CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Kullanılır?

 CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Kullanılır?
Okunuyor CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Duvar Arkası Görme Kodu, oyun içerisinde duvar arkasını görmenizi sağlayacak WallHack şifresini paylaşıyoruz. 2020 yılında antrenman ve eğlence için tercih edilen bu kodu kullanabilirsiniz. Özellikle arkadaşları ile maç atan oyuncular eğlence amacıyla kullandığı bu özel kod sayesinde duvarların arkasını görebileceksiniz.

Her ne kadar illegal bir hile gibi görünse’de oyunun izin verdiği bir koddur ve kullanması yasak değildir. Özel maçlarda ve bu kodların kullanılmasına izin verilen odalarda rahatlıkla kullanılabiliyor. Video içerik üreticileri izleyicilerini eğlendirmek amacıyla bu tarz kodları kullanarak eğlenceli içerikler üretebiliyorlar.

CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nedir?

CS GO Duvar Arkası Görme Kodu, oluşturulan özel ve bot maçlarında Wall Hack denilen duvarların arkasından düşman oyuncuları görmeyi sağlayan oyunun izin verdiği legal bir sistemdir.

CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nedir?
CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nedir?

Konsola yazacağınız r_drawothermodels 2 kodu sayesinde duvar arkasından görmeye başlayacaksınız. Bu kod dereceli ve normal eğlence maçlarında çalışmamaktadır. Topluluk sunucuları gibi açtığınız özel odalarda veya kodlara izin verilen odalarda işe yarar, ayrıca botlarla girdiğiniz maçlarda’da kullanabilirsiniz.

CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Hile mi?

CS:GO Duvar Arkası Görme Kodu, hile olarak sayılmamaktadır. Oyunun oyuncuların kullanması için oluşturduğu yardımcı kodlar arasında geçer ve hile olarak sayılmaz. Dereceli ve normal maçlarda kullanılmadığı için hile gibi görülmemektedir. Özel maçlarda kullanabileceğiniz için eğlence amacıyla tercih edilir.

CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO Duvar Arkası Görme Kodu kullanabilmek için izin verilen özel bir maça giriş yapın, sonrasında “é” tuşu işe konsolu açarak önce “sv_cheats 1” kodunu sonra’da “r_drawothermodels 2” kodunu yazın. Maça döndüğünüz zaman mavi şeffaf şeritlerle duvar arkası görme özelliğinin açıldığını göreceksiniz.

CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Yapılır?
CS GO Duvar Arkası Görme Kodu Nasıl Yapılır?

İlginizi Çekebilir: CS:GO Wall Hack Kodu 2020

İlginizi Çekebilir: CS:GO Wall Hack Kodu

Yukarıdaki basit işlemleri yaparak bu kodu rahatlıkla kullanabilirsiniz, sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda aradığınız ve bulamadığınız konularınızı’da bizlere iletebilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın