e
sv

En İyi Program Kaldırma Programı

1492 Okunma — 21 Kasım 2019 08:02
avatar

ORHAN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sisteminizde kurulu olan yazılımları kaldırmak için özel olarak hazırlanmış programlar, uygulamaların kayıt defteri ve diskinizde bıraktıkları izlerden kurtulmanıza olanak tanıyor. Bu sayede sistemin bir nebze de olsa temiz ve hızlı olması sağlanabiliyor. Bu yazımızda bahsedeceğimiz her bir program kaldırma programı pek çok bilgisayarda kullanılmakta ve uzmanlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Ashampoo®  UnInstaller 8

Ashampoo®  UnInstaller 8, uygulamaları kurmak ve geride kalıntı bırakmadan kaldırmak için en kullanışlı programlardan biridir. Zaman içerisinde pek çok önemli güncellemelerle gelişmiş bir yazılım temizleme uygulamasıdır. Bunların en göze çarpanı, artık daha az istatistik içeren yeni bir genel bakış ekranıdır; bu, önemli sayılara odaklanmanıza izin verir (örneğin, bilgisayarınızda yüklü toplam uygulama ve eklenti sayısı). Bilgisayarınızdaki değişiklikleri otomatik olarak izleyebilme özelliği sayesinde daha sonraki bir tarihte kolayca geri alınabilmeleri artık mümkün.

CCleaner Professional

Piyasadaki en meşhur uygulamalardan biridir. Uygulama temel olarak sistem temizliği yapmak için tasarlandı. Windows PC’lerde (Windows 10 dahil) gereksiz dosyaları ve hataları bulan ve silen bir yardımcı programdır. Birkaç tıklamayla CCleaner Professional, disk alanını genişletmenize yardımcı olur ve PC’nizi daha hızlı ve daha verimli hale getirir. Ayrıca, ücretsiz sürümün aksine, gerçek zamanlı olarak izleme işlevlerini gerçekleştirir.

IObit Uninstaller

IObit Uninstaller, Windows uygulamalarını, tarayıcı araç çubuklarını, paket yazılımları ve eklentileri kaldırmak için hızlı bir yol sağlayan etkili bir sistem yardımcı programıdır. Ekstra disk alanı açmak için güçlü bir tarama işlevi ve inatçı uygulamaları ve gereksiz artıkları kolayca ve tamamen kaldırmaya yardımcı olan bir Force Uninstall aracı ile birlikte gelir.

En İyi Program Kaldırma Pogramı – Revo Uninstaller

Revo Uninstaller yenilikçi bir program kaldırma programı olarak göze çarpıyor. Gelişmiş ve hızlı algoritması ile, bir uygulamayı kaldırmadan önce ve sonra taramalar yapar. Program çalıştırıldığında, gereksiz dosyaları, klasörleri ve genellikle bilgisayarınızda kalan kayıt defteri kayıtlarını kaldırabilirsiniz. Problemli yüklemeler gerçekleştirdiğinizde dahi, Revo Uninstaller bir uygulamanın sabit disk sürücüleri ve Windows kayıt defterindeki verilerini tarar ve bulunan tüm dosyaları, klasörleri ve kayıt defteri öğelerini gösterir.

Geek Uninstaller Pro

Geek Uninstaller, taşınabilir bir program kaldırma programı olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Kolayca kullanabileceğiniz basit bir arabirime sahiptir. Tonlarca uygulamanız varsa, aradığınız uygulamayı kolaca listeleyebiliyor. Listeden uygulamayı seçtikten sonra, sağ tıklayıp “Kaldır” a tıklayabilirsiniz. Ayrıca, Windows Gezgini’ndeki ve kayıt defteri konumlarındaki dosyaları tarayacak ve bunları silme seçeneği verecek bir Zorla Kaldırma seçeneği de vardır.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

En İyi Program Kaldırma Programı