Squid Game Battle Royale APK İndir

 Squid Game Battle Royale APK İndir
Okunuyor Squid Game Battle Royale APK İndir

Squid Game Battle Royale APK İndir sayesinde onun son sürümüne ait güncel bağlantıları cihazlarınıza yükleyip oynamaya başlayın. Popüler Netflix dizisinin mobil oyun uyarlanması olan Squid Game Battle Royale artık sizlerle birlikte. APK İndir seçenekleri olarak sizlere verdiğimiz bağlantıları sürekli olarak güncel tutacağız. Bu sayede oyuna herhangi bir güncelleme geldiği zaman buradan görüp indirebileceksiniz. Ayrıca yine Squid Game severler için oyunun tanıtımını da yapmaya çalıştık. Eğer oyunu daha önce duymadıysanız ve hakkında bir şeyler bilmiyorsanız nasıl bir oyun olduğuna aşağıdan göz atabilirsiniz. Squid Game 3D Oyunu Oyna yazımızda tarayıcı üzerinden indirmeden nasıl oynayabileceğinizi sizlere anlatmıştık. Fakat daha profesyonel grafiklere sahip olan ve daha çok aksiyonlu bir oyunu şimdi telefonlarınıza indirmenizi sağlayacağız. Aşağıda verdiğimiz Squid Game Battle Royale APK İndir seçeneklerini kullanarak hemen Android cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Daha sonrasında 10 farklı hayatta kalma oyununu başarıyla geçerek büyük para ödülünü kazanacaksınız. Tüm bölümleri geçmek oldukça zor olacak çünkü hem rakipleriniz hem de oyunun şartları sizi elenmeye zorluyor olacak.

Squid Game – Battle Royale APK İndir (Simülasyon)

Suid Game – Battle Royale isimli yeni mobil oyun Evolution Games GmbH tarafından Android işletim sistemine sahip telefonların uygulama mağazasındaki Simülasyon kategorisinde paylaşıldı. Oyun her ne kadar simülasyon oyunu olsa da diziden de bildiğiniz gibi gerilim ve hayatta kalma temasına sahiptir. İlerleyen güncellemelerle birlikte dizide olmayan fakat dizinin sonraki sezonlarında olması beklenen yeni bölümler de eklenecektir. Bu yüzden Squid Game Battle Royale APK İndir için olan seçenekleri sürekli güncel tutacağız. Sizde oyuna eklenen yeni bölümler ve zorlukları geçebilmeniz için bu sayfadan rahatlıkla güncelleyebileceksiniz.

Squid Game - Battle Royale APK İndir (Simülasyon)
Squid Game – Battle Royale APK İndir (Simülasyon)

Uygulama mağazasında oyun oldukça basit bir açıklamayla anlatılmaya çalışılmış durumda. Zaten oyunu indirmek isteyenlerin daha önce Netflix üzerinden diziyi izledikleri düşünülüyor. Fakat daha önce diziyi hiç izlememiş ama bu dizideki konuyu kendi yönettiği karakterle oynamak isteyen de milyonlarca mobil oyun sever bulunmaktadır. Bu yüzden Squid Game Battle Royale APK seçeneğini kullanmadan önce eğer diziyi izlemediyseniz aşağıdan konusunu anlayabilirsiniz.

 • epik oyuna katıl!
 • hızlı ve sinsi olun!
 • hayatın için koş!
 • kırmızı ışık – don!
 • hayatta kalmak!

Dizinin konusunu öğrendikten sonra daha aksiyonlu ve heyecan dolu bir oyun deneyimi sizleri bekliyor olacak. Kırmızı ışık oyunundayken donmanız gerektiği anda kıpırdarsanız karakteriniz öldürülecektir. Bu gibi oyun kuralları zaten her oyunun başında sizlere söylenecek.

Squid Game Battle Royale APK Nedir?

