sahip bir başka kullanıcıya İnternet olmadan mesaj atabilirsiniz. Fakat unutmayın ki mesajlaşacak olan 2 tarafında hattının Turkcell olması gerekiyor.

BİP İle İlgili Diğer Konularımız:

BİP İnternetsiz Mesajlaşma ile ilgili bilgileri 2021 yılı boyunca güncellemeye devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın