Çerçevesiz Telefon Vivo NEX 3 ve Özellikleri!

Karşınızda Gelmiş Geçmiş En ‘Çerçevesiz’ Telefon Vivo NEX 3 ve Özellikleri!
Akıllı telefon piyasasında yine bir ilk gerçekleşecek. Amiral gemisi telefonlara ciddi bir rakip olacak olan Vivo NEX 3, şarj ve ekran ile ilgili özellikleriyle bu ilki gerçekleştirecek.

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Karşınızda Gelmiş Geçmiş En ‘Çerçevesiz’ Telefon Vivo NEX 3 ve Özellikleri!

Akıllı telefon piyasasında yine bir ilk gerçekleşecek. Amiral gemisi telefonlara ciddi bir rakip olacak olan Vivo NEX 3, şarj ve ekran ile ilgili özellikleriyle bu ilki gerçekleştirecek.

Vivo NEX 3’ün Teknik Özellikleri

TENAA sayesinde görüntülenen Vivo NEX 3, tam manasıyla bir amiral gemisi olacağının sinyallerini verdi. Cihazın 4G ve 5G modellerinin teknik özellikleri de böylelikle ortaya çıkmış oldu. Ciddi derecede iddialı bir ekranla gelecek olan telefon, ‘warerfall’ adı verilen bir ekranla raflara çıkacak. Bu ekranın yanlara doğru uzandığını söylemek mümkün. Bunun yanı sıra 6,89 inçlik Full HD+ AMOLED ekrana sahip olacak olan Vivo NEX 3, bahsi geçen ekranın yan kısımlara doğru uzanması sayesinde yüzde 99,6 gibi muhteşem bir ekran/gövde oranına sahip olacak. Bu da cihazın gelmiş geçmiş en çerçevesiz telefon olmasını sağlayacak.

Telefonun frekans hızı göz önünde bulundurulduğunda gücünü 2,96 GHz, sekiz çekirdekli Snapdragon 855+ işlemcisinden alması bekleniyor. 8GB ve 12GB RAM seçenekleri bulunacak olan cihaz, 128GB/256GB/512GB boyutlarında dahili depolama alanı seçenekleriyle de iddiasını ortaya koyacak. Cihazın ön kamerası 16MP çözünürlükte ve kızaklı bir sisteme sahip olacak. Ana kameraya göz atıldığında 64MP çözünürlükte bir kamera tüketiciyi karşılayacak. İkincil kamera 13MP çözünürlük sunarken, üçüncül kamera da aynı şekilde 13MP çözünürlüğe sahip olacak. Kutusundan 4.410 mAh kapasiteli güçlü bir batarya ile çıkacak olan Vivo NEX 3, Android 9.0 Pie işletim sistemiyle raflarda yer bulacak.

3
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.