e
sv

En İyi 5 Android Oyunu

1383 Okunma — 28 Ekim 2019 14:44
avatar

ORHAN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Mobil işletim sistemleri içinde bir çok uygulamayı rahatlıkla çalıştıran ve çok sayıda oyunu destekleyen android işletim sistemi cep telefonlarında kaliteli oyunların oynanmasına olanak sağlıyor.  Android işletim sistemine sahip telefonlarda oynayacağınız en iyi 5 oyun şu şekilde sıralanıyor. 

Modenr Combat 5: Blackout ( MC5 ) 

Andorid telefonlarda rahatlıkla oynayabileceğiniz bir FSP oyunudur. Modern Combat  4 ten sonra serinin en iyi oyunu olarak oyunseverlere sunulmuştur. MC 5 te, yüksek oyun performansı, üst düzey grafikler, tek ve çok sayıda kişi ile oynayabileceğiniz, dünya genelinden katılımcılar ile birlikte oynayabileceğiniz, dilediğinizde sohbet kutusunu kullanarak sohbet edeceğiniz bir savaş oyunu. Modern silahların bulunduğu ve oynadıkça puan biriktirip bu silah sistemlerinin kilidini açabilir ve dileğiniz gibi kullanarak fantastik çatışmalara girebilirsiniz.  Oyun kontrollerini kendinize göre kişiselleştirebilir oyun için düzenlenen performans etkinlikleri ile ödüller kazanabilirsiniz. 

Asphalt 8 : Airborne 

Android telefonlarda araba yarışı oyunları arasında en iyi oyun olarak kabul edilen olan Asphalt 8, asphalt serisinin son oyunu olarak oyun severlerin karşısına çıktı. Toplamda 56 farklı yüksek performanslara sahip arabanın bulunduğu oyun içinde, yüksek rampaların olması uçmanızı sağlıyor. Asphalt airborne , 9 farklı ülke pistinde geçen bir araba yarışı oyunu. Yarış sırasında yenilenmiş olan araba efektleri ile birlikte yarış müzikleri de sizi oyunun içine daha fazla entegre ediyor.Yüksek grafiklere sahip asphalt airborne oyunu android oyunları içinde en iyi ikinci oyun konumunda. 

Angry Birds Go

Milyonların oynadığı iki boyutlu angr birds oyununun ilk 3 boyutlu oyunu olan Angry Birds Go oyunu ile diğer kızgın kuşlarla yarışabiliyor veya domuzcuklar ile yer değiştirip yarışa devam edebiliyorsunuz. Normal bir yarışta yapılabilecek akrobatik hareketler, fantastik bir yarış çıkarabilir birinci olabilirsiniz. Angry Birds Go oyununda tercih edeceğiniz kızgın kuşların ve diğer karakterlerin farklı özellikleri bulunuyor. 

Monument Valley

Monument Valey bir gizem ve keşif oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Dünya üzerinde bulunan saray, tapınak ve kalelerden ilham alınarak yapılmış bir çok sarayın içinde, oyun karakteriniz ile gizli yolları bularak, dışarı çıkmaya çalışıyorsunuz. Üç boyutlu yüksek grafikleri ile oluşturulan görsel yanılsamaları çözmeni gerekiyor. Belirli zaman içinde sarayın dışına çıkmalısınız. 

Gnagester Vegas

Günahlar şehri sizi bekliyor. Vegas ta tehlikeli bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve size verilen tehlikeli görevleri polislere yakalanmadan yerine getirmeye çalışıyorsunuz.Önceki haritalara göre 9 kat artırılan harita ile göre sayısı ve süresi uzatılmış olan oyun ile kumarhanelere girebiliyor ve kumar oyunlarını oynayabiliyorsunuz. Uçaklar, jetler, kamyonetler kullanabiliyor, ağır silahlarla çatışmalar yaşayabiliyor, oyunun içinde gerçekçi olarak heyecan yaşıyorsunuz. Android işletim sistemleri ile uyumlu olan oyun en iyi android oyunları içinde 5. Sırada.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

En İyi 5 Android Oyunu