CS GO Shift ile Kan Silme Kodu Nasıl Yapılır?

 CS GO Shift ile Kan Silme Kodu Nasıl Yapılır?
Okunuyor CS GO Shift ile Kan Silme Kodu Nasıl Yapılır?

CS GO Shift ile Kan Silme, oyun içerisinde biriken kanları tek tuş yardımıyla yok etmeyi sağlar. Bu sayede oyun performansınız maç içerisinde hiç azalmaz. Maçın ilerleyen zamanlarında oyun içerisinde biriken kan efektleri yüklenme hızını düşürdüğü için küçükte olsa bazı kasılmalara sebep olabiliyor. Bunlar her ne kadar oyuncunun dikkatini çekmese’de maç sırasında sizin dezavantajınız oluyor. Bundan dolayı bu tarz yardımcı kodlar ile performans artışlarını profesyonel oyuncular aktif olarak kullanmaktadır.

Size aşağıda vereceğimiz kodlar yalnızca maç içerisine oluşan kanları değil aynı zamanda bombaların bıraktıkları etkileri ve mermi deliklerini’de kapatacak. Tüm bu etkileri birleştirince FPS oranlarınız’da yükselme göreceksiniz. 2020 Yılında yapılan araştırmalar maça başlayan oyuncuların maç sonuna doğru FPS düşüşü yaşadıklarını tespit ediyor. Bunların sebebi ise maç sırasında ekstra olarak yapılan grafiksel indirmelerden dolayı yaşanan ve yaşanırken fark edilmeyenler.

CS GO Shift ile Kan Silme kodu sayesinde tüm bu etkilerden kurtulabileceksiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Daha önce açtığımız konulardan’da yardım alarak bu rehberi daha’da detaylandırmak istiyoruz.

CS GO Shift ile Kan Silme

CS GO Shift ile Kan Silme için verdiğimiz kodu config dosyanıza eklemeniz gerekmektedir. Aksi halde kodunuz çalışmayacak. Ayrıca bilmeniz gereken kod içerisinde shift tuşunun yazısını farklı bir harf yazarsanız oyun sırasında o tuşa kan silme komutunu atamış olursunuz.

bind shift “+speed; r_cleardecals”

CS GO Shift ile Kan Silme
CS GO Shift ile Kan Silme

Genellikle bu kod her çatışma sonrasında kullanılmaz. Maç ortalarında veya sonlarına doğru müsait olduğunuz anlarda kullanabilirsiniz. Dikkatinizi dağıtmamak ve gafil yakalanmamak için sürekli kullanmayın.

CS GO Shift ile Kan Silme Kodu

CS GO Shift ile Kan Silme Kodu: bind shift “+speed; r_cleardecals” olarak kullanılmaktadır. Bu kodu Config dosyanıza yazmanız gerekiyor. Sonrasında maç içerisinde shift tuşuna basarak oluşan kanları ve bomba izlerini yok edebilirsiniz.

CS GO Kan Silme Kodu Nasıl Kullanılır?

CS:GO Kan Silme Kodu için Steam dosyalarına giriş yapın ve oyunun klasörlerinin içerisindeki config dosyasının içerisine bind x+speed; r_cleardecals” kodunu yazarak kaydedin.

CS:GO Kan Silme Kodu (2020)

CS:GO Kan Silme Kodu: bind shift “+speed; r_cleardecals”

Yukarıdaki kodu config dosyasına yapıştırıp kaydetmeniz yeterli olacaktır. Oyun içerisinde Shift tuşuna bastığınız anlarda kanlar silinecek.

CS:GO Kan Silme Kodu ile FPS Arttırın

CS:GO Kan Silme Kodu arayanlar için FPS Artışı sağlayan bu özel şifre sayesinde Shift tuşu yardımıyla oyundaki kanları ortadan kaldıra bileceksiniz. Çıktığı günden bu zamana kadar CS:GO kendi türündeki çevrim içi savaş oyunlarına öcülük etmeye devam ediyor. Oyun içerisindeki rekabetin ve savaşın üst düzeyde yaşandığından dolayı oyuncular her zaman en iyi olmak için canla başla mücadele veriyorlar. Oyunda en iyilerden bir tanesi olabilmek için oyunu kesintisiz oynamanız gerektiğini bilen oyuncular kan silme kodu gibi şifreler ile performanslarını arttırmaya çalışıyorlar.

CS:GO Kan Silme Kodu güncel olarak bind shift “+speed; r_cleardecals” olarak kullanılmaktadır. Bu verilen kodu oyun içerisinde konsola yazarak aktif edebilirsiniz. Kodu çalıştırmak için maç içerisinde SHİFT tuşuna basmanız yeterli olacak.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın