The Amazing Spider-Man 2 APK İndir (2020)

 The Amazing Spider-Man 2 APK İndir (2020)
Okunuyor The Amazing Spider-Man 2 APK İndir (2020)

The Amazing Spider-Man 2 APK arayanlar için 2020 yılına ait güncel indir bağlantısını inceledik. İnceleme sonucunda bulduğumuz önemli noktaları paylaşıyoruz. Mobil oyun piyasasının büyük bir yükselişte olduğu bu günlerde yalnızca yeni oyunlar değil daha önce çıkmış fakat keşfedilmemiş oyunlarda gündemde. Gameloft SE tarafından geliştirilen 3 Boyutlu Aksiyon oyununda Spider-Man karakterini kontrol ediyoruz. Oyuna ait APK dosyası son zamanlarda sık aranmaya başladığı için bizde bir inceleme yapmak istedik.

The Amazing Spider-Man 2 Nedir?

The Amazing Spider-Man 2, Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazların uygulama mağazalarında yerini alan bir aksiyon oyunudur. Gameloft SE tarafından geliştirilen The Amazing Spider-Man 2 oyununda kontrol ettiğimiz Örümcek Adam karakteriyle bir birinden zorlu ve farklı suçlularla mücadele ediyoruz. Hikaye sistemi ve oyun içi oynanışı ile oldukça ilgi çeken bir yapım.

The Amazing Spider-Man 2

İnanılmaz Örümcek Adam 2 filminin resmi mobil oyun uyarlamasıdır. Filmden alışık olduğumuz karakterleri ve hikayeyi oyunda bizzat biz yaşıyor olacağız. 3 Boyutlu grafikleri ile oyuncuyu oyuna kitleyen ve içerisine çeken bir atmosfere sahip.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Konusu

Peter Parker’ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen’le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen’ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro’nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter’ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam’ın hayatını değiştirecektir.

İnanılmaz Örümcek Adam 2 Konusu
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Konusu

APK Nedir?

Android Package Kit sözcüklerinin kısaltılmışı olan APK, Android uygulamalarını dağıtmakta ve yüklemekte kullanılan bir format. APK dosyası, cihazınızda yüklemeye yapmak için gerekli tüm öğeleri barındırır. Windows’taki EXE dosyaları gibi herhangi bir APK dosyasını Android’li cihazınıza kopyalayıp, onu kendiniz yükleyebilirsiniz. Uygulamaları bu şekilde elle yüklemeye “sideloading” deniyor.

APK Nedir?
APK Nedir?

The Amazing Spider-Man 2 APK

The Amazing Spider-Man 2 APK, oyunu Google Play Store üzerinden yüklemekte zorlanan oyuncuların oyunu oynayabilmeleri için gereken dosyadır. Bu uygulama tüm cihazlarınızla uyumlu değil, şeklinde sorunla karşılaşanlar veya oyunu yükleme sırasında hatalar alanlar bu tarz APK dosyalarını indir ile yüklemeye çalışıyorlar. Bizde The Amazing Spider-Man 2 APK dosyasını arayanlar için önemli bir araştırma yaptık.

The Amazing Spider-Man 2 APK
The Amazing Spider-Man 2 APK

Oyunu uygulama mağazalarından 2 milyondan fazla oyuncu indirmiş durumda. Böylesine devasa bir oyunu her cihazda çalıştıramıyor. Fakat verdiğimiz bağlantılar ile oyuna ait APK dosyasını yükleyebilir ve bu heyecana ortak olabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazın. Sizlerin sorularını en kısa sürede en doğru şekilde cevaplamaya çalışacağız.

The Amazing Spider-Man 2 APK İndir

The Amazing Spider-Man 2 APK İndir ile dosyaların 2020 yılına ait güncel versiyonlarını sizlere sunmaya devam edeceğiz. Fakat öncelikle yaptığımız araştırmaları sizlere anlatacağız ve önemli uyarılar’da bulunacağız. Özellikle yabancı kaynaklar tarafından paylaşıldığını tespit ettiğimiz The Amazing Spider-Man 2 İndir isimli APK dosyalarında zararlı yazılımlar tespit edilmiştir.

The Amazing Spider-Man 2 APK İndir
The Amazing Spider-Man 2 APK İndir

Bu zararlı yazılımlar bulunan dosyalar büyük risk teşkil etmektedir. Cihazlarınıza kurduğunuz zaman aktif olan virüsler kişisel bilgilerinizi çalmakla görevliler. Banka hesap bilgileriniz başta olmak üzere cihazınızda bulunan tüm bilgileriniz ele geçirilebilir. Bundan dolayı APK İndir tarzında paylaşılan içeriklerden uzak durmanızı öneriyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 APK 1.2.7d

The Amazing Spider-Man 2 APK dosyası arayanlar için en son sürümü ve en güncel versiyonu olan 1.2.7d incelememizi gerçekleştirdik. Oyunda sık görülen hataların giderilmesi ve yeni görevlerin eklenmesi ile oldukça başarılı bir güncelleme olmuş. Aynı zamanda yeni bölümler ve bazı grafiksel değişiklikler ile oldukça sevilen bir sürüm olmayı başardı.

The Amazing Spider-Man 2 APK 1.2.7d
The Amazing Spider-Man 2 APK 1.2.7d

İlginizi Çekebilir:

The Amazing Spider-Man 2 APK ile ilgili güncel bilgileri yayınlamaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın