Coach Bus Simulator 2019 Apk ve İnceleme

1990 / İSTANBUL Doğumluyum 2005 Yılından beri siber dünyanın içerisindeyim.

Çocukken de, büyüdüğümüz zamanlarda da bazı meslekler her zaman bize sıcaklık verir ve o mesleği yapmaya özeniriz. Özellikle uzun yollarda yolculuk yapanlar ve toplu taşıma araçlarını kullananların içerisinde zaman zaman bu hisler oluştuğunu söyleyebiliriz. Coach Bus Simulator bize tam olarak bunu sunmaktadır. Farklı yerlerde sana otobüs sürdürmeyi hedefleyen bu oyun sayesinde hem her zaman belki bir gün yaparız dediğiniz otobüs sürme merakınızı giderecek hem de mükemmel keyifli zamanlar geçirebileceksiniz.

Oyunun hikayesine baktığımız da stabil otobüs sürme oyunlarına benzediğini söyleyebiliriz. Coach Bus Simulator oyunu simülasyon karakterlerini bir şehirden diğer farklı bir şehire taşımanızı sağlıyor ve bu yolculuk esnasında size farklı deneyimler sunuyor. Size bir çok farklı senaryo sunan oyunda açık dünya haritası sayesinde yolcularınızı istediğiniz yerlere götürebilir ve otobüsünüzü istediğiniz yerlerede sürebilirsiniz. Simülasyon oyun severler için harika bir deneyim kazandıran bu simülasyon oyunu Coach Bus Simulator, ücretsiz olarak Android kullanıcıları tarafından indirilebilmektedir.

Oyunun bir diğer ilginç özelliğine gelecek olursak oyunun en temel konusu olan otobüslerin olduğunu söyleyelim. Hepimizin sevdiği bir konu olan arabaları modife etmeye bu oyunda ulaşabiliyoruz. Detaylı otobüs tasarımları ve o tasarımlara farklı renklilikler katmak simülasyon seven oyunculara artı ekstra oyun için heyecan da sağladığını söyleyelim.

Ayrıca oyunun bir diğer özelliği size sadece otobüs sürme imkanı sunmuyor, otobüs firmasını da direk olarak yönetmenizi sağlıyor. Bu da size farklı bir senaryo sunarak oyun içerisinde sizin farklı bir hikaye yazmanızı sağlıyor. Oyunun büyük özelliklerinden biri ise görsel olarak çok tatmin edici olması. Harika trafik sistemleri ve oyun içinde mükemmel görseller oyunu gerçeğe çok daha fazla yaklaştırıyor ve oyunu oynarken daha farklı bir deneyim yaşamamıza olanak sağlıyor.

Android dünyası içerisinde Coach Bus Simulator gibi bir çok oyun olsa da bu oyunun getirdiği bazı değişik özellikler ve sunduğu gerçeklik sayesinde diğerlerinden bir tık daha öne çıktığını söyleyebilirim. Elbette ki Coach Bus Simulator oyunundan daha üst düzey grafiklere sahip olan ve hikayesi değişik oyunlar mevcut ama bu oyunun da kendine göre getirdiği bir çok yeni özellik bulunuyor ve bu özellikler sayesinde Android kullanıcılarına farklı deneyimler sunuyor. Android market üzerinden “Coach Bus Simulator” yazarak oyuna ücretsiz şekilde ulaşabilirsiniz.

Android kullanıcıları tarafından verilen 4.3 puanı da oyun ile ilgili kaliteyi ortaya koyduğunu söyleyebiliriz. Genellikle oyun puan kıstasında 4 puan ve yukarısında olan oyunlar beğeni toplamış oyunlar arasında gösterildiğini de unutmayalım. Coach Bus Simulator oyununu daha oynamadıysanız ve sizde bir yerlerden bir yerlere yolcu taşıma, otobüs firması yönetme gibi hevesleriniz bulunuyorsa bu oyun sayesinde bunları yaşayabilir ve farklı deneyimler kazanabilirsiniz.

Keyifli oyunlar!

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.