Game Battle Royale APK, Netflix de yayınlanan dizinin mobil oyun uyarlamasıdır. Squid Game, Netflix’te yayınlanan Güney Koreli bir hayatta kalma drama televizyon dizisidir. Hwang Dong-hyuk tarafından yazılıp yönetilen filmin başrollerinde Lee Jung-jae, Park Hae-soo, O Yeong-su, Wi Ha-joon, Jung Ho-yeon, Heo Sung-tae, Anupam Tripathi ve Kim Joo- ryoung oynuyor. Squid Game‘de, her kesimden 456 kişilik bir grup, bir dizi çocuk oyununu oynamaya davet edilir ve 45,6 milyar ₩ (38,7 milyon ABD Doları) ödül kazanma şansı elde eder.

Hayatları boyunca maddi olarak zorlanan dört yüz elli altı kişi, gizemli bir hayatta kalma yarışmasına davet edilir. Bir dizi geleneksel çocuk oyununda yarışan ancak ölümcül dönüşlerle, 45,6 milyar ₩ (38,5 milyon ABD Doları) ödül için rekabet etmek için hayatlarını riske atarlar.

Oyuncular

Ana karakterler

 • Lee Jung-jae – Seong Gi-hun (No. 456)

Bir şoför ve kumar bağımlısı, annesiyle birlikte yaşıyor ve kızını maddi olarak desteklemek için mücadele ediyor. Birçok borcunu kapatmak için oyuna katılır.

 • Park Hae-soo – Cho Sang-woo (No. 218)

Bir menkul kıymetler şirketindeki yatırım ekibinin başkanı, Gi-hun’un küçük bir öğrencisiydi ve Seul Ulusal Üniversitesi’ne giren yetenekli bir öğrenciydi, ancak şimdi müşterilerinden para çaldığı için polis tarafından aranıyor.

 • Yeong-su Oh – Oh Il-nam (No. 001)

Dışarıda ölmeyi beklemek yerine Oyun oynamayı tercih eden beyin tümörlü yaşlı bir adam.

 • HoYeon Jung – Kang Sae-byeok (No. 067)

Hayatta kalan aile üyelerini bu ülkeden bulabilecek ve geri alabilecek bir komisyoncu için ödeme yapmak üzere Oyuna giren Kuzey Koreli bir sığınmacı.

 • Heo Sung-tae – Jang Deok-su (No. 101)

Büyük kumar borçlarını kapatmak için Oyuna giren bir gangster.

 • Anupam Tripathi – Abdul Ali (No. 199)

İşvereni ona aylarca ödeme yapmayı reddettikten sonra genç ailesine bakmak için Oyuna giren Pakistanlı bir yabancı işçi.

 • Kim Joo-ryoung – Han Mi-nyeo (No. 212)

Zavallı bekar bir anne olduğunu iddia eden gizemli ve manipülatif bir kadın.

Yardımcı karakterler

 • Yoo Sung-joo – Byeong-gi (No. 111)

Yaklaşan oyunlar hakkında bilgi karşılığında ölü katılımcıların organlarını kaçakçılığı yapan bir grup yozlaşmış gardiyanla gizlice çalışan bir doktor.

 • Lee Yoo-mi – Ji-yeong (No. 240)

Tacizci babasını öldürdükten sonra hapisten yeni çıkmış genç bir kadın.

 • Kim Si-hyun (No. 244)

İnancını tekrar oyunda bulan bir papaz.

Küçük karakterler

 • Lee Sang-hee (No. 017)

30 yılı aşkın deneyime sahip bir cam üreticisi.

 • Kim Yun-tae (No. 069)

070 numaralı eşiyle Oyuna katılan bir oyuncu

 • Lee Ji-ha (No. 070)

069 numaralı kocasıyla Oyuna katılan bir oyuncu

 • Kwak Ja-hyoung (No. 278)

Deok-su’nun grubuna katılan ve onun uşaklığını yapan bir oyuncu.

 • Chris Chan (No. 276)

Tug of War turunda Seong Gi-hun’un grubuna katılan bir oyuncu.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın