PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi Sorunu

 PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi Sorunu
Okunuyor PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi Sorunu

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi ile karşılaşan oyuncular için sorunun çözüm yöntemini paylaşıyoruz. 2020 yılında karşılaştığınız hatalardan kurtulun. Oyuncular gelen güncelleme sonrasında maç sırasında görünen haritanın gidip gelmesi şeklinde kopukluk ve bağlantı sorunlarının olduğunu söylüyorlar. Kaybolup ortaya çıkan bu harita sorunu oldukça can sıkan bir hata.

Oyuncunun dikkatini dağıtması ve maçta rakip oyuncuların gerisine düşürmesi gibi büyük problemlere yol açabiliyor. Bizde bu hatayı alan oyuncular için çözüm yöntemlerini araştırdık. Yerli ve yabancı kaynaklarda PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi ile ilgili tam bir açıklama bulunmuyor fakat biz deneme yanılma yöntemiyle %100 çözüm yöntemlerine ulaştık.

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi, yeni güncellemeler sonrasında görülen teknik bir problemdir. Her ne kadar teknik problem olsa’da çözüm yöntemi oyuncunun uygulayacağı şekilde bulunmuştur. Bu sorunlardan kurtulmak için gelecek güncellemeleri’de bekleyebilirsiniz. Fakat bu kadar beklemek istemiyorsanız aşağıda verdiğimiz yöntemleri uygulayın.

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi
PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi [Çözümü]

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi, oyuncunun oyun içi performansını etkileyecek ve geri düşürebilecek bir sorundur. Aşağıdaki yöntemleri uygulayarak bu sorundan kurtulabilirsiniz.

  • Grafik Ayarlarını Sıfırlayın ve Tekrar Düzenleyin,
  • Oyunu Onarın,
  • Oyunun Güncel Olup Olmadığını Kontrol Edin,
  • Farklı Haritalarda Maça Girin ve Harita Gidip Gelmesinin Olup Olmadığını Kontrol Edin

Güncelleme ile gelen bazı yeni özellikler Harita Gidip Gelmesi durumuna sebep oluyor olabilir. Bunun için grafik ayarlarınızı sıfırlayıp tekrar ayarları düzenlemenizi öneriyoruz.

Oyunda yeni yapılan güncellemelerin eksik olması durumları’da buna sebep olabilir. Bu yüzden onarın ve güncelliğini kontrol edin.

Haritadan kaynaklı bir sorun olup olmadığını kontrol etmek için farklı haritalar’da maçlara girin. Eğer her haritada oluyorsa genel bir sorundur. Yalnızca bir harita’da oluyorsa haritayla ilgili bir sorundur.

PUBG Mobile Diğer Hatalar

PUBG Mobile oyununda sık karşılaşılan diğer hatalara ait detayları aşağıda listeliyoruz. Eğer farklı bir hata alıyorsanız aşağıdan çözüm yöntemini bulabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları’da yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Harita Gidip Gelmesi ile ilgili güncel bilgiler eklenmeye devam edilecek. Teknik Destek Ekibi tarafından yapılacak bilgilendirmeleri buradan aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın