PUBG Mobile Sunucu Değiştirme (60 Gün) Lite

PUBG Mobile Sunucu Değiştirme (60 Gün) Lite

PUBG Mobile Sunucu Değiştirme işlemlerini oyuncular hem lite hem de normal oyunlarda değiştiremiyorum şikayetlerinde bulunuyor. Konuyla ilgili rehber hazırladık. Burada PUBG Sunucu Değiştirme hakkındaki tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını öğreneceksiniz. PUBG Sunucu Değiştiremiyorum gibi şikayetlerin artması üzerine yeni güncellemelerin detaylarını anlatacağız. Aynı zamanda PUBG Mobile Sunucu Değiştirme 60 gün kuralının nasıl işlediğinden bahsedeceğiz. Eğer hala aklınızda soru işaretleri varsa yorum olarak sorabilirsiniz.

PUBG Mobile Sunucu Değiştiremiyorum

PUBG Mobile Sunucu Değiştiremiyorum, şikayetleri için aşağıda anlattığımız nasıl değiştirilir? sorularının cevaplarına göz gezdirebilirsiniz. PUBG Mobile oyununa gelen son güncellemelerden sonra sunucu değiştirme işlemlerinde kısıtlamalara gidildi. Artık hiç kimse eskisi gibi sık bir şekilde sunucu değiştiremiyor. Bu konuyla ilgili oyuncuların kafalarında çok fazla soru işareti var. Bunların hepsini bu rehberimizde cevaplamaya çalıştık.

PUBG Mobile Sunucu Değiştiremiyorum
PUBG Mobile Sunucu Değiştiremiyorum

Eğer sizin de PUBG Mobile Sunucu Değiştiremiyorum gibi şikayetleriniz varsa aşağıdaki bilgiler ışığında aydınlanabileceksiniz. Dünyaca ünlü mobil hayatta kalma oyununda oyundaki dengelerin korunması adına atılan bu adımı destekliyoruz.

Asya sunucularındaki profesyonel oyuncuların Avrupa sunucularında haksız rekabet ortamı oluşturması kimsenin hoşuna gitmiyordu. Antrenman ve görevleri hızlı bitirmek adına acemilerin fazla olduğu sunucuları tercih edenler bu sayede artık yapamayacaklar. PUBG Mobile Sunucu Değiştiremiyorum şikayetleri aslında bu tip olaylara karışan oyuncuların ettiği şikayetlerden bir tanesi.

PUBG Mobile Sunucu Değiştirme 60 Gün

PUBG Mobile Sunucu Değiştirme 60 Gün
PUBG Mobile Sunucu Değiştirme 60 Gün

PUBG Mobile Sunucu Değiştirme 60 Gün olarak güncellenmiştir. Artık bir sunucu değiştirdiğiniz zaman tekrar sunucu değiştirmek için 60 gün beklemeniz gerekecek. Aksi halde değiştirdiğiniz sunucuda 60 gün durmak zorunda kalacaksınız. Bu durumda da gerçekten oynamak istediğiniz sunucuya karar vermeniz gerekiyor. Bir görev yapmak veya etkinliklerden yararlanabilmek adına sık sunucu değiştirme fikri cazipliğini yitirdi.

PUBG Mobile Sunucu Nasıl Değiştirilir?

PUBG Mobile Sunucu Nasıl Değiştirilir? sorusunu aşağıda maddeler halinde anlatıyoruz. Eğer bu konuda bir sorun yaşıorsanız bize bildirebilirsiniz. Bir çok oyuncu henüz sunucu değiştirmeden 60 gün beklediklerini iddia ediyorlar. Konu hakkında araştırmalarımız devam ediyor.

PUBG Mobile Sunucu Değiştirme İşlemi;

  1. PUBG Mobile oyununa Giriş yapın
  2. Ana menüde bulunan “Sunucu” özelliğine tıklayın,
  3. Değiştirmek istediğiniz sunucuyu seçin.

PUBG Mobile Lite Sunucu Nasıl Değiştirilir?

PUBG Mobile Lite Sunucu Nasıl Değiştirilir? sorusunun popüler olmasının sebebi oyunun ilk versiyonundan daha farklı bir düzene sahip olmasından kaynaklanıyor. Yukarıda anlattığımız sunucu değiştirme işlemleri PUBG Mobile Lite oyuncularının uygulayamayacakları bir yöntem. Fakat sunucu değiştirme 60 gün sınırı herkes için geçerlidir.

PUBG Mobile Lite Sunucu Değiştirme İşlemi;

  1. Oyundaki Dünya Sohbeti özelliğine gelin,
  2. Bir takıma / lobiye katılma seçeneklerinden 2. seçeneğe tıklayın,
  3. Değiştirme istediğiniz sunucudan uygun bir lobi seçin,

1
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.