CS GO Wall Hack Kodu ile Duvar Arkası Görme

CS GO Wall Hack Kodu sayesinde duvar arkası görme hilesini aktif hale getirebilirsiniz. Konsola yazacağınız kod sayesinde 2020 yılında ban yemeden oynayın. CS:GO oyuncuları için daha önce işe yarar yüzlerce haber paylaştık. Şimdi yine daha önce bahsettiğimiz fakat çok detaylı hazırlayamadığımız Wall Hack ile ilgili tekrar bir içerik oluşturmaya karar verdik.

CS GO Wall Hack Kodu hakkında daha önce paylaştığımız haberlerimizi inceleyebilirsiniz. Bu sayede daha fazla bilgi öğrenebilir ve kafanızdaki tüm soru işaretlerinden kurtulabilirsiniz. Oyuncuların en sık sordukları soruları ve işinize yarayabileceğini düşündüğümüz diğer bilgileri aşağıda sizlere aktarmaya çalıştık.

CS GO Wall Hack

CS GO Wall Hack, oyun içerisinde yalnızca sizin duvar arkası ve rakibi görmenizin imkansız olduğu noktalardan tüm rakibi görebilmenizi sağlar. Dereceli ve normal maçlarda Wall Hack kullanımı hile olarak görülür ve kullanan oyuncular cezalandırılır. Fakat CS:GO oyununun izin verdiği özel ve bot maçlarında konsol kodu ile yazılan Wall Hack Kodu illegal değildir.

Reklam Alanı
CS GO Wall Hack
CS GO Wall Hack

Rakipleri duvarın arkasından görerek onlardan önce hamle yapabilir ve çok rahat bir şekilde öldürebilirsiniz. Eşitliği bozan ve sizi daha avantajlı hale getiren Wall Hack kullanımı bu yüzden yasaktır. Fakat özel maçlarda veya bot maçlarında oyuncuların ön görülerini kuvvetlendirme, stratejiler uygulamak veya antrenman için kullanılabilmesi için izin verilmiştir.

CS GO Nedir?

Counter-Strike: Global Offensive, Valve ve Hidden Path tarafından geliştirilmiş bir FPS oyunudur. 2012 yılında piyasaya sürüldüğü tarihten bu yana kadar milyonlarca oyuncuya ulaşan büyük bir kitleye sahip. Counter-Strike oyun serisinin en son ve en kaliteli oyunudur.

CS:GO evreninde geliştirdiği özellikler ile kendi kategorisinde eşi benzeri olmayan bir yapım olmayı başarmıştır. Diğer oyunlar gibi karakterleri ve haritaları kişiselleştirmek yerine oyuncuların rekabet ortamını kızıştırmaya yönelik yaptığı gelişmeler çok başarılı oldu. Oyunun ücretsiz olmasından sonra Korona virüsü sürecinde Steam üzerinden oyuncu rekorlarını alt üst etmeyi başarmıştı.

Reklam Alanı

CS GO Wall Hack Kodu

CS GO Wall Hack Kodu olarak konsola r_drawothermodels 2 kodu yazılmalıdır. Bu kodu yazdığınız taktirde oyun içerisinde’ki Wall Hack aktif olacaktır. Fakat CS:GO Wall Hack Kodu öncesinde konsola yazmanız gereken farklı kodlar’da bulunmaktadır.

CS GO Wall Hack Kodu
CS GO Wall Hack Kodu

CS:GO Wall Hack Kodu 2020 Detayları isimli haberimizde oyun içerisinde işinize yarayacak çok önemli bilgileri sizlere anlatmıştık. Hem oyundaki kodu konsola nasıl yazmanız gerektiğini öğreneceksiniz hemde Wall Hack’ı hangi haritalar’da kullanabileceğinizi. Sormak istediğiniz diğer sorularınızı yorum olarak bizlere bildirebilirsiniz.

CS GO Wall Hack Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Wall Hack Kodu kullanabilmeniz için öncelikle oyuna giriş yapın. Dereceli veya normal maçlarda bu kodu kullanamazsınız. Özel topluluk sunucularında bir oda kurun veya botlarla maça girin. Maça girdikten sonra konsola sv_cheats 1 kodunu yazın ve sonrasında r_drawothermodels 2 kodunu yazarak Wall Hack kodunu aktif hale getirin.

https://www.youtube.com/watch?v=3qccR9c6zAM&feature=emb_title
CS GO Wall Hack Kodu

CS GO Wall Hack Kodu Nasıl Kullanılır? sorusunu cevapladığımız bilgilendirici içeriğimizi inceleyebilirsiniz. Orada sizlerin işine yarayacağını düşündüğümüz çok önemli bilgiler’de yer almaktadır.

CS GO Wall Hack Kodu Nasıl Kullanılır?
CS GO Wall Hack Kodu Nasıl Kullanılır?

CS GO Wall Hack Kodu 2020

Her oyunda olduğu gibi CS:GO oyununda’da güncellemeler oluyor. Oyunun oyuncuları için kullanıma izin verdiği Wall Hack Kodu kullanımı için 2020 yılındaki güncel koda ihtiyacınız olacak. Bunun için sizlere aşağıda verdiğimiz kodu kullanabilirsiniz.

CS GO Wall Hack Kodu 2020
CS GO Wall Hack Kodu 2020
  • CS:GO Wall Hack Kodu: r_drawothermodels 2

CS:GO Wall Hack Kodu (2020) Elf Gözler adında hazırladığımız yazımızda duvarların arkasını görmekten daha fazlasını nasıl yapacağınızı anlatmıştık. Wall Hack kullanımı için stratejiler ve taktikleri’de bu sayede öğrenebilirsiniz.

CS GO Wall Hack Kodu 2020 Yeni

CS GO Wall Hack Kodu yenilenen yapısıyla ve bilgileri ile takip edilmesi gerekilen bir özellik. Oyunda kullanacağınız duvar arkasını görmeyi sağlayan bu kodun yapısı her yıl değişebilmektedir. Bundan dolayı en güncel bilgileri takip edebilmeniz adına CS:GO Wall Hack 2020 (Yeni) isimli bir içerik oluşturmuştuk. Dilerseniz güncel bilgileri’de buradan öğrenebilirsiniz.

CS GO Wall Hack Kodu 2020 Yeni
CS GO Wall Hack Kodu 2020 Yeni

CS GO Wall Hack Kodu ile ilgili güncel bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz soruları ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Herkese keyifli oyunlar dileriz.

19
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.