PUBG Mobile İlhan Tanacı Kimdir? (2022)

 PUBG Mobile İlhan Tanacı Kimdir? (2022)
Okunuyor PUBG Mobile İlhan Tanacı Kimdir? (2022)

PUBG Mobile İlhan Tanacı Kimdir? gibi dünyanın en iyi oyuncusu hakkında detaylı bilgileri sizlere sunuyoruz. Kullanıcı adı, ıd, resmi ve ayarları gibi detaylar. Herkes oyunu çok iyi oynayabilir, fakat bu adam oyunu yaşıyor. Şimdi el elden üstündür lafını unutmayarak, PUBG Mobile oyununu profesyonel olarak oynayan İlhan Tanacı isimli oyuncu hakkında bilgiler vereceğiz.

Oyunda yeni taktikler ve teknikler öğrenebilmeniz için profesyonel oyuncuları izlemenizi tavsiye ediyoruz. Bunun için’de oyunda oldukça başarılı olan İlhan Tanacı isimli oyuncuyu sizlere tanıtacağız.

PUBG Mobile İlhan Tanacı Kimdir?

PUBG Mobile İlhan Tanacı, oyunu profesyonel olarak oynayan bir oyuncudur. Gerçek kimliği hakkında çok detaylı bilgiler ne yazık’ki bulunmuyor. PUBG Mobile’de oyuncularıyla ilgili bilgileri gizli tuttuğu için kendisi kimliğini açıklamadığı taktirde bulmak zor olacaktır.

YouTube kanalına yüklediği videolar ile adını herkese duyurmayı başardı. Aynı zamanda oyunlarda ustaca aldığı öldürmeler ile girdiği maçlarda rakip oyunculara’da adını ezberletti. Kayserili olduğu söylenen Asım isimli Türk oyuncuyu tanımayanlar yabancı bir oyuncu sanıyor. Dünyanın en iyi PUBG Mobile oyuncusu olarak bilinse’de bunun net bir kanıtı bulunmamakta.

PUBG Mobile Barış İşlek Kimdir? (2022)
PUBG Mobile İlhan Tanacı Kimdir? (2022)

PUBG Mobile İlhan Tanacı İsmi (Nick)

PUBG Mobile oyununu çok iyi oynayan İlhan Tanacı oyundaki tam ismi (nick) aşağıda veriyoruz. Tabi’ki isim değişikliği olabilir ve farklı hesaplarla oyunu oynamaya devam edebilir:

Nick: İlhan Tanacı

PUBG Mobile İlhan Tanacı id

PUBG Mobile İlhan Tanacı id ile oyunda arkadaş olarak eklemek isteyebilirsiniz. Fakat bu bilgiler oyuncu kendisi paylaşmadığı sürece gizli olarak tutulur. Bunun için sizde iyi bir oyuncu olup onun dikkatini çekebilirsiniz. Belki siz ona değil’de o size arkadaşlık isteği gönderir.

PUBG Mobile İlhan Tanacı Yüzü

PUBG Mobile İlhan Tanacı Yüzü çok merak ediliyor fakat oyuncu kendi kimliğini henüz açıklamadı. Fakat paylaştığı bir video’da hesabına koyduğu fotoğraf gözüküyor. Emin olmasak bile tek bildiğimiz fotoğrafı budur.

PUBG Mobile İlhan Tanacı Ayarları

PUBG Mobile İlhan Tanacı Ayarları yine paylaşılmamıştır. Paylaştığı videolarda yetenekleri ne kadar üst düzey olsa’da oyun ayarlarının’da bunda etkisi çok fazla. Tüm ayarlarını kendisine göre düzenlemesi onu oyunla bir bütün yapan en kritik nokta.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Jirskop Ayarları

PUBG Mobile İlhan Tanacı isimli oyuncu hakkındaki fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları’da aynı zamanda yorum olarak sorabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